Yengeç Burcu

YENGEÇ

22 Hzirn-22 Temmuz

Üzerinizden büyük yükleri tbileceğiniz, dh skin, düzenli ve sğlıklı bir yşmın kpılrını rlybileceğiniz, şk, sevgiye ve keyfe dh fzl zmn yırbileceğiniz bir yıl hzır mısınız?

İki buçuk yıldır yşdıklrınız, ilişkilerinizde verdiğiniz mücdele, güçlü, krmşık ve zor kişiler sizi keyiften de şktn d uzklştırmış, umutsuzluğ sürüklemiş olbilir.’d bu ğır perde klkıyor ve tcğınız somut dımlrl hem kendinize hem çevrenize özen göstereceğiniz bir dönem bşlıyor. boyunc hem iş ortmınızı hem günlük yşmınızı düzene koyuyorsunuz. Seyhtleriniz, gezileriniz, sosyl ortm ve pylşımlrınız bu düzenlemeler nedeniyle kısıtlns d bundn rhtsız olmycksınız. Ne ypcğınızı bildiğiniz için hedeflerinize dım dım yöneleceksiniz. Eviniz de elbette bu durumdn pyını lıyor. Tmir edilmesi gereken her şeyi onrbilir, temiz ve minimlist şekilde düzenleyebilirsiniz. Doğllığı, yeşili ve toprk tonlrını tercih edebilirsiniz. Ağır mobilylr yerine sde nck düzenli bir ortmı rzuluyor olbilirsiniz.

Stürn yıl boyunc Yy burcund ilerlerken 25 Mrt-13 Ağustos rsınd geri giderek dh fzl çlışm, sorun, ksklık orty çıkrbilir. Bunun bir sınv ve Stürn’ün ödülle’d öncelikle kişisel bkımınız ve sğlığınızl dh fzl ilgilenebilirsiniz. Terpiler, msj, diyet ve beslenme reçeteleri her dim gündeminizde olck. Bu yıl çekmeceler ve buzdolbınızdn bitkiler, otlr, şif dolu yiyecekler tşck rinin büyük olbileceğini htırlmnız gerek. Bu geri hreketi, geçmişe dönüp yptıklrınız bkış tm fırstı olrk değerlendirebilirsiniz. Şns ve kısmet gezegeni Jüpiter bu yıl Bşk burcund ilerliyor. Kıs mesfeli yolculuklr ypbilirsiniz. Uzklr gitmektense kendinizi rht ve huzurlu hissedeceğiniz ykın yerlerde klmyı isteyebilirsiniz.

İŞ HAYATINDA KARMAŞIK DÖNEMLER

Bu yıl Mrs’ın geri hreketi iş konulrınd zorlştırıcı dönemlere işret ediyor. 17 Nisn-27 Myıs rsı iş ortmınızd çıkbilecek krışıklıklr, düzensizliklere, stlrınızl yşycğınız sorunlr krşı dikktli dvrnmlısınız. Ayrıc yurt dışı yzışmlrd, ybncılrl temslrd dikktli olmnız gerekebilir. Aşırı tepkiler verebilir, celeci dvrnbilirsiniz. Yşdığınız krmş ve düzensizlikler elinizden dh fzl pr çıkmsın sebep olbilir. 28 Myıs-1 Temmuz rsınd güçlü kimselerin engelleriyle krşılşbilirsiniz. Egolr sorun oluştururken meydn gelebilecek trtışm ve çtışmlr hkkınd dikktli olmlısınız. Hrcmlrınızd kontrollü dvrnmnız, gelir-gider dengenizi doğru yönetmeniz gerekebilir.

ŞİFA DOLU BİR YIL

Bu yıl kişisel bkım ve sğlığınızl dh fzl ilgilenebilirsiniz. Terpiler, msj progrmı, diyet ve beslenme reçeteleri’d her dim gündeminizde olck. Bu yıl çekmecelerinizden bitkiler, otlr, buzdolbınızdn şif dolu yiyecekler tşck. Sğlığınız ve beslenmenizle ilgili önlemleri lbilir, doğyl ve doğl yşml dh fzl iç içe olbilirsiniz. Gerek beslenmenize gerek yşdığınız ortmın düzenine dh fzl özen gösterebilirsiniz.

Bu dönemde heyecnlı gelişmeler de yşnck. Küçük bir tüyo: Hytınızd kimse yoks büyük değişikliğe hzır olun. Şubt syısını bekleyin!

Kıs mesfeli yolculuklr ypbilirsiniz. Uzklr gitmektense kendinizi rht ve huzurlu hissedeceğiniz ykın yerlerde olmyı isteyebilirsiniz. Bu dönemde heyecnlı ve önemli gelişmeler yşnck.

[gllery ids=""]

Yorum Yaz