Yengeç Burcu

YENGEÇ

22 Haziran-22 Temmuz

Üzerinizden büyük yükleri atabileceğiniz, daha sakin, düzenli ve sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralayabileceğiniz, aşka, sevgiye ve keyfe daha fazla zaman ayırabileceğiniz bir yıla hazır mısınız?

İki buçuk yıldır yaşadıklarınız, ilişkilerinizde verdiğiniz mücadele, güçlü, karmaşık ve zor kişiler sizi keyiften de aşktan da uzaklaştırmış, umutsuzluğa sürüklemiş olabilir.’da bu ağır perde kalkıyor ve atacağınız somut adımlarla hem kendinize hem çevrenize özen göstereceğiniz bir dönem başlıyor. boyunca hem iş ortamınızı hem günlük yaşamınızı düzene koyuyorsunuz. Seyahatleriniz, gezileriniz, sosyal ortam ve paylaşımlarınız bu düzenlemeler nedeniyle kısıtlansa da bundan rahatsız olmayacaksınız. Ne yapacağınızı bildiğiniz için hedeflerinize adım adım yöneleceksiniz. Eviniz de elbette bu durumdan payını alıyor. Tamir edilmesi gereken her şeyi onarabilir, temiz ve minimalist şekilde düzenleyebilirsiniz. Doğallığı, yeşili ve toprak tonlarını tercih edebilirsiniz. Ağır mobilyalar yerine sade ancak düzenli bir ortamı arzuluyor olabilirsiniz.

Satürn yıl boyunca Yay burcunda ilerlerken 25 Mart-13 Ağustos arasında geri giderek daha fazla çalışma, sorun, aksaklık ortaya çıkarabilir. Bunun bir sınav ve Satürn’ün ödülle’da öncelikle kişisel bakımınız ve sağlığınızla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Terapiler, masaj, diyet ve beslenme reçeteleri her daim gündeminizde olacak. Bu yıl çekmeceler ve buzdolabınızdan bitkiler, otlar, şifa dolu yiyecekler taşacak rinin büyük olabileceğini hatırlamanız gerek. Bu geri hareketi, geçmişe dönüp yaptıklarınıza bakış atma fırsatı olarak değerlendirebilirsiniz. Şans ve kısmet gezegeni Jüpiter bu yıl Başak burcunda ilerliyor. Kısa mesafeli yolculuklar yapabilirsiniz. Uzaklara gitmektense kendinizi rahat ve huzurlu hissedeceğiniz yakın yerlerde kalmayı isteyebilirsiniz.

İŞ HAYATINDA KARMAŞIK DÖNEMLER

Bu yıl Mars’ın geri hareketi iş konularında zorlaştırıcı dönemlere işaret ediyor. 17 Nisan-27 Mayıs arası iş ortamınızda çıkabilecek karışıklıklara, düzensizliklere, astlarınızla yaşayacağınız sorunlara karşı dikkatli davranmalısınız. Ayrıca yurt dışı yazışmalarda, yabancılarla temaslarda dikkatli olmanız gerekebilir. Aşırı tepkiler verebilir, aceleci davranabilirsiniz. Yaşadığınız karmaşa ve düzensizlikler elinizden daha fazla para çıkmasına sebep olabilir. 28 Mayıs-1 Temmuz arasında güçlü kimselerin engelleriyle karşılaşabilirsiniz. Egolar sorun oluştururken meydana gelebilecek tartışma ve çatışmalar hakkında dikkatli olmalısınız. Harcamalarınızda kontrollü davranmanız, gelir-gider dengenizi doğru yönetmeniz gerekebilir.

ŞİFA DOLU BİR YIL

Bu yıl kişisel bakım ve sağlığınızla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Terapiler, masaj programı, diyet ve beslenme reçeteleri’da her daim gündeminizde olacak. Bu yıl çekmecelerinizden bitkiler, otlar, buzdolabınızdan şifa dolu yiyecekler taşacak. Sağlığınız ve beslenmenizle ilgili önlemleri alabilir, doğayla ve doğal yaşamla daha fazla iç içe olabilirsiniz. Gerek beslenmenize gerek yaşadığınız ortamın düzenine daha fazla özen gösterebilirsiniz.

Bu dönemde heyecanlı gelişmeler de yaşanacak. Küçük bir tüyo: Hayatınızda kimse yoksa büyük değişikliğe hazır olun. Şubat sayısını bekleyin!

Kısa mesafeli yolculuklar yapabilirsiniz. Uzaklara gitmektense kendinizi rahat ve huzurlu hissedeceğiniz yakın yerlerde olmayı isteyebilirsiniz. Bu dönemde heyecanlı ve önemli gelişmeler yaşanacak.

Yengeç Burcu Resimleri
Yengeç Burcu

Yorum Yaz