Uzun Boylulara Yakışan Elbise Modelleri

Kim ne derse desin uzun boylu bayanlara her türlü kıyafet yakışır. İster kısa olsun ister uzun, ister bol olsun isterse de dar, ama illa ki bir model seçmek gerekir derseniz, dar kesimli bütün elbise modelleri uzun boylu bayanlar için ideal seçimler olacaktır. Uzun boylulara yakışan elbise modelleri arasından seçim yapmak hiç de zor değildir. Zaten bütün mankenler uzun boylu bayanlar arasından seçilmektedir ve onların her giydiği moda olmaktadır, bu da demektir ki uzun boylu bir bayan çok uçlarda bir elbise modeli seçmemiş ise, ona yakışanı bulmuş demektir. Yani işin özü uzun boylu olan bayanlara her model elbise yakışır.

Bol ve uzun elbiseler bu yazın trendleri arasında idi ve uzun boyu olan bayanlar bu elbiseleri severek giydiler ve yaz boyunca üzerlerinden indirmediler. Otantik desenli, hayvan baskılı elbiseler, uzun boylular için biçilmiş kaftan gibiydi. Geometrik desenlere sahip elbiseler de uzun boylu bayanların tercihleri arasında idi.

Uzun boylulara yakışan elbise seçenekleri çok fazladır, hele bayan hem uzun boylu ve hem de zayıf ise, seçenek denizlerinde kaybolup gidebilir, ama hafif kilolu ise, çok dar kesimli elbiseleri tercih etmemesi gerekir. Kısa etek veya diz üstü etekler, uzun boylu bayanların zarafetine yakışacak modeller arasındadır.

Göbek bölgelerini kapatacak elbise modellerini seçerlerse, uzun boylu ve kilolu hanımlar daha güzel görünürler. Ne olursa olsun insan kusurlarını bilmeli ve saklamaya çalışmalıdır. Elbise modelleri uzun boylulara yakışan nedir derseniz, cevaplar bu şekilde olacaktır. Bir bayan boyu uzun olursa genellikle elbise seçimlerinde zorlanmaz. Koyu veya açık renk seçenekleri, geometrik veya çiçek motifleri, onların elbise modelleri arasında rahatlıkla kullanabileceği desenlerdendir.

Enine çizgili kıyafetleri rahatça kullanabilecekleri gibi, boyuna çizgili elbiselerde onlar için uygundur. Tek parça veya iki parçalı elbise modellerini da rahatça taşıyabilirler. Uzun boylulara yakışan bir çok elbise modeli olduğunu biliyoruz, bunların arasında straples kesimli elbise modellerini da belirtmemiz gerekir, belden aşağısı ne model olursa olsun straples kesim uzun boylu bayanlara çok yakışmaktadır.

Uzun Boylulara Yakışan Elbise Modelleri ResimleriYorum Yaz