Gucci-Sonbahar Kış Koleksiyonu

GUCCI

Gucci defilesinin açılışını, turuncu-mor, yeşil-turkuaz gibi olağanüstü renk kombinasyonları yaptı.

Frida Giannini, zengin renklerdeki ipek pantolonların ve eteklerin beline kondurduğu dore kemerlerle Yves Saint Laurent’a özgü renkliliği yad etti.

Tasarımcının, ilham kaynakları arasında Marakeş’i sayması da büyük ustaya hürmet niteliğindeydi. Zira Yves Saint Laurent kariyeri boyunca bu şehirden beslenmişti. Makrome ve püskül gibi Marakeş’i anımsatan etnik detaylar da koleksiyonda kendine yer edindi.

etkileniyorum. Yaşadığım dünya, benim ilham kaynağım.”

Kenzo’nunilkbahar-yaz koleksiyonunun sunulduğu defilenin sonunda yer alan 40 tasarım, markanın değişik aşamalarının yanı sıra; tasarımcının etkilendiği farklı ülkeleri ve dönemleri de temsil ediyordu.

Sicilyalı tasarımcı.

Yeni sezon da yine beklenmedik ve yıldönümüne yaraşır parçalardan oluştu. Defilenin ilk bölümünde yeni koleksiyon yer alırken; ikinci bölümde geçmişten ilham alınarak tasarlanan parçalar sunuldu. Kenzo arşivine dalan Marras, markanın tasarım geçmişini Japonya’nın tarihiyle birleştirdi. 40 tasarım, Kenzo’nun değişik aşamalarının yanı sıra; etkilendiği farklı ülkeleri ve dönemleri temsil etti. Aynı zamanda kendi adını taşıyan markası için de tasarımlar yapan Marras, Kenzo için yaraüm sürecine girdiğinde Japon bir kız veya erkeğin Avrupa’yı keşfini hayal ettiğini söylüyor. Böylece ortaya, değişik kültürlerden etkilerin varolduğu tasarımlar çıkıyor.

Şimdi ustaya saygıda kusur etmeyerek sözü Kenzo Takada’ya bırakıyorum: “İnsanlar, etkili olduğumu söylediklerinde bundan memnuniyet duyuyorum. Ama ben, etkilediğimi söyledikleri yerin ta kendisinden

Erdem

Moralıoğlu yaz-kış demeden her sezon floral desenlerle flört ediyor. Yeni sezon koleksiyonunda elbiseler, ipek bluzlar, pantolonlar, şortlar ve hatta ayakkabılar çiçeklerle bezeliydi, i Moralıoğlu, i apayrı çiçek desenleriyle bile harmonık bir i görüntü yaratmayı başardığı için i partimizin ilk onur konuğu.

Defilesinin kapanışını yapan zambak desenli şifon elbise, etraftaki canlı çiçekleri bile gölgede bırakıyor.

Gucci İlkbahar-Yaz Koleksiyonu – Gucci İlkbahar-Yaz …

37584_768_gucci_2016_koleksiyonu_768.jpg

GUCCI Cruise Koleksiyonu SM Luxuria \u2022

Milano Moda Haftası ….

gucci …

Gucci Yaz Koleksiyonu » Yeliz’in Dünyası

Gucci Yaz Koleksiyonu » Yeliz’in Dünyası

Gucci Yaz Koleksiyonu Moda 3k Moda Diyet Tadında Moda Keyfi

Gucci resort koleksiyonu 7 kadın ve trend

gucci-cruise-2016-1442911367.jpg

Gucci Cruise Koleksiyonu SM Luxuria \u2022 Saat Mücevher Lüks …

Gucci Yaz Koleksiyonu Moda 3k Moda Diyet Tadında Moda Keyfi

Yorum Yaz