Tesettür Giyimde Modern Soluk “Sefamerve”

Tesettür modasının öncülerinden biri olan Sefamerve tesettür elbise modelleri ile tesettürlü bayanların beğenisini kazanıyor. Gerek günlük tasarımlar gerekse abiye elbise modelleri ile her ortama ve zevke uygun tasarımlar gerçekleştiren Sefamerve Mustafa Dikmen tesettür elbise modelleri ile de oldukça beğeniliyor. Sefamerve Mustafa dikmen tesettür elbise modelleri muhafazakar giyim tarzını benimsemiş olan bayanların tarzına uygun tasarımlarla oldukça ilgi görüyor. Özellikle siyah ve bordonun ağırlıklı olarak kullanıldığı Sefamerve Mustafa Dikmen tesettür elbise modelleri koleksiyonu canlı renklerle de dikkat çekiyor.

Mavi, kırmızı ve hardal tonlarının da kullanıldığı tasarımlar tesettürlü bayanların en beğendiği tesettür elbise modelleri arasında yer alıyor. Genellikle salaş modellerden oluşan Sefamerve Mustafa Dikmen tesettür elbise modelleri modern çizgileriyle tesettürlü bayanların hayranlığını kazanmaya devam ediyor. Tesettür elbise modelleri kadar iki parçadan oluşan kombinlerinde mevcut olduğu Mustafa Dikmen koleksiyonu pantolon ve tunikten oluşan modelleriyle de ilgi görmeye devam ediyor.

Sefamerve Mustafa Dikmen tesettür elbise modelleri uzun ve kemerli tesettür elbise modelleri açısından da zengin bir koleksiyon olmuş diyebiliriz. Özellikle dore kemerli tesettür elbise modelleri geçen sezondan bu yana çok beğenilen modeller arasında yer almaya devam ediyor. Kol ve yaka kısımlarında dantel detayı bulunan modeller de bu sezon en beğenilen modeller arasında yer alıyor. Önü kısa arkası uzun tesettür elbiseler ise genellikle tunik olarak tercih ediliyor.

Sefamerve Mustafa Dikmen tesettür elbise modelleri renkli tunik tasarımlarıyla da bayanların oldukça beğenisini kazanmış durumda. Hakim yaka tesettür elbise modelleri ise en beğenilen tunikler arasında yer alıyor. Sefamerve tesettür elbise modelleri Mustafa Dikmen koleksiyonuna damgasını vuracak modellerden bir tanesi de tüylü kumaşlardan tasarlanan modeller oluyor. Genellikle koyu renklerden tasarlanan tüylü tunikler pantolonlarla ve renkli şallarla kombin edildiğinde spor, şık ve modern bir görünüm sağlıyor.

Sefamerve tesettür elbiselerde Mustafa Dikmen koleksiyonu iki renkten oluşan tuniklerin de yer aldığı bol çeşitli bir koleksiyon. Yaka kısmında ve kol uçlarında farklı renk detayları bulunan tunikler şal, çanta ve ayakkabı ile kombinlenerek bayanların şıklığına şıklık katmaya devam ediyor.

Tesettür Giyimde Modern Soluk “Sefamerve” ResimleriYorum Yaz