Tesettür Giyimde Modern Soluk “Sefamerve”

Tesettür modsının öncülerinden biri oln Sefmerve tesettür elbise modelleri ile tesettürlü bynlrın beğenisini kznıyor. Gerek günlük tsrımlr gerekse biye elbise modelleri ile her ortm ve zevke uygun tsrımlr gerçekleştiren Sefmerve Mustf Dikmen tesettür elbise modelleri ile de oldukç beğeniliyor. Sefmerve Mustf dikmen tesettür elbise modelleri muhfzkr giyim trzını benimsemiş oln bynlrın trzın uygun tsrımlrl oldukç ilgi görüyor. Özellikle siyh ve bordonun ğırlıklı olrk kullnıldığı Sefmerve Mustf Dikmen tesettür elbise modelleri koleksiyonu cnlı renklerle de dikkt çekiyor.

Mvi, kırmızı ve hrdl tonlrının d kullnıldığı tsrımlr tesettürlü bynlrın en beğendiği tesettür elbise modelleri rsınd yer lıyor. Genellikle slş modellerden oluşn Sefmerve Mustf Dikmen tesettür elbise modelleri modern çizgileriyle tesettürlü bynlrın hyrnlığını kznmy devm ediyor. Tesettür elbise modelleri kdr iki prçdn oluşn kombinlerinde mevcut olduğu Mustf Dikmen koleksiyonu pntolon ve tunikten oluşn modelleriyle de ilgi görmeye devm ediyor.

Sefmerve Mustf Dikmen tesettür elbise modelleri uzun ve kemerli tesettür elbise modelleri çısındn d zengin bir koleksiyon olmuş diyebiliriz. Özellikle dore kemerli tesettür elbise modelleri geçen sezondn bu yn çok beğenilen modeller rsınd yer lmy devm ediyor. Kol ve yk kısımlrınd dntel detyı bulunn modeller de bu sezon en beğenilen modeller rsınd yer lıyor. Önü kıs rksı uzun tesettür elbiseler ise genellikle tunik olrk tercih ediliyor.

Sefmerve Mustf Dikmen tesettür elbise modelleri renkli tunik tsrımlrıyl d bynlrın oldukç beğenisini kznmış durumd. Hkim yk tesettür elbise modelleri ise en beğenilen tunikler rsınd yer lıyor. Sefmerve tesettür elbise modelleri Mustf Dikmen koleksiyonun dmgsını vurck modellerden bir tnesi de tüylü kumşlrdn tsrlnn modeller oluyor. Genellikle koyu renklerden tsrlnn tüylü tunikler pntolonlrl ve renkli şllrl kombin edildiğinde spor, şık ve modern bir görünüm sğlıyor.

Sefmerve tesettür elbiselerde Mustf Dikmen koleksiyonu iki renkten oluşn tuniklerin de yer ldığı bol çeşitli bir koleksiyon. Yk kısmınd ve kol uçlrınd frklı renk detylrı bulunn tunikler şl, çnt ve ykkbı ile kombinlenerek bynlrın şıklığın şıklık ktmy devm ediyor.

[gllery ids="31416,31417,31418,31419,31420,31421,31422,31423,31424,31425,31426,31427,31428,31429,31430,31431"]

Yorum Yaz