Pembe Makyaj Örnekleri

İÇİN PEMBE

Pembe rengin küçük kız çocuklnn göre mi olduğunu düşünüyorsunuz? Peki, size bu rengin insnı gençleştirdiğini ve yetişkinler için de gyet cool bir seçim olduğunu söylesek? Yeni sezon defilelerinde podyumd pembe elmcık kemikleri, dudklr ve tırnklr hiç olmdığı kdr ön plndydı. Crolin Herrer defilesinin mke-up rtist’i Dine Kendl, koyu pembe ve fuşy ğırlıklı mkyj ile oldukç seksi bir görünüm yrttı. Moschino defilesinde ise gözler, çık pembe renkteki dudklrdydı. Defilenin mke-up rtist’i Luci Pieroni, mt pembe rujlrın kdınlrı dh cool gösterdiğini ve mt ypıdki herhngi bir pembe ton rujun günlük hyt d kolyc uyum sğlybileceğini söylüyor.

EDİTÖRÜN ÖNERİSİ

Prlk ve ynrdöner renkteki pembe tonlrı, gözlerinizin rengini orty çıkrmk için idel. Rujlrd ise seçeceğiniz pembe tonun mvi lt ton ship olmsı, dişlerinizin olduğundn dh beyz görünmesini sğlyck.

MALZEMELER

Gözlerinizde 80’ler görünümlü prlk bkışlr yrtmk için bir fr fırçsın ihtiycınız vr. Bu fırç, frın doğl bir şekilde göz kpğınd dğılmsını sğlyck. Aynı şekilde pürüzsüz ve net dudklr yrtmk için de dudk fırçsındn yrdım lbilirsiniz.

Güzellik

YENİ PARTİ SAÇI

Düşük topuz y d dğınık dlglı sçlr hepimiz için klsikleşmiş prti sçı modelleri. Erdem defilesinin sç tsrımcısı Anthony Turner’ın yptığı yumuşk ve hfif dğınık örgü modellerini gördükten sonr ise fikriniz değişecek. Anthony Turner, Erdem defilesinde ince detylr ship kıyfetleri gördüğünde kesinlikle sçlrı örmeliyim diye düşündüğünü söylüyor. Kıyfette ne kdr çok yrıntı ve renk vrs sç modelinin de o kdr sde olmsı gerektiğinin ltını çiziyor.

EDİTÖRÜN ÖNERİSİ

Donn Krn defilesindeki gibi sç örgüsüne ship olmk istiyorsnız, uygulmy bşlmdn önce vucunuz bir y d iki dml ldığınız L’Orel Elseve, Extrordinry Sç Bkım Yğı’nı (t20) hfif hreketlerle uygulyın.

Böylece sçınız pürüzsüz ve olduğundn dh yumuşk görünecek.

MALZEMELER

Sçınızı ördükten sonr sbitlemek için sç renginize ykın tel y d lstik tok ile sıkıc tutturun.

[gllery ids=""]

Yorum Yaz