Pembe Makyaj Örnekleri

İÇİN PEMBE

Pembe rengin küçük kız çocuklanna göre mi olduğunu düşünüyorsunuz? Peki, size bu rengin insanı gençleştirdiğini ve yetişkinler için de gayet cool bir seçim olduğunu söylesek? Yeni sezon defilelerinde podyumda pembe elmacık kemikleri, dudaklar ve tırnaklar hiç olmadığı kadar ön plandaydı. Carolina Herrera defilesinin make-up artist’i Diane Kendal, koyu pembe ve fuşya ağırlıklı makyaj ile oldukça seksi bir görünüm yarattı. Moschino defilesinde ise gözler, açık pembe renkteki dudaklardaydı. Defilenin make-up artist’i Lucia Pieroni, mat pembe rujların kadınları daha cool gösterdiğini ve mat yapıdaki herhangi bir pembe ton rujun günlük hayata da kolayca uyum sağlayabileceğini söylüyor.

EDİTÖRÜN ÖNERİSİ

Parlak ve yanardöner renkteki pembe tonları, gözlerinizin rengini ortaya çıkarmak için ideal. Rujlarda ise seçeceğiniz pembe tonun mavi alt tona sahip olması, dişlerinizin olduğundan daha beyaz görünmesini sağlayacak.

MALZEMELER

Gözlerinizde 80’ler görünümlü parlak bakışlar yaratmak için bir far fırçasına ihtiyacınız var. Bu fırça, farın doğal bir şekilde göz kapağında dağılmasını sağlayacak. Aynı şekilde pürüzsüz ve net dudaklar yaratmak için de dudak fırçasından yardım alabilirsiniz.

Güzellik

YENİ PARTİ SAÇI

Düşük topuz ya da dağınık dalgalı saçlar hepimiz için klasikleşmiş parti saçı modelleri. Erdem defilesinin saç tasarımcısı Anthony Turner’ın yaptığı yumuşak ve hafif dağınık örgü modellerini gördükten sonra ise fikriniz değişecek. Anthony Turner, Erdem defilesinde ince detaylara sahip kıyafetleri gördüğünde kesinlikle saçları örmeliyim diye düşündüğünü söylüyor. Kıyafette ne kadar çok ayrıntı ve renk varsa saç modelinin de o kadar sade olması gerektiğinin altını çiziyor.

EDİTÖRÜN ÖNERİSİ

Donna Karan defilesindeki gibi saç örgüsüne sahip olmak istiyorsanız, uygulamaya başlamadan önce avucunuza bir ya da iki damla aldığınız L’Oreal Elseve, Extraordinary Saç Bakım Yağı’nı (t20) hafif hareketlerle uygulayın.

Böylece saçınız pürüzsüz ve olduğundan daha yumuşak görünecek.

MALZEMELER

Saçınızı ördükten sonra sabitlemek için saç renginize yakın tel ya da lastik toka ile sıkıca tutturun.

Pembe Makyaj Örnekleri Resimleri
Pembe Makyaj Örnekleri

Pembe Makyaj Örnekleri

Pembe Makyaj Örnekleri

Pembe Makyaj Örnekleri

Pembe Makyaj Örnekleri

Pembe Makyaj Örnekleri

Pembe Makyaj Örnekleri

Pembe Makyaj Örnekleri

Pembe Makyaj Örnekleri

Yorum Yaz