Straplez elbise modelleri

Özellikle yaz modasının vazgeçilmezleri olan straplez elbise modelleri mağaza koleksiyonlarıyla da ilginizi çekebilir. En şık renkler, ayrıcalıklı modeller ve hemen her alanda tercih edebileceğiniz şık tasarımlarla bu sezon straplez elbise tasarımlarına hayran kalabilirsiniz. Aslında bayanlar daha çok bu tasarımları yaz sezonunda tercih ediyorlar. Kış modasında bu modelleri tercih eden bayan sayısı çok az. Fakat bu elbise tasarımlarının üzerine tercih edilecek yelek modeli veya uygun bir hırka modeliyle kış modasında da straplez tasarımlar tercih edilebilir. Straplez elbise nasıl kapatılır? sorusuna doğru bir cevap bularak ideal bir tercih yapabilirsiniz. Şimdi sizlere kısacasezonunda sıkça tercih edilen straplez modasından bahsedelim.

Bu sezon her renk tasarımın görüldüğü renkli bir sezon straplez elbise koleksiyonlarında aradığınız her rengi bulabileceğiniz çok fazla tasarımla karşılaşabilirsiniz. Pembe, yeşil, mavi ve hatta mor rengiyle dahi oluşturulan çok fazla tasarım var. Kendi renginizi açığa çıkarabileceğiniz şık straplez elbise tasarımları da mevcut. Dolabınızda bulunan elbise tasarımlarını şöyle bir karıştırın. En az olan rengi seçip, yeni alacağınız straplez tasarımında tercih edebilirsiniz. Bu yönde seçim sadece sizin vereceğiniz kararlara göre şekillenebilir. Net bir renk söylemek, özgünlüğünüzü yok edebilir, sadece söylediğimiz tasarımlara yönlendirebilir.

straplez elbise modelleri arasında önemli olan detaylardan biri de etek boyu ve tarzıdır. Çoğu straplez tasarım dar bir etek modeliyle oluşturulurken, birçok tasarımda dar olmayan geniş eteklerle oluşturuluyor. Etek boyu daha çok mini tarzda diyebilirim. Özel gecelerde kış modasında dahi, mini olan bu elbise modellerini seçebilirsiniz. Straplez elbise sezonunda gece modasında dahi tercih ediliyor. Yani mini olmasına karşılık birçok bayan bu modellerden vazgeçemiyorlar. Az önce söylediğimiz gibi bu detaya da siz karar vermelisiniz. Hem kış, hemde yaz modasında tercih etmek tamamen size kalmış bir karardır.

Kimi bayan straplez elbise modelleri gibi gösterişi bol olan tasarımda dahi sade ve düz renklere tercih yapabiliyorlar. Hakkını vermek gerekiyor, bazı markaların reyonlarında son derece şık diyebileceğimiz beyaz renklerde yok değil. Sadeliği temsil eden bu renk, ayrı bir şekilde işlenmiş. Şöyle bir marka modellerine bakmadan önce straplez elbise fiyatları hakkında kısaca hatırlatma yapmak istiyorum. Büyük alışveriş merkezlerinde mağazalarda sunulan straplez elbiseler kampanya ve indirimlerle butiklere eklenmiş. Modelleri canlı incelemeniz her zaman için artı bir avantaj olacaktır. Ancak Trendyol, Morhipo, Modagram gibi ünlü alışveriş sitelerinde de birçok markanın yeni sezon straplez elbise koleksiyonuna ulaşabilirsiniz. Burada fiyat aralığı biraz daha uygun olabilir. Her markada olmasa da belirli markaların fiyatları son derece uygun. Fiyatı uygun görmediğiniz modeller dahi olsa, alışverişe başlamadan önce bu tür siteleri inceleyebilirsiniz. Şimdi seçtiğimiz birkaç yaz straplez tasarımını inceleyelim.

Straplez elbise modelleri ResimleriYorum Yaz