Bayan Kot Fiyatları

Bayanların günlük kullanım içerisinde hem rahat hem de şık bir kombin oluşturabilecekleri kıyafetlerinden biri olan bayan kot modelleri günün her anında giyilebilecek alternatif parçaların başında gelmeye bu yaz sezonunda da devam ediyor. Kullanacağınız kıyafet ister ağır ister sade ve basit olsun bayan kot modelleri ile kombinlediğiniz kıyafetiniz üzerinizde daima güzel duracaktır. Özellikle yaz aylarında salaş bluzlar, asimetrik kesimli t-shirtler, askılı ve straplez body’ler ile bayan kot modelleri bayanların vazgeçilmez parçalarından biri olmaya bu sezonda en büyük aday.Bu yazın en dikkat çeken kot modellerinden biri yırtuık görünümlü kotlar oluyor.Kullanan bayanın hem spor bir şekilde kullandığı hem de şık bir bluzla daha klasik bir görünüm elde etmesine yardımcı olan bayan yırtık kot modelleri tüm dünyayı etkisi altına almaya hızla devam ediyor.

Geçtiğimiz bir kaç yılda bayan kot pantolonları sadece mavi ve tonları ile değil ilgi çeken değişik bir çok renk seçenekleri ile oldukça farklı ve ilgi çeken bir koleksiyon halini aldı. Bayan kot pantolon modellerini seven bayanlar ilk zamanlar ön planda rahatlığı tutsa da, zamanla değişik formlardaki kot pantolonları her kombinde kullanmayı alışkanlık haline getirdiler. Bazı zamanlar topuklu ayakkabılarla bazı zamanlar ise spor ayakkabılarla tamamen farklı tarzlar yaratabilen bayanlar için bayan kot tasarımları vazgeçilemeyecek parçaların başında gelmeye başladı.Bayan Kot pantolon modellerinde özellikle bu sezon önceden bildiğimiz sert ve ağır, taşlanmış kot kumaşları artık kullanılmıyor. Bu kumaşlar yerine elastik olan likralı kumaşlar ve esnek yapılı hafif kumaşların kullanılması tercih ediliyor.

Son aylarda bayan kot modellerinde en dikkat çeken konulardan bir tanesi de yüksek bel kot tipine tekrar geri dönülmesi. Geçtiğimiz bir dönem düşük bel çok sık kullanılmış olsa da artık yüksek bel olmayan bayan kot tasarımları az tercih ediliyor. Bayan pantolon modellerinde binlerce modelin olması, üzerine seçeceğiniz değişik bluzlar ile binlerce değişik kombin demek oluyor. Dolaplarında bir kaç tane kot bulunan bayanlar bu yaz çok rahat edecek gibi duruyor.

Bayan Kot Fiyatları ResimleriYorum Yaz