Dilan Çiçek Deniz

Dilan Çiçek Deniz en taze esas kızımız. Gençliğinin verdiği enerji muazzam.

Zihni, aurası, hareketleri her zaman taze, cesur ve pozitif. 19 yaşında Miss Turkey kinciğiliyle başlayan yolu şimdi Bodrum Masalı dizisiyle devam ediyor. Gençlerin jargonu, davranışları ve duyguları konusunda gerçekçi bir dizi Bodrum Masalı. Dilan da ait olduğu kuşağın en önemli temsilcilerinden. Bir popüler kültür tüketicisi ama onun içinde yetiştiği için bilmeye ve öğrenmeye çok açık. Her zaman daha fazlasını isteyen gençliğin kendi kendini beslemek isteyeceği zaten çok açıktı. Bu en taze yıldızımız moda sayfalarımızda 7 Türk tasarımcının karakterine büründü. Sudi Etuz, Gül Ağış, Zeynep Tosun, Bashaques, T.A.G.G., Mehtap Elaidi ve House of Ogan’ın yeni koleksiyonlarında sundukları kadınlar için kendini farklılaştırırken hiç zorlanmadı Dilan. Yüzümüzü çevirmemiz gereken tarafın gençlik olduğunu bir kez daha gösterdi bize.

Yeni nesli temsil ediyorsun. Gençliğin olaylara bakış açıları, zevkleri, mutlulukları neler bize anlatır mısın?

Zevkle! Aslında bu kadar teknolojiyle ve sosyal medyayla iç içe olan kişilerin daha kapalı olmaları beklenir fakat herkesin algıları o kadar açık ki. Kolay öğrenen, iletişimi kuvvetli, her şeye açık herkes. Haliyle olaylara bakış açıları da öyle oluyor, olayları her yönüyle ele alan, tartışan, okuyan, yazan ve inanılmaz bir espri anlayışları olan pırıl pırıl

“Kolay öğrenen, iletişimi kuvvetli, her şeye açık herkes. Olayları her yönüyle ele alan, tartışan, okuyan, yazan ve inanılmaz bir espri anlayışları olan pırıl pırıl bir nesiliz.” bir nesil. Zaman geçiyor, hala bazı şeylere karşı önyargı olsa da insanlar kabuklarından çıkıyor, olduğu gibi davranıyor.

Stilini oluşturan en temel parçalar neler? Sadece birkaç parçayla tarzını anlatmak istesen bu hangileri olurdu?

Yaz-kış bot ve çizme giymeyi çok seviyorum. Hatta bazı arkadaşlarım bana çizmeli kedi diye sesleniyor. Demirbaşlardan diyebilirim. Kot ve deri ceketlerim, tulumlarım ve şapkalarım vazgeçilmezlerim. Aslında net bir şekilde benim giyim tarzım şu diyemem, zira hep aynı olmak biraz sıkıcı geliyor bana. Moduma göre giyiniyorum o yüzden, bir gün coachella’ya gider gibi bohem bir havaya bürünüp botlarımı giyerken bir gün de anaokulunda ilk iş günümmüşçesine tulumumu üzerime geçirip çıkıyorum dışarı.

Bize biraz Bodrum Masalı’nı anlatır mısın?

Bir varmış bir yokmuş, günlerden bir gün uzak diyarlarda çok zengin bir aile yaşarmış fakat ailenin babası bütün parasını kaybedince aile başka bir yere taşınıp orada yaşamaya başlamış. Bodrum Masalı çok içime sinen, çok başarılı insanlarla çalıştığım bir iş. Su karakterini canlandırıyorum. Lise öğrencisi, keman çalan, konservatuara hazırlanan, duygularını en uçlarda yaşayan, küçüklüğünden beri her şeyi önüne gelen fakat buna rağmen şımarık olmayan, idealleri olan bir kız. Su’yu çok sevdim, o da ben de birbirimizden çok şey öğreniyoruz.

İçinde bulunduğun kuşak sosyal medyaya bağımlı. Sen neresinden yakalıyorsun bu yaşam tarzını?

Aslında hemen hemen herkes bağımlı oldu artık. Hiçbirimizin elinden telefon düşmüyor. Hayır öğüt vermeyeceğim ben de o kesimdenim. Sosyal medyayı kullanıyorum, eğlenceli buluyorum. Zaman zaman detox yapmaya çalışıyorum ve telefondan bir süreliğine uzaklaşıyorum tabii. En sevdiğim uygulamaysa Instagram.

Dilan Çiçek Deniz Resimleri
Dilan Çiçek Deniz_14.jpg

Dilan Çiçek Deniz_8.jpg

Dilan Çiçek Deniz_13.jpg

Dilan Çiçek Deniz_0.jpg

Dilan Çiçek Deniz_11.jpg

Dilan Çiçek Deniz_2.jpg

Yorum Yaz