Geniş basenli bayanlar için kombin örnekleri

Bu yüzyılların en büyük sorunlarından biri olan kilo her geçen gün yeni bir kurban bulmaya devam ediyor. Hayat koşullarının rahatlığı ile aldığımız kilolar çoğunu geri verebilsek de veremeyeceğimiz kilolar özellikle karın ve basen bölgelerinde görülür. Kilo alıp vermek bu kadar zorken giyim kuşamımızı nasıl yapmalıyız? Gelin birkaç adımda 2015geniş basenli bayanlar için uygun kombin örnekleri göz atalım. Unutmayın basen kilonuz çok ise bu geniş basenli bayanlara uygun giyim trendleri ile çok sıkı bir görünüm yakalayacaksınız. Bilinçli bir giyim ile kusurlarınız kesinlikle ilgi çekmeyecektir.

İlk olarak basenleriniz geniş ve bilekleriniz ince ise son günlerde hem kış hem yaz aylarında baya kullanımı olan kapri pantolonları kullanmanızı önerebilirim. Kışın bot ve çizmeler ile kullanımın rahatlığı yazında topuklu veya sandaletler için uygun olan kapri pantolonlar basenlerden dikkati alıp ince bileklerinizde toplayarak daha hoş bir görüntü elde edeceksinizdir.  Bu tarz bir kapri üzerine V yaka bir tişört ile harika bir kombin oluşturabilirsiniz.

Basenleri toparlamak için toplayıcı sıklaştırıcı likralı çoraplar size daha uygun bir seçim olabilir. Göbek ve karnınızın olması hiçbir sorun yaratmıyor. Bele kadar olan yüksek belli külotlar sert ve toplayıcı olmasıyla fazlalıkları kapatıyor. Ayrıca diğer bir önemli husus ise kilolu iseniz kesinlikle pastel renkleri tercih etmeyiniz. Kalın bölgelerinize koyu renkler, zayıf yerlerinize ise açık renkler denk gelmemelidir. Geniş basenli bayanlar için stiller arıyor iseniz enine çizgili kıyafetleri kesinlikle giymeyiniz.

Tek parça kıyafetler ile daha uzun bir görünüm yakalayıp, zayıf görünebilirsiniz. Tek renk bayanlar için kombin örnekleri ile daha oturmuş bir görünüm elde edebilirsiniz. Korsajlı kıyafetleri kullanmayın. Bu tür kıyafetler basenlerinizi daha iri gösterecektir. Bu tür kıyafetler basen ölçüsünü dengelemek amaçlı korsaj kullanılır. Pilisiz ve ya çan kesim etekleri tercih edin. Kesinlikle belden pilili etekleri giymeyin.

Geniş basenli bayanlara kombin örnekleri dersek ve etekleri seven biriyseniz etek uçları yoğun desenli etekleri tercih edip üzerine açık ve tek renk olan gömlekler ile kombin yapabilirsiniz. Tek renk ufak bir çanta ile de görüntünüzü sevimlileştirebilirsiniz.  Ee benden bu kadar gerisi size kalmış.

Geniş basenli bayanlar için kombin örnekleri Resimleri 

Yorum Yaz