Mamma Mia ayakkabı modelleri

Uzun süredir tkipte olduğum ykkbı modelleri rsınd oln Mmm Mi mrksı, görülmeye değer tsrımlrı bynlr için hzırlmış. En trend topuklu tsrımlrındn, ilgi çekici klsik modellere kdr rdığınız her ykkbı, mrknın butiklerinde mevcut. Gün geçtikçe modnın yönünün de Mmm Mi ykkbı tsrımlrın yöneldiğini görmek de bizi bu mrky sürükleyen en büyük etkenler rsınd oluyor. Bu yzımızd mrknın bu tsrımlrını tek tek sizlerle pylşmk istiyorum. Tbi sdece Mmm Mi ykkbılrı ve mrknın reyonlrını pylşmycğım. Trend oln topuklu tsrımlrındn örnekler de sizleri bekliyor.

modsı rtık bynlrın kendi tsrımlrını gün yüzüne çıkrdıklrı yepyeni bir mod hline geldi. Şöyle bir geri dönüp, seksenli ve doksnlı yıllrı htırlylım. Genç oln trendler bunu pek bilmezler. O zmnlr mod dın her dety ünlü mod knllrındn ve özel gecelerde ünlülerin tercih ettiği tsrımlr doğrultusund şekilleniyordu. ybncı ünlülerin modsı son derece önemliydi. Fkt şimdilerde ise her byn kendi modsını tercih ediyor. ykkbı modelleri seçimlerinde de bu modyı en dikkt çekici renklerle şekillendirebiliyor. Mrknın tercih edilmesindeki en büyük vntj d bu oluyor. Mmm Mi ykkbı modelleri rsınd yoğun olrk renkli butiklerin ön plnd olmsı, bynlrı cezbeden nhtr etken diyebilirim. Sdece renk olrk seçim ypcğınız modeller yok, bunun ynınd her yşın tercih edebileceği tsrımlr d ön plnd.

Mmm Miykkbı tsrımlrını inceleyenler bilirler. Hemen her lnd tercih edilebilecek çok fzl model vr. Mesel iş yerinde tercih edebileceğiniz klsik topuklu ykkbı tsrımlrı, son derece dikkt çekici görünüyor. Bunun ynınd kendi modnızı oluşturbileceğiniz sivri burunlu ykkbılr d ilgi çekici diyebilirim. Seçim ypm şmsınd ise krrsızlık içerisinde klcğınız çok fzl detyın olduğunu göreceksiniz. Mesel renk ve tsrım yönünden çok fzl ynılgıy düşebilirsiniz. Anck siz öncelikli olrk dolbınızd bulunn elbise tsrımlrın göre doğru krrı vermeye özen göstermelisiniz. Her yzıd söylediğim gibi, kombin modellere yoğunlşmnızı tvsiye ederim. Mmm Mi ykkbı koleksiyonunu seçerken de bu dety dikkt etmelisiniz. Bence modnın bşldığı yerde mrklr hep ön plnd olmuştur. Bu mrk d klsik modyı şekillendirecek tsrımlrıyl dikkt çekebilir.

Mmm Mi ykkbı fiytlrı d uygun kmpnylrl berber sizleri mğzlrın bekliyor. Bence fırstı kçırmyıp, Pzr günü lışverişlerinizde, mrknın mğzlrını ziyret edebilirsiniz.

[gllery columns="2" ids="11242,11243,11244,11245,11246,11247,11248,11249,11250,11251,11252,11253,11254,11255,11256" size="lrge"]

Yorum Yaz