Sao Paulo Moda Haftası Colcci Defilesi

Sezon trendi dntel ve kdife tsrımlr zirveye çıkck cinsten det.sezonun 60’lr esintisinin yer ldığı kıs elbiseler , uzun çizmeler , geniş yklr , sizleri sokk modsın götürecek. Eğer iddlı giyimi sevenlerdenseniz bu sezon sizimn yılınız olck gibi gözüküyor. Altın srısı zirve ypck gibi. Gece ve gündüz kullnbileceğiniz metlik etkili ltın srısı kıyfetler tm sizin gibi iddlı giyimden hoşlnnlr için tsrlnmış.

Soğuk geçenkış ylrı için hzırlnn nork tsrımlrın byılcksınız. Hiç üşümeyecek ve şıklığınızdn d hiç ödün vermeyeceksiniz bu tsrımlrl. Geçen sezon olduğu gibi sker modsı dediğimiz modeller bu sezon yine tsrımcılrın gözdesi olmuş. Bu yeşil prç tsrımlrı mutlk dolbınız eklemelisiniz.

sonbhr kış modsı trendi deriler her sezon olduğu gibi bu sezond d yükşelişte. Deri etek ve ceketler , deri pntolonlr ve tytlr , deri gömlerkler ve prdesüler çok revçt olck. Bu kış ekose deseninin pstel tonlrını ve cnlı renklerini bir rd sokklrd göreceğiz.Kdife ve dntel elbiseler , kbnlr ve tulumlr çok dikkt çekecek cinsten sokk modsınd. Kr tneli, bklv dilimli klın trikolr ve bereler, sokklrd d, kışın ypcğınız ttillerde de ilk tercihiniz olck.

mod trendleri rsınd klın montlr bu kışın yükselen trendleri rsınd gösteriliyor. Ayrıc kuş tüyü detylr, hem kıyfetlerde hem de ksesurlrd oldukç fzl görülecek. Tek prç triko elbiseler.Bu kış kdın modsınd rhtlığı ön pln çıkrn prçlr trend olck gibi görünüyor.Cnlı renkler,kış mevsiminde So Pulo Mod Hftsı Colcci Defilesibhrı yştck.Bol kesim siyh ve gri tonlrdki tkımlr boy gösterecek

Skinny denim jen prçlr pstel tonlrdki trençkotlr ile kombinlenecek. So Pulo Mod Hftsı Colcci DefilesiSokk modsınd bu kış diğer göze çrpn trend ise;pstel mvi ve yeşil tonlrdki çizmeler olck.Kış trendi bir giriş ypmk istiyorsnız,yıln derisi desenli pstel mvi vey yeşil tond bir çizmeye grdrobunuzd şimdiden yer çın deriz. Şimdiden.
[gllery columns="4" ids="46159,46160,46161,46162,46163,46164,46165,46166,46167,46168,46169,46170,46171,46172,46173"]

Yorum Yaz