En şık uzun elbise modelleri ile kışa hazır olun

Elbise modellerinden vazgeçemeyen, her dönem her mevsim mutlaka elbise modellerini tercih edenlerden ama aynı zamanda da çok üşüyenlerden misiniz? O zaman size en şık uzun elbise modelleri ile kışa hazır olun diyoruz. Sizlere bu yılın en trend ve şık uzun elbise modelleri koleksiyonları ve kışlık kombinler hakkında ipuçları vermek için sabırsızlanıyoruz. Uzun elbise modelleri kış, yaz, sonbahar kısacası tüm sezonlarda bayanlar tarafından en sevilen ve en çok tercih edilen modellerdendir. Bu yılın yeni sezon elbise modellerinde uzun versiyonlara geniş yer verildiğini retro ve vintage akımı etkisiyle uzun giyim ürünlerinin yeniden en trend giyim ürünleri olduklarını görüyoruz.

 

Kalem elbise modelleri elbise giyim ürünleri içerisinde kalem etek modellerinden sonra en sevilen ve asla modası geçmeyen elbise modelleridir. Bu sene hardal sarısı, kiremit rengi ve lacivert renkleri elbise modelleri içerisindeki en popüler ve trend renklerdir. Bu renklerin kış ve sonbahar ayları ile uyumlu, bu dönem ayakkabı modelleri ile kolay kombinlebilir olması da ayrıca bir tercih sebebidir tabi. Siz de soğuk havalarda şıklığınızdan ödün vermek istemiyorsanız, pantolonların ceketlerin içinde sıkışıp kalmak istemiyorsanız uzun kışlık elbise modelleri birbirinden şık ve renkli alternatifleri ile sizleri bekliyor. Uzun kalem elbise modellerinin yuvarlak hatlara sahip bayanlar için ve büyük beden hanımlar için neredeyse bir beden dar gösterebilen elbise modelleri olduklarını da tekrar belirtelim. Eğer boyunuzun kısa olduğunu düşünüyorsanız ve daha uzun görünmek istiyorsanız boyuna çizgili koyu renk kalem elbise modelleri tam size göre.

 

Kışlık giyim ve elbise modellerini incelerken tesettür giyim ve tesettür elbise modellerini de unutmadık tabiki. Bu yılın en trend kışlık tesettür elbise modelleri saks mavisi, mor, lacivert ve bordo gibi canlı renklerden oluşan, kol kısımları boğmalı havalı bir tarza sahip uzun kadife ve keten elbise modellerinden oluşmaktadır. Bu kışlık tesettür elbise modellerini hazır alabileceğiniz gibi beğendiğiniz modeli özel olarak diktirebilir ya da bu modellerden yola çıkarak kendiniz tasarım yapabilirsiniz. Daha fazla uzun elbise modelleri için modelleri.mobi adresini ziyaret edebilirsiniz.

En şık uzun elbise modelleri ile kışa hazır olun Resimleri
2013-2014-Sonbahar-Kış-Kışlık-Elbise

Yorum Yaz