Kate mos elbise modelleri

Yeni yıla sıcak bir karşılama! Kimler konuşulacak, neler izlenecek, dinlenecek ve keşfedilecek? işte kehanetleri, selen meçoğlu ifadesinin ardındaki güçlü kadın profili birçok markanın tercih nedeni.

Biri Moss mu dedi? Ablası Kate Moss’un mirasını devam ettirecek olan Lottie Moss,

yılında sıkça göreceğimiz isimlerden. Lily McMenamy henüz bebekken, podyumun tozunu yutanlardan. Jeremy Scott’ın Moschino Ailesi’ne kazandırdığı fastfood temalı ilk koleksiyonun başrol oyuncularından biri olarak karşımıza çıktı. Malaika Firth, Sam Rollinson ve Sasha Luss gibi diğer isimler de yılında podyumu ısıtacak.

Dört gözle beklediğimiz bütün filmler,

yılında toplandı. Grinin Elli Tonu, Birdman, Yenilmezler: Ultron Çağı, Mükemmel Saha 2, Kuralsız, Jurassic Park 4, StarWars: The Force Awakens, Mad Max: Fury Road, Tomorrowland ve daha niceleri gişeleri sallamaya hazır. Oscar yarışının da oldukça kızıştığını söyleyelim. Alejandro Gonzâlez Inârritu’nun Birdman’i yarışın en iddialıları arasında yer alırken kulis arkasında herkes Julianne Moore’un Stili Alice filmindeki performansını konuşuyor.

2016, müzik sektörü açısından da dopdolu bir yıl olacak.

Son yıllarda rap, R&B ve elektronik müziğin hızlı yükselişi, bu türlerin harmanlanmasını da hızlandırdı. Tüm bunların üzerine biraz yumuşak melodiler ve alternatif bir şov ekleyip size FKA Tvvigs’i takdim edebiliriz. Son zamanlarda her ne kadar Robert Pattinson’ın sevgilisi olarak anılsa da, yeteneğiyle aklınızı başınızdan alabilir. Çağdaş müziğin en yeni isimlerinden olan Kelela ile çalışmak isteyenler, kapısında uzun bir sıra oluşturmaya başladı bile. Ariana Grande, Miley Cyrus ve Taylor Swift yine gençlerin dilinden düşmeyecek. Bir de bizden duymuş olmayın ama Radiohead dokuzuncu albümlerinin çalışmalarına başlamış. Umarız müzik yılı olur!

yılında sıkça gördüğümüz isimler bu yıl da bizi yalnız bırakmayacak gibi görünüyor. Cara Delevingne podyumu ele geçirirken neredeyse tüm yıldızlarla arkadaş olup çevresini genişletti. Cara’ya beyazperdenin de yolu gözüktü.

Farklı yapımlarda boy gösterecek olan model, çıtayı gittikçe yükseltiyor. Cara gibi dillerden düşmeyen bir diğer isimse Kardashian-Jenner klanından Kendall Jenner. Model Gigi Hadid, üzerine yapışan KaliforniyalI kız imajını silkeleyecek gibi duruyor. Sean Penn ve Robin Wright’ın kızı Dylan Frances Penn’i de bir kenara not edin çünkü ismini daha sık duyacaksınız! Val Kilmer’ın kendisi gibi yakışıklı oğlu Jack Kilmer, Saint Laurent’in yüzü olurken, oyunculuğuyla da adından epey söz ettirecek. Coppola genlerinin mirasını

paylaşan yönetmen Gia Coppola da birçok yapımla Tüketim çılgınlığının dünyasında sürükleniyoruz fakat gelecek vadedenlerden. Miles Teller ise beş filmle yaratıcılığın ve farklılığın sonu gelmiyor. Birçok moda büyük bir çıkış yapacak gibi duruyor, gurusu tarafından parmakla gösterilen Simone…

Kate mos elbise modelleri Resimleri
Kate mos elbise modelleri

Kate mos elbise modelleri

Kate mos elbise modelleri

Kate mos elbise modelleri

Yorum Yaz