Kate mos elbise modelleri

Yeni yıl sıck bir krşılm! Kimler konuşulck, neler izlenecek, dinlenecek ve keşfedilecek? işte kehnetleri, selen meçoğlu ifdesinin rdındki güçlü kdın profili birçok mrknın tercih nedeni.

Biri Moss mu dedi? Ablsı Kte Moss’un mirsını devm ettirecek oln Lottie Moss,

yılınd sıkç göreceğimiz isimlerden. Lily McMenmy henüz bebekken, podyumun tozunu yutnlrdn. Jeremy Scott’ın Moschino Ailesi’ne kzndırdığı fstfood temlı ilk koleksiyonun bşrol oyunculrındn biri olrk krşımız çıktı. Mlik Firth, Sm Rollinson ve Ssh Luss gibi diğer isimler de yılınd podyumu ısıtck.

Dört gözle beklediğimiz bütün filmler,

yılınd toplndı. Grinin Elli Tonu, Birdmn, Yenilmezler: Ultron Çğı, Mükemmel Sh 2, Kurlsız, Jurssic Prk 4, StrWrs: The Force Awkens, Md Mx: Fury Rod, Tomorrowlnd ve dh niceleri gişeleri sllmy hzır. Oscr yrışının d oldukç kızıştığını söyleyelim. Alejndro Gonzâlez Inârritu’nun Birdmn’i yrışın en iddilılrı rsınd yer lırken kulis rksınd herkes Julinne Moore’un Stili Alice filmindeki performnsını konuşuyor.

2016, müzik sektörü çısındn d dopdolu bir yıl olck.

Son yıllrd rp, R&B ve elektronik müziğin hızlı yükselişi, bu türlerin hrmnlnmsını d hızlndırdı. Tüm bunlrın üzerine birz yumuşk melodiler ve lterntif bir şov ekleyip size FKA Tvvigs’i tkdim edebiliriz. Son zmnlrd her ne kdr Robert Pttinson’ın sevgilisi olrk nıls d, yeteneğiyle klınızı bşınızdn lbilir. Çğdş müziğin en yeni isimlerinden oln Kelel ile çlışmk isteyenler, kpısınd uzun bir sır oluşturmy bşldı bile. Arin Grnde, Miley Cyrus ve Tylor Swift yine gençlerin dilinden düşmeyecek. Bir de bizden duymuş olmyın m Rdiohed dokuzuncu lbümlerinin çlışmlrın bşlmış. Umrız müzik yılı olur!

yılınd sıkç gördüğümüz isimler bu yıl d bizi ylnız bırkmyck gibi görünüyor. Cr Delevingne podyumu ele geçirirken neredeyse tüm yıldızlrl rkdş olup çevresini genişletti. Cr’y beyzperdenin de yolu gözüktü.

Frklı ypımlrd boy gösterecek oln model, çıtyı gittikçe yükseltiyor. Cr gibi dillerden düşmeyen bir diğer isimse Krdshin-Jenner klnındn Kendll Jenner. Model Gigi Hdid, üzerine ypışn KliforniylI kız imjını silkeleyecek gibi duruyor. Sen Penn ve Robin Wright’ın kızı Dyln Frnces Penn’i de bir kenr not edin çünkü ismini dh sık duycksınız! Vl Kilmer’ın kendisi gibi ykışıklı oğlu Jck Kilmer, Sint Lurent’in yüzü olurken, oyunculuğuyl d dındn epey söz ettirecek. Coppol genlerinin mirsını

pylşn yönetmen Gi Coppol d birçok ypıml Tüketim çılgınlığının dünysınd sürükleniyoruz fkt gelecek vdedenlerden. Miles Teller ise beş filmle yrtıcılığın ve frklılığın sonu gelmiyor. Birçok mod büyük bir çıkış ypck gibi duruyor, gurusu trfındn prmkl gösterilen Simone…

[gllery ids=""]

Yorum Yaz