Topuz saç modelleri

Özel gecelerde, özel davetlerde ve şık görünmek isteyen bayanların en çok tercih ettiği topuz saç modelleri ünlüler tarafından ayrıcalıklı bağlama şekilleriyle tercih ediliyor. Sizlere hemen her yazımızda saç tasarımlarıyla ilgili birçok modeli tanıttık. Ancak özel gecelerin vazgeçilmezi topuz saç modelleri modasına özel bir şekilde hazırlanmış. Her bayan sade ve düz görünen topuz tasarımlara yoğunlaşmıyorlar. Bunun yanında farklı bağlama şekillerini tercih eden bayanlar da var. Etrafta bu modeli sıkça tercih eden bayanları gördükçe kararsız bir modeli tercih edebiliyoruz. Ama bana sorarsanız topuz saç modeli yapmaya karar verdiyseniz, kesinlikle ünlülerin saçlarına göz gezdirmelisiniz. Bende öyle yaptım.

Ünlüler her zaman için trend görünmek ve modayla iç içe olmak zorundalar. Bu sebeple gerek elbise modelleri tasarımlarında, gerek katıldıkları özel gecelerde seçimlerini şık olan butiklerden tercih ediyorlar. Aynı şekilde moda tasarımcılarının yardımıyla, katılacakları geceye özel topuz saç modelleri arasından seçimleri yapıyorlar. Hem Türk ünlülerimiz, hem de yabancı ünlülerin saçlarını inceleyebilirsiniz. Türk ünlülerimizden Beren Saat, gerek dizi setinde, gerekse özel gecelerinde topuz modelleri bağlama şekliyle seçimini yapıyor. Yüzüne ve seçtiği kıyafetlerle de son derece kusursuz oluyor. Bunun yanında yabancı ünlülerin de seçtikleri saç şekilleri kusursuz. Mesela Rihanna’yı hepimiz tanıyoruz. Tanıdık ünlülerin üzerinden örnek vermek size konuyu daha iyi açmama sebep oluyor. Rihanna hemen her saç modelini tercih etmiştir. En moda saç modelleri seçimlerini hangi ünlüler yapıyor derseniz, Rihanna’yı listemin en başına koyarım. Çünkü her modeli ayrı bir şekilde deniyor. En ilginç ve özgün olan saç modelini tercih eden ünlü, bencemodasında takip edilmesi gereken ünlüler arasında. Bunun yanında seçimini yaptığı topuz saç tasarımıyla, bambaşka bir görünüme kavuşmuş.

Ben Rihanna gibi ünlülere bayılıyorum. Saçını her şekle ve renge sokabiliyor. Topuz modelden, uzun saç modeline kadar hemen her modeli seçebiliyor. Siyah saç renginin yanında kızıl ve sarı rengini dahi tercih etmiş ünlümüz. Evet konumuz topuz saç modelleri ama ben sizleri sadece bu modele yönlendirmek istemiyorum. Sayfamızda o kadar fazla saç modelini sizlerle paylaştık ki, bu saç modelinin yanında karşılaştırma yapmanızı öneriyorum. Topuz saçlar her zaman için tercih edilebilir. Bu sizin modanıza göre değişkenlik gösterecektir. Ancak sadece tek bir saç modeline değil, hemen her modele bağlı kalmaya çalışın. Ancak bu şekilde farklı olabilir, gözleri kendi üzerinize çekebilirsiniz. Topuz saç nasıl yapılır? sorusuna da uzmanından hazırlanan video ile sizlere sunmak istedik. Gelin şimdi hep beraber bu tasarımlara şöyle bir göz atalım ne dersiniz?

Topuz saç modelleri ResimleriYorum Yaz