Prada-koleksiyonu defilesi

Şık ve kaliteli giyim deyince akla gelen dünya markalarından olan Prada,-moda koleksiyonunu, dünyanın önde gelen moda merkezlerinden olan Milano’da gerçekleştirdiği bir defile ile görücüye çıkardı. Moda tutkunlarını sıra dışı modelleri ile buluşturan ve tasarımları merakla beklenen Prada, bu yıl da moda dünyasında aldığı yeri korumak için elinden geleni fazlası ile yapmış görünüyor.

Prada-koleksiyonu defilesi, merakla ve ilgi ile bekleniyordu, değişik tasarımları ile hazırladığı moda koleksiyonuna yön veren ve lüks giyimin öncülerinden olan Prada çantada ayakkabıya her konuda kendini kanıtlamış bir moda devidir. 2014-Prada denince akla gelen kalite ve zarafettir.

En pahalı moda ürünlerinin dizayn etmesi ile tanınan Prada markası, tüm dünyada kalite ve güven ile eş değer olarak anılmaktadır. Sonbahar ve kış modellerini sevenleri ile buluşturan Prada, manto ve pardüse çizimleri ile bütün bakışların hedefi olmayı yine başardı. Biye ve kordonetler ile süslenen manto ve pardüseleri bu kış şık bayanların üzerinde göreceğimiz kesin.

Koyu renk olarak tercih edilen bu kıyafetlerin altına, canlı renk ve desenlerde ayakkabı ve çizmeler kullanılmış. 2014-Prada koleksiyonu, Milano moda haftası günleri içerisinde podyumlarda yerini almış ve oldukça çok alkış almayı başarmıştır. 2014-Prada defilesi, ünlü mankenlerin sunumu ile gerçekleşmiş ve her zaman ki gibi, moda dünyasını belirleyeceğini ve yön vereceğini göstermiştir.

Her zaman yeniliklerle karşımıza çıkan Prada, bu yıl da çılgın fikirli çizgileri ile adından uzun süre bahsettirmeyi başarmıştır. Transparan etek ve elbiseleri ile göz dolduran ve genellikle koyu renklerin hakimiyetinde olan 2014-Prada defilesi, geometrik ve otantik desenli elbiselerin çokluğu ile de ilgi odağı olmuştur.

Ayakkabıda çok renk seçeneği sunan ve twit çantaları ile dikkatleri üzerine çeken Prada, bu kışın modasına imza atmış, önemli moda evlerinden biridir. Ürünleri ne kadar pahalı olursa olsun geniş bir müşteri potansiyeline sahip olan ünlü moda devi, ödün vermeden çalışmalarını sürdüreceğinin de sinyallerini vermektedir.

Prada-koleksiyonu defilesi ResimleriYorum Yaz