Bayan yelek modelleri

Gömlek tsrımlrının üzerine çok sık tercih edilen byn yelek modelleri mrk koleksiyonlrınd renkli butiklerle ilgi çekiyor. Anck bu tsrımlrl uyumlu koleksiyonlrı seçmek oldukç zor. Bynlrın en sık tkıldığı detyd bu oluyor zten. Aslınd birkç ufk pürüzlerle en idel byn yelek modellerini seçebilirsiniz. Öncelikli olrk kısc mrklrın butiklerinden bhsetmek istiyorum. Mrk reyonlrı bu tsrımlrl bynlrın lışveriş şkını yeniden cnlndırıyor. Bershk, Defcto, Adil Işık, Lc Wikiki, Pull nd Ber mrklrının yeni sezond özel olrk hzırldığı byn yelek klıplrı son derece şık görünüyor. 

Mrklrın mğzlrınd o kdr çok tsrım vr ki, hepsini grdolbınız eklemek istiyorsunuz. Bu mümkün olms d her bynın en büyük hylidir. Bir tsrımdn çok mğznın tüm butiklerini istemek… Bu yzımızdn sonr bun ihtiyç duymycksınız. byn yelek modelleri rsındn kendi modnız göre şık tsrımlrı seçebileceksiniz. Önemli oln dety, dolbınızd bulunn elbise modellerinizle uyumlu tsrımlr yoğunlşmktn geçiyor.

Şöyle bir dolbınızı kurclyın. En sık giydiğiniz bluz ve tişört modelleri tsrımlrınızı bir kenr yırın. Renk renk hoş kombinler çıkrmy özen göstermelisiniz. Kış modsınd yelek tsrımlrı dh çok mont butiklerine yönelik oluşturulmuş. Byn yelek mont butiklerinde dh çok kürklü beyz tsrımlr hkim. Sizin dolbınızd bulunn bluz renklerine göre hoş tsrımlr seçilebilir. Mesel kırmızı renkli bir gömlek modeliniz dolbınızd duruyor. Bunun üzerine byn yelek tsrımlrı rsındn siyh ve kot renginde oln tsrımlrı seçebilirsiniz. Yd sde ve düz tonlrd oluşturuln butiklerden seçimlerinizi ypbilirsiniz. Yd dolbınızd mvi desenlerle oluşturuln mvimsi bir tsrımınız vr. Bunun üzerine mont yelek modelleri rsındn lcivert yd siyh renkli tsrımlr yönelebilirsiniz. Seçim ypmk tmmen sizin elinizde. Modelleri incelediğiniz zmn, kendinizi kybedebilirsiniz. Sdece kendi modnız yönelerek, ihtiycınız oln tsrımlrı seçin.

Birçok ünlü lışveriş sitesinde byn yelek modelleri tsrımlrını görürsünüz. Gerek Trendyol, gerek Mrkfoni, gerekse Morhipo sitelerinde birçok mrknın tsrımlrı mevcut. Aslınd bir yndn d bu butikler rsındn doğru mrk seçimini de ypmk önemlidir. Mrkyı klitesine, oluşturduğu butiklerine ve mody oln ilgisine göre sınybilirsiniz. Byk yelek örnekleri hoşunuz giden mrklrı d seçebilirsiniz. Ben krışık olrk beğendiğim birçok tsrımı sizler için hzırldım. Umrım hzırldığım bu tsrımlrı beğenirsiniz. Aşğıd bulunn yorum pnelinden, siz de fikirlerinizi orty koybilirsiniz. Gelin şimdi mrklrın yelek modelleri tsrımlrın şöyle bir göz tlım.

[gllery columns="2" ids="2920,2921,2922,2923,2924,2925,2926,2927,2928,2929,2930,2931,2932,2933,2934,2935,2936,2937,2938,2939,2940,2941,2942,2943" size="lrge"]

Yorum Yaz