Bayan yelek modelleri

Gömlek tasarımlarının üzerine çok sık tercih edilen bayan yelek modelleri marka koleksiyonlarında renkli butiklerle ilgi çekiyor. Ancak bu tasarımlarla uyumlu koleksiyonları seçmek oldukça zor. Bayanların en sık takıldığı detayda bu oluyor zaten. Aslında birkaç ufak pürüzlerle en ideal bayan yelek modellerini seçebilirsiniz. Öncelikli olarak kısaca markaların butiklerinden bahsetmek istiyorum. Marka reyonları bu tasarımlarla bayanların alışveriş aşkını yeniden canlandırıyor. Bershka, Defacto, Adil Işık, Lc Waikiki, Pull and Bear markalarının yeni sezonda özel olarak hazırladığı bayan yelek kalıpları son derece şık görünüyor. 

Markaların mağazalarında o kadar çok tasarım var ki, hepsini gardolabınıza eklemek istiyorsunuz. Bu mümkün olmasa da her bayanın en büyük hayalidir. Bir tasarımdan çok mağazanın tüm butiklerini istemek… Bu yazımızdan sonra buna ihtiyaç duymayacaksınız. bayan yelek modelleri arasından kendi modanıza göre şık tasarımları seçebileceksiniz. Önemli olan detay, dolabınızda bulunan elbise modellerinizle uyumlu tasarımlara yoğunlaşmaktan geçiyor.

Şöyle bir dolabınızı kurcalayın. En sık giydiğiniz bluz ve tişört modelleri tasarımlarınızı bir kenara ayırın. Renk renk hoş kombinler çıkarmaya özen göstermelisiniz. Kış modasında yelek tasarımları daha çok mont butiklerine yönelik oluşturulmuş. Bayan yelek mont butiklerinde daha çok kürklü beyaz tasarımlar hakim. Sizin dolabınızda bulunan bluz renklerine göre hoş tasarımlar seçilebilir. Mesela kırmızı renkli bir gömlek modeliniz dolabınızda duruyor. Bunun üzerine bayan yelek tasarımları arasından siyah ve kot renginde olan tasarımları seçebilirsiniz. Yada sade ve düz tonlarda oluşturulan butiklerden seçimlerinizi yapabilirsiniz. Yada dolabınızda mavi desenlerle oluşturulan mavimsi bir tasarımınız var. Bunun üzerine mont yelek modelleri arasından lacivert yada siyah renkli tasarımlara yönelebilirsiniz. Seçim yapmak tamamen sizin elinizde. Modelleri incelediğiniz zaman, kendinizi kaybedebilirsiniz. Sadece kendi modanıza yönelerek, ihtiyacınız olan tasarımları seçin.

Birçok ünlü alışveriş sitesinde bayan yelek modelleri tasarımlarını görürsünüz. Gerek Trendyol, gerek Markafoni, gerekse Morhipo sitelerinde birçok markanın tasarımları mevcut. Aslında bir yandan da bu butikler arasından doğru marka seçimini de yapmak önemlidir. Markayı kalitesine, oluşturduğu butiklerine ve modaya olan ilgisine göre sınayabilirsiniz. Bayak yelek örnekleri hoşunuza giden markaları da seçebilirsiniz. Ben karışık olarak beğendiğim birçok tasarımı sizler için hazırladım. Umarım hazırladığım bu tasarımları beğenirsiniz. Aşağıda bulunan yorum panelinden, siz de fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Gelin şimdi markaların yelek modelleri tasarımlarına şöyle bir göz atalım.

Bayan yelek modelleri ResimleriYorum Yaz