İstanbul Moda Haftasında Meltem Özbek Defilesi

Geçtiğimiz hafta büyük bir coşkuyla gerçekleştirilen İstanbul moda haftasında meltem Özbek defilesi de esip kavurdu. Hemen tüm modellerde 70’li yılların esintisini görebileceğimiz kıyafetlerde çarpıcı detaylar öne çıkıyor. Moda dünyasının sevilen isimlerinden biri olması Meltem Özbek defilesi İstanbul moda haftası etkinliğine olan ilgiyi de arttırdı. Şimdi sizlerle bu özel defilenin detaylarına ineceğiz.

Daha önce birçok moda yarışmalarında birincilik ödülü alan ünlü modacının deri tasarımları da büyük ses getirdi. Ancak İstanbul moda haftasında Meltem Özbek defilesi daha çok süet tasarımları ön plana çıkarmıştı. Transparan kıyafetlere sıklıkla yer veren modacının her bir kıyafeti büyük ilgi gördü.

Genellikle zıt parçaları bir araya getirerek kontrast elde eden meltem Özbek İstanbul moda haftası de ışıltılı parçalar kadar mat görünümlü kıyafetler de bulunuyor. Koleksiyonun en iddialı parçasına değinecek olursak bunlardan biri hiç şüphesiz derin göğüs dekolteli olarak tasarlanan maxi boy transparan elbiselerdir. Meltem Özbek defilesi İstanbul moda haftası de daha çok parlak kumaşların maxi boy elbiselerde kullanıldığını gözlemledik.

İzleyenlerin nefesini kesen derin dekolteler ve transparan detaylarla ünlü modacı en iddialı defilelerden birine imzasını atmış oldu. İstanbul moda haftasında meltem Özbek defilesi kreasyonuna ait bir diğer özel parça ise tek omuz askılı derin yırtmaçlı beyaz elbise oluyor. Eski yılları anımsatarak izleyenlere nostaljik dakikalar yaşatan defile de uzun tulumlar da dikkat çekiyordu. İstanbul moda haftasında meltem Özbek defilesi izleyenlerin yüreğini hoplatan türden bir defile oldu. İki parçalı transparan büstiyer ve yırtmaçlı uzun etekten oluşan kombin de ağızları açık bıraktı.

Omuzları açıkta bırakan bu kombin İstanbul moda haftasında meltem Özbek defilesi adına sunulan en iddialı parçalardan biriydi. Defilenin büyüleyen parçalarından bir diğeri ise mini şortlu, göbeği açıkta bırakan bluz ve ceketten oluşan kombindi. Bu parçaların sıra dışı görüntüsü meltem Özbek defilesiİstanbul moda haftasında adından sıklıkla söz ettirdi.

Ünlü modacının tüm tasarımları geçmiş yıllardan izler taşısa da modernliği ve iddialı görüntüleriyle de ilgi çektiler. Birbirinden çarpıcı ve sıra dışı çizgilerle tasarlanan parçalar İstanbul moda haftasında meltem Özbek defilesi olarakyılına imzasını bıraktı.

İstanbul Moda Haftasında Meltem Özbek Defilesi ResimleriYorum Yaz