Yeni sezon dekorasyon şifreleri

D MEVSİMLE BİRLİKTE, YAŞADIĞIMIZ MEKANA DAİR ŞİFRELER DE DEĞİŞMEYE BAŞLADI. TRENDLER SONBAHAR-KIŞ/16 İÇİN ŞEKİLLENİYOR. DEKORASYON KODLARINI BU SAYFALARDA VERİYORUZ.

70’ler. Özgür ruhun devrim yılları… Çiçekler ve birbiriyle uyum içinde kullanılan renklerle son derece ahenk sahibi mekanlar için yapmanız gereken, kendinizi renklerin ve desenlerin akışına kaptırmak olacak. Doğal malzemelerin başrollerde olduğu bu stilde el yapımı ve özgün aksesuarlarsa mekanın karakterinde önemli etmenlerden.

I- HansWegnertasanmıThe Circle koltuk, 5.175 Euro+KDV, Nordist. 2- Lasvit marka Jar aydınlatma. 5.512 Euro+KDV. Tepta. 3- Baskın desenlerle şekillenen yaşam alanlan yaratabilirsiniz., Damask. 4- Rojolâll depolama ünitesi, 3.820TL, Crate&Barrel. 5* Cari Malmsten tasarım Hemmakvall kanepe. 5.975 Euro+KDV, Nordist. 6- Azur yatak. 5.950 TL. Mudo Concept. 7- Diana sehpa. 750 TL. Gotwob. 8- Funky kolçaklı sandalye, 595 TL. Mudo Concept.

Özellikle eylül ve ekim aylan her yılın sanat ayları ilan edilebilirler.

Malum, tüm sanat aktiviteleri, sergiler, bienaller bu aylarda başlar ve tüm yıla yayılır. Bolca sanat eseri, tablo, heykel gördüğümüz bu dönemde eğer tercihiniz çağda; sanattan yanaysa yaşam alanınıza yansımalarını geometrik desenler ve kendinden emin renklerle görebiliriz.

I- Geniş kanepenizin üzerindeki yastık ve ev tekstili seçimlerinizde grafik desenli baskılar ve duvarlara asacağınız sanat eserleri yaşam alanınıza kimlik kazandıracak. Fiili Boya. 2- MagisTyke tasanmı Wild Bunch raf sistemi, 2.625 Euro, Archive. 3- RugıanoTavalıno marka Marilyn sehpa, İsmet Mobilya.

4- Emaux Longwy marka aydınlatma. 2.938 TL, Rooms. 5- Piet Modrian’ın eserinden esinlenerek Shiro Kuramata tarafından tasarlanmış HomageTo Modrian isimli dolap Capellini marka. Mozaik. 4- Yngve Ekström tasanmı Accent Sofa, 3545€+KDV Nordist.

KONTRAST İKİLİ; SİYAH VE BEYAZ

Uyum denildiğinde ilk akla gelen ikili tabii ki ‘Siyah ve Beyaz’. İki rengin yaractığı kontrast etkileyici ve baskın bir yaşam alanının anahtarları oluyor.Ayrıca bir üçüncü renk ekleyerek de bambaşka stillere çevrilebilecek rotanın da adresi olabilir Yapmanız gereken basit, siyah ve beyazı takip edin!

I- Derin sadelik koleksiyonu. Jotun. 2- Dekoratif yastık 69.90 Marks&Spencer 3- Polar Perch bank, 2500 Euro ve 2.120 Euro, Archive. 4- Marco Zanuso tasanmı Lady koltuk, 3.350 Euro 1 KDV. Mozaik. 5- Rop 90 Mermer yüzeyli orta sehpa. 1.800TL, Gotwob. 6- MM Lampari marka Balloon aydınlatma, 475 Euro+KDV. Tepta

Yeni sezon dekorasyon şifreleri Resimleri
yeni-sezon-pop-art-dekorasyon-galeri.jpgyeni-sezon-mutfak-dekorasyon-dizaynlari.JPGYeni-Sezon-Tavan-Dekorasyon-Görselleri.jpgyeni-sezon-ev-dekorasyonu.jpgyeni-sezon-banyo-dekorasyon-modelleri-500x406.jpgyeni-sezon-ev-dekorasyon-fikirleri.jpgYeni-Sezon-krem-rengi-ev-dekorasyonu-Fikirleri.jpg

Yorum Yaz