Yeni sezon dekorasyon şifreleri

D MEVSİMLE BİRLİKTE, YAŞADIĞIMIZ MEKANA DAİR ŞİFRELER DE DEĞİŞMEYE BAŞLADI. TRENDLER SONBAHAR-KIŞ/16 İÇİN ŞEKİLLENİYOR. DEKORASYON KODLARINI BU SAYFALARDA VERİYORUZ.

70’ler. Özgür ruhun devrim yıllrı… Çiçekler ve birbiriyle uyum içinde kullnıln renklerle son derece henk shibi meknlr için ypmnız gereken, kendinizi renklerin ve desenlerin kışın kptırmk olck. Doğl mlzemelerin bşrollerde olduğu bu stilde el ypımı ve özgün ksesurlrs meknın krkterinde önemli etmenlerden.

I- HnsWegnertsnmıThe Circle koltuk, 5.175 Euro+KDV, Nordist. 2- Lsvit mrk Jr ydınltm. 5.512 Euro+KDV. Tept. 3- Bskın desenlerle şekillenen yşm lnln yrtbilirsiniz., Dmsk. 4- Rojolâll depolm ünitesi, 3.820TL, Crte&Brrel. 5* Cri Mlmsten tsrım Hemmkvll knepe. 5.975 Euro+KDV, Nordist. 6- Azur ytk. 5.950 TL. Mudo Concept. 7- Din sehp. 750 TL. Gotwob. 8- Funky kolçklı sndlye, 595 TL. Mudo Concept.

Özellikle eylül ve ekim yln her yılın snt ylrı iln edilebilirler.

Mlum, tüm snt ktiviteleri, sergiler, bienller bu ylrd bşlr ve tüm yıl yyılır. Bolc snt eseri, tblo, heykel gördüğümüz bu dönemde eğer tercihiniz çğd; snttn ynys yşm lnınız ynsımlrını geometrik desenler ve kendinden emin renklerle görebiliriz.

I- Geniş knepenizin üzerindeki ystık ve ev tekstili seçimlerinizde grfik desenli bskılr ve duvrlr scğınız snt eserleri yşm lnınız kimlik kzndırck. Fiili Boy. 2- MgisTyke tsnmı Wild Bunch rf sistemi, 2.625 Euro, Archive. 3- RugınoTvlıno mrk Mrilyn sehp, İsmet Mobily.

4- Emux Longwy mrk ydınltm. 2.938 TL, Rooms. 5- Piet Modrin’ın eserinden esinlenerek Shiro Kurmt trfındn tsrlnmış HomgeTo Modrin isimli dolp Cpellini mrk. Mozik. 4- Yngve Ekström tsnmı Accent Sof, 3545€+KDV Nordist.

KONTRAST İKİLİ; SİYAH VE BEYAZ

Uyum denildiğinde ilk kl gelen ikili tbii ki ‘Siyh ve Beyz’. İki rengin yrctığı kontrst etkileyici ve bskın bir yşm lnının nhtrlrı oluyor.Ayrıc bir üçüncü renk ekleyerek de bmbşk stillere çevrilebilecek rotnın d dresi olbilir Ypmnız gereken bsit, siyh ve beyzı tkip edin!

I- Derin sdelik koleksiyonu. Jotun. 2- Dekortif ystık 69.90 Mrks&Spencer 3- Polr Perch bnk, 2500 Euro ve 2.120 Euro, Archive. 4- Mrco Znuso tsnmı Ldy koltuk, 3.350 Euro 1 KDV. Mozik. 5- Rop 90 Mermer yüzeyli ort sehp. 1.800TL, Gotwob. 6- MM Lmpri mrk Blloon ydınltm, 475 Euro+KDV. Tept
[gllery ids=""]

Yorum Yaz