Derimod babet modelleri

Yaz aylarında biz hanımların ayaklarında en çok görülen ayakkabılardan olan babet modelleri bir çok mağazada görücüye çıkmaya başladı. Derimod mağazaları da bunlardan yalnızca biri. Derimod babet modelleri markanın çizgisine yakışır şekilde oluşturulan şık modelleri ile bir çoğumuzun ilgi odağında olacak bu yıl.

Renkli ve farklı tasarımlarını rahatlık ile bir araya getirerek müşteri memnuniyetine de önem veren Derimod markası, yaz sezonu için oldukça şık ve renkli tasarımları ile dikkat çekeceğe benziyor.Rahatlık ve şıklık bir arada olunca bir de bunun üzerine köklü bir markanın ismi gelince ilgi çekmemesi tuhaf olurdu. 2013 Derimod babet modelleri de bu faktörleri bir arada bulundurduğu için ilgimizin odağındaki markalardan olacak.

babet modelleri arasında Derimod çiçek desenleri ve fiyonklar ile sevimli hale getirilmiş babet modelleri ile kullanım rahatlığı kadar şık görüntüsü ile de biz hanımların tercihler arasında yer alacak. Bu sezonun modasına uygun olarak tasarlanan Derimod babet modellerinde sezonun renklerine uygun bir çok modeli de bulabilirsiniz.

Bir çok bayanın zevkine hitap edecek kadar geniş seçenek sunabilen Derimod yeni sezon babet modelleri arasında büzgülü modelleri yine görebileceğiz. Bunun yanı sıra yine farklı renk seçenekleri ile birlikte kenar kısımları delikli bir görünüme sahip modelleri de yine bu markanın mağazalarında göreceğiz.

Uygun fiyat seçenekleri ile de öne çıkan Derimod babet modelleri arasında yine, fiyonk detayı kullanılmış ve asimetrik bir görüntüye sahip modelleri de göreceğiz. Bu modeller biliyorsunuz ki geçen sezonun trendleri arasındaydı. Bu sezonda yine trend olacağı markanın modelleri arasında yer almasından belli oluyor.

Derimod babet modelleri sezonuna uyum sağlayarak dantel görünümlü kenar ayrıntılarına sahip babet modellerine de yer vermiş. Ayrıca markanın mağaza vitrinlerinde uç kısmında rugan görünüm kullanılmış modelleri de bulabilirsiniz. Bu sezon çizmelerde de çok sık kullanılan bu uç detayı babetlere de çok yakışmış. Bu uç detayında metal ayrıntılar bulmanızd amümkün.

Bir başka dikkat çeken model ise, yine uç kısmında parmakları birazcık gösteren kesikler bulunması. Oldukça kibar görünen bu babet modellerini de Derimod mağazalarında bulabilirsiniz.

Derimod babet modelleri ResimleriYorum Yaz