Dantel perde modelleri

Dekorasyon konusunda gün geçtikçe ilgi çekici modelleri paylaşmaya devam ediyoruz. Dantel perde modelleri tasarımlarıyla evinizi dekore edebileceğiniz şık tasarımları sizlere sunmaya çalışacağım. Doğru olan seçimleri yapmanız açısından gün geçtikçe ilgi çeken modelleri sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Bu yazıda da bayanların en sık tercih ettiği dantel perde modelleri tasarımlarını sizlerle beraber paylaşmak istiyorum. Yeni sezonda ev dekorasyonu ile ilgilenenler evinin her köşesinde bu modelleri tercih ediyorlar. Ancak dantel perdeler doğru bir alan için seçildiği zaman daha hoş bir görünüm ortaya çıkıyor. Bu detayları kısaca bu yazıda sizlere aktarıyor olacağım.

Daha önceki yazılarımızda perde modelleri tasarımlarını sizlerle beraber paylaşmıştık. Burada tek bir beyaz renginin dışında, farklı renk tonlarıyla oluşturulan modellerle de karşılaştık. Şimdi ise tek beyaz rengi üzerine durmak istiyorum. Zaten dantel perde denildiği zaman akla gelen renk de beyaz oluyor değil mi? Modeller ve desenlerini incelediğimiz zaman, bu tasarımlar arasında çiçekli desenlerin ön planda olduğunu görüyoruz. Seçimi yaparken bu modeli hangi odanız için tercih edeceğinize kesin olarak karar vermelisiniz. Bayanlar daha çok mutfak takımlarıyla uyumlu olan dantel perde çeşitlerini tercih ediyorlar. Onlar için bu tasarımlar son derece ideal görünüyor. Fena da olmuyor. Odanız ilgi çekici bir görünüme kavuşuyor. Geçmiş dönemlerin ev dekorlarına baktığınız zaman da dantel perde kenarı ile hoş modellerin olduğunu inceleyebilirsiniz. Bu nedenle tek bir ülkenin perde tasarımına değil de, diğer ülkelerin tercih ettiği tasarımları da gözden geçirin.

Amerikan kapı, Amerikan perde, Amerikan mutfak ve Amerikan denilen her tasarım bayanlar tarafından sıkça takip ediliyor. Söylemeye çalıştığım şey aynen bunun üzerine kurulu. Her ülkenin tasarımlarına göz gezdirerek, evinizi o klasik görünümden çıkarmanız mümkün. Sadece mutfak takımlarınız için de değil, oturma odası yada çocuk odası içinde dantel perde çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Önemli olan evinizin dekorasyonuna göre doğru bir seçimi yapabilmekten geçiyor. 

Amerikan evlerinin daha çok hoş bir bahçe ile süslendiğini görmüşsünüzdür. Bahçeye çıkan kapının yanında da ikili büyük pencereleri de görmüş olmalısınız. Burada dantel perde modelleri sıkça tercih edilir. Birçok Amerikan filminde bunu görmüş olmalısınız. Bahçeli şirin bir eve sahipseniz, sizde bu modelleri seçebilirsiniz. Resimleri incelediğiniz zaman, anlatmak istediğim detayı görselleriyle beraber görebilirsiniz.

Sadece modeli seçmekle kalmayın. Doğru bir markayı da seçmeye özen gösterin. Perde markaları arasından ürün sonrası desteği veren ünlü markaları tercih edebilirsiniz. Taç markasının yeni sezon için hazırlamış olduğu perde modelleri ilginizi çekebilir. Uygun fiyat aralıklarıyla sunulan modellerini inceleyerek, evinizi hoş bir görünüme sokabilirsiniz. Ben birçok modeli görselleriyle beraber incelemeye çalıştım. Resimleri sizlerle paylaşmak istedim. Gelin hep birlikte bu tasarımlara şöyle bir göz atalım. Ne dersiniz?

Dantel perde modelleri ResimleriYorum Yaz