Yaz Aylarının Trendi Bralet Sütyen Göz Kamaştırıyor

Bralet sütyen kalın ve destekli bir yapısı olmayan genellikle dantel kullanılarak dikilen bir sütyen türüdür. İnce yapısı sayesinde terlemeyi azaltır ve rahatlığından dolayı yaz aylarında sık sık tercih edilir. yılının yazında popülerliğini kazanmaya başlamış ve dışarıda da giyilmeye başlanmıştır ve yılının yazından beri popülerliğini korumaktadır. Genellikle tişörtün içine giyilir ve şıklığından dolayı, normal sütyenlerin aksine, kadınlar saklamaya çalışmaz aksine görünmesini tercih ederler. Özellikle festival tarzında oldukça sık bir şekilde karşılaşılır ve günümüzde gençlerin tarzlarını yansıtması için güzel iç giyim ürünlerinden biridir.


Kadınlar hem rahat olduğu hem de çekici göründüğü için bralet sütyenleri sıklıkla tercih ederler. Bralet sütyeni tüm kadınlar tercih edebilir ancak desteksiz olduğu için çok büyük göğüslü kadınlar için çok rahat olmayacaktır ve kullanması zor bir hal alabilir. Çünkü tek başına dantel yeterli desteği sağlayamaz. Bu yüzden de hem sütyen uzun ömürlü olmayacaktır hem de uzun süreli kullanımda sırt ağrıları gibi ciddi rahatsızlıklar ortaya çıkabilmektedir.

Bralet Sütyen Nereden Alınır ?

Bralet sütyenin materyali, normal sütyende olduğu gibi, çok önemlidir. Kalitesi, boyası ve kalıbı kötü olan bir bralet sütyen göğüs ağrılarına, şekil bozukluklarına ve sızılara sebebiyet verebilir. Bu sebeple tüm iç giyimde olduğu gibi bralet sütyen de alırken kalitesine dikkat etmeli ve kaliteli ve güvenilen markalardan alışveriş yapılmalıdır. Aksi takdirde isilik ve kaşıntı gibi basit sağlık sorunlarından omurga sorunlarına kadar geniş sağlık sorunları ile karşılaşılabilir.

Vixson.com’da  ise çeşitli kadın ve erkek iç giyim türleri bulunmaktadır ve üretimlerin büyük çoğunluğu Vixson’a aittir. Vixson marka bralet sütyenlerde ise her zevke uygun çeşit bulunmaktadır. Markanın Small (küçük), Medium (Orta) ve Large (büyük) beden seçenekleri ile müşteri kendi bedenine uygun bralet sütyeni Vixson markasının internet sitesinden sipariş edebilir. Ayrıca sitede bulunan ödeme seçeneklerinde havale ve kredi kartı ile tek ödemenin yanı sıra ipara ve çeşitli banka kartlarına özel taksitli fiyatların da ayrıntılı birer tablosu bulunmaktadır. Gün içinde saat 16.30’a kadar verilmiş siparişler aynı gün kargolanır ve kargo gizli kargodur. Bu seçenek iç çamaşırı siparişini gizli tutmak için yapılmıştır ve kişinin mahremiyetine dikkat etmektedir. Değişim ve iade ise 30 gün içinde kullanılmamış ürünün iadesi ile gerçekleşir. Kullanılmış ürünler hijyen açısından sağlıklı olmadığı için değişim veya iade kabul edilmez.

Yorum Yaz