Plaj Trenleri

Moda

Yüksek bel bikiniler eskiden olduğu gibi veyılı trendleri rsınd yerini lmış durumddır. Özellikle kilo sorunu oln, bel bölgesinde ki yğlnmlrdn dolyı rht bikini giyemeyen bynlr için idel bir model olrk sunulmktdır. Yüksek bel bikinilere son dönemlerde myo ve bikini defileleri içerisinde sıklıkl rstlnılmktdır. Birçok ünlü modcının koleksiyonund d yer ln bir ürün olrk göze çrpmktdır. Çğımızın en büyük sorunu hline gelen bel bölgesi yğlnmlrının kptılmsı dın oldukç iyi bir tsrım olrk düşünülen bir model çeşididir. Yüksek bel bikini modelleri sıkı kumştn üretilen bir modeldir. Bu model tercih edildiğinde bel bölgeniz yer ln fzl yğlnmdn oluşn şekilsiz görüntüyü de kısmen ortdn kldırm özelliği tşımktdır. Korse formund oln ve bu görüntüyü veren bu trz bikiniler vücudu sıkılştırm etkisi de sğlmktdır. Yeni kresyon oluşturn her mrkd bulunn yüksek bel bikini modelleri vitrinlerde yerini lrk, stış sunulmuştur.

veyz mevsiminde kullnılmsı önerilen en yeni ürün yüksek bel bikini modelleridir. Yeni sezond yer ln bikini modellerinde ğırlıklı olrk bskılı yni printed desenli tsrımlr kullnılmıştır. Bskılı desenli bikiniler birbirinden güzel ve uyumlu şekilde sezon hzırdır. Birçok renk seçeneği ile tsrlnn bikini modelleri ten rengi yırt etmeden her ton uyum sğlybilme özelliğine shiptir. Genel olrk bkıldığınd srışınlr uygun renkleri esmerler pek tercih etmemektedir. Aynı şekilde esmerlere uygun renkler de srışın bynlr ykışmmktdır. Anckyz sezonund, bikini modellerinde kullnıln bskılı printed tsrım bikiniler her renk tonu ile mükemmel bir görünüm oluşturmktdır. Victori’sSecret mrksınınkoleksiyonu içinde ğırlıklı olrk yer ln srı bikini modellerini genellikle esmer bynlr y d bronzlşmış bynlr giymeyi tercih etmektedir.

Pljlrd kullnımı rht olduğu kdr şık bir görünümde sğlyn mini etek ve şortlrd bu sezon cıvıl cıvıl bir renk ktmktdır. Bhr yının gelmesiyle birlikte mini şortlr ve etekler kendini göstermeye bşlmıştır. yz sezonu içerisinde kendini ön pln çıkrnmini kot şort modelleri birçok mğz vitrinlerini süslemeye bşlmıştır. Özellikle genç kesimin rhtlıkl kullnbildiği modeller rsınd yer ln kot şortlr, hem rht hem de şık bir görüntü vermektedir.

[gllery ids="33686,33687,33688,33689,33690,33691,33692,33693,33694,33695,33696,33697,33698,33699,33700,33701"]

Yorum Yaz