Plaj Trenleri

Yüksek bel bikiniler eskiden olduğu gibi veyılı trendleri arasında yerini almış durumdadır. Özellikle kilo sorunu olan, bel bölgesinde ki yağlanmalardan dolayı rahat bikini giyemeyen bayanlar için ideal bir model olarak sunulmaktadır. Yüksek bel bikinilere son dönemlerde mayo ve bikini defileleri içerisinde sıklıkla rastlanılmaktadır. Birçok ünlü modacının koleksiyonunda da yer alan bir ürün olarak göze çarpmaktadır. Çağımızın en büyük sorunu haline gelen bel bölgesi yağlanmalarının kapatılması adına oldukça iyi bir tasarım olarak düşünülen bir model çeşididir. Yüksek bel bikini modelleri sıkı kumaştan üretilen bir modeldir. Bu model tercih edildiğinde bel bölgeniz yer alan fazla yağlanmadan oluşan şekilsiz görüntüyü de kısmen ortadan kaldırma özelliği taşımaktadır. Korse formunda olan ve bu görüntüyü veren bu tarz bikiniler vücudu sıkılaştırma etkisi de sağlamaktadır. Yeni kreasyon oluşturan her markada bulunan yüksek bel bikini modelleri vitrinlerde yerini alarak, satışa sunulmuştur.

veyaz mevsiminde kullanılması önerilen en yeni ürün yüksek bel bikini modelleridir. Yeni sezonda yer alan bikini modellerinde ağırlıklı olarak baskılı yani printed desenli tasarımlar kullanılmıştır. Baskılı desenli bikiniler birbirinden güzel ve uyumlu şekilde sezona hazırdır. Birçok renk seçeneği ile tasarlanan bikini modelleri ten rengi ayırt etmeden her tona uyum sağlayabilme özelliğine sahiptir. Genel olarak bakıldığında sarışınlara uygun renkleri esmerler pek tercih etmemektedir. Aynı şekilde esmerlere uygun renkler de sarışın bayanlara yakışmamaktadır. Ancakyaz sezonunda, bikini modellerinde kullanılan baskılı printed tasarım bikiniler her renk tonu ile mükemmel bir görünüm oluşturmaktadır. Victoria’sSecret markasınınkoleksiyonu içinde ağırlıklı olarak yer alan sarı bikini modellerini genellikle esmer bayanlar ya da bronzlaşmış bayanlar giymeyi tercih etmektedir.

Plajlarda kullanımı rahat olduğu kadar şık bir görünümde sağlayan mini etek ve şortlarda bu sezona cıvıl cıvıl bir renk katmaktadır. Bahar ayının gelmesiyle birlikte mini şortlar ve etekler kendini göstermeye başlamıştır. yaz sezonu içerisinde kendini ön plana çıkaranmini kot şort modelleri birçok mağaza vitrinlerini süslemeye başlamıştır. Özellikle genç kesimin rahatlıkla kullanabildiği modeller arasında yer alan kot şortlar, hem rahat hem de şık bir görüntü vermektedir.

Plaj Trenleri ResimleriYorum Yaz