Armine tunik modelleri

Tesettür giyimin öncülerinden olan Armine tunik modelleri ileyılında tesettürlü bayanların şıklığına şıklık katacak. Modaya uyumlu renkler ile birlikte modaya uygun çizgilerin bir arada kullanıldığı Armine tunik modelleri ile bayanlar yine zarif, şık ve alımlı görünecekler.

Armine tunik trendleri arasında göze çarpan şık detaylar mevcut. Bu detaylardan ilki bebe yakaların zarifliği. Gömlek tarzı bluzlarda görmeye alışık olduğumuz bebe yakalar, Armine tunikleri arasında kendisini gösteriyor. Alışılagelmiş koyu renklerin dışında canlı renklerin kullandığı Armine tunik modelleri arasında bebe yakalar kıyafet ile zıt renklerde kullanılmış. Ayrıca kemerlerinde bu yıl yine vazgeçilmezler arasında olduğunu görüyoruz. Farklı renklerdeki kemerler ince görüntüsü ile göz yormadan tuniklere şıklık katıyor. Kol detayları ise yine göz dolduruyor. Kemerlerin dışında, bel bölgesinde ince bir görüntü yakalamak isteyen hanımlar için kuşak tercihi de mevcut. tunik modelleri ile aynı renklerde kullanılan kuşaklar ile fiyonk modasına da vurgu yapılıyor. Yaka uyumlu renklerde yapılan kol kesimleri bayanların inceliğine adeta vurgu yapıyor. Ayrıca fırfırında yine tunik modellerinde vazgeçilmeyen bir detay olacağı da göze çarpıyor. Gerek kollarda gerek ise tuniklerin uçlarında kullanılan fırfırlar bahar ve yaz modası için ideal parçalardan biri. Yakalarda olduğu gibi kollarda da farklı renklerin ve düğme detaylarının görülebileceği Armine tunik modelleri yılının iddialı modelleri arasında yerini alıyor. Desenli eşarplar ile tam uyum sağlayacak desenlere ve renklere sahip tunik modelleri de sezonda kendisini gösteren bir başka detay.

Arminetunik tasarımları hem ceket hem gömlek hem de elbise görünümleri ile bayanların kıyafet seçeneklerini arttırıyor. Renkler ile oluşturulan farklılığın yanında Armine tunik modellerinde ufak çizgisel detaylarında varlığı dikkat çekiyor. Göğüs bölgesinde kullanılan bu detaylar aşırı olmaktan uzak hanımlara şık ve doğal bir görünüm kazandırıyor. Rahatlığı seven tesettürlü hanımlar için salaş tarzlardaki tunik modelleri deyılında Armine tunik modelleri arasında sıklıkla bulabileceğimiz parçalardan yalnızca bir tanesi. tunik modelleri arasında Armine boğaz kısmında kullandığı minik kurdeleler ile sevimli ve şık bir görüntü yakalamak isteyen hanımlar için de seçenekler sunmayı ihmal etmemiş.

Armine tunik modelleri ResimleriDaha fazla model için: armine elbise modelleri

Yorum Yaz