Plaj ModasındaYenilikleri

Yaz ayları yaklaşırken tatil planları da yapılmaya başlanır. Özellikle çalışanların ama aynı zamanda herkesin tatil yapmak hakkıdır. Bütün bir yılın yorgunluğunu ve stresini ancak iyi bir tatil yaparak atabilirsiniz. Ülkemiz tatil alternatifleri bakımından oldukça zengindir. Ama deniz ve güneş tatili her zaman en çok tercih edilendir. Siz de bir deniz tatili düşünüyorsanız hem tatilde giyeceğiniz günlük giysilerinizi hem de plaj giysilerinizi şimdiden hazırlamaya başlamalısınız.

Özellikle bayanlar tatilde ya da plajda dinlenirken de şık olmaya, güzel olmaya özen gösterirler. Bu yüzden yeni sezonun plaj giysilerini öğrenmek ve gardırobunuzdaki eksiklikleri tamamlamak gerekir. Yeni sezonda plaj elbiseleri rengârenk ve uçuşan incecik kumaşlardan oluşuyor. Şile bezi, şifon, tüller ve danteller plaj elbiselerinde öne çıkıyor. Askılı plaj elbiseleri, mini ya da midi boylar, bol kesim veya asimetrik kesimler plajlarda bu yıl çok rastlayacağımız modeller olacak.

Tabi en önemlisi de mayo ve bikinilerdir. Geçen sezon kullandığınız mayo ve bikinileri gözden geçirebilirsiniz. Böylece yeni alacağınız mayo ya da bikini için fikir sahibi de olabilirsiniz. Bu yıl özellikle bikiniler neredeyse mayolar kadar kapalı modellerle yapılmış. Bele kadar yükselen alt parça bir korse gibi vücudu sarmakta ve göbekteki fazlalıkları kapamaktadır. Üst bikini parçası ise büstiyer görünümlü olabilmektedir. Mayo ve bikinilerde dantel ve fırfır süslemeleri bu yıl çok görmekteyiz. Renk yelpazesi ise çok geniş. Dilediğiniz rengi teninize de uyumluysa kullanabilirsiniz. Tabi çiçek desenlerini, hayvan figürlerini ve püskülleri de plaj kıyafetlerinde çokça göreceğiz.

Plajda büyük ve kullanışlı plaj çantaları doğru bir seçim olacaktır. Hasır veya kumaş çantalar plajda hem güzel görünecek hem de ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacaktır. Çantalarda da çiçek desenleri, çizgiler, geometrik şekiller, hayvan motifleri de çantaları süslüyor. Plajların bir başka vazgeçilmezi de plaj şapkaları olmaktadır. Geniş kenarlı hasır ve kumaş şapkalar sizi hem güneşten koruyacak hem de size hoş ve modern bir hava verecektir. Bu arada rengârenk terlikleri ve sandaletleri de unutmamak gerekir.

Plaj ModasındaYenilikleri ResimleriYorum Yaz