Plaj ModasındaYenilikleri

Moda

Yz ylrı yklşırken ttil plnlrı d ypılmy bşlnır. Özellikle çlışnlrın m ynı zmnd herkesin ttil ypmk hkkıdır. Bütün bir yılın yorgunluğunu ve stresini nck iyi bir ttil yprk tbilirsiniz. Ülkemiz ttil lterntifleri bkımındn oldukç zengindir. Am deniz ve güneş ttili her zmn en çok tercih edilendir. Siz de bir deniz ttili düşünüyorsnız hem ttilde giyeceğiniz günlük giysilerinizi hem de plj giysilerinizi şimdiden hzırlmy bşlmlısınız.

Özellikle bynlr ttilde y d pljd dinlenirken de şık olmy, güzel olmy özen gösterirler. Bu yüzden yeni sezonun plj giysilerini öğrenmek ve grdırobunuzdki eksiklikleri tmmlmk gerekir. Yeni sezond plj elbiseleri rengârenk ve uçuşn incecik kumşlrdn oluşuyor. Şile bezi, şifon, tüller ve dnteller plj elbiselerinde öne çıkıyor. Askılı plj elbiseleri, mini y d midi boylr, bol kesim vey simetrik kesimler pljlrd bu yıl çok rstlycğımız modeller olck.

Tbi en önemlisi de myo ve bikinilerdir. Geçen sezon kullndığınız myo ve bikinileri gözden geçirebilirsiniz. Böylece yeni lcğınız myo y d bikini için fikir shibi de olbilirsiniz. Bu yıl özellikle bikiniler neredeyse myolr kdr kplı modellerle ypılmış. Bele kdr yükselen lt prç bir korse gibi vücudu srmkt ve göbekteki fzllıklrı kpmktdır. Üst bikini prçsı ise büstiyer görünümlü olbilmektedir. Myo ve bikinilerde dntel ve fırfır süslemeleri bu yıl çok görmekteyiz. Renk yelpzesi ise çok geniş. Dilediğiniz rengi teninize de uyumluys kullnbilirsiniz. Tbi çiçek desenlerini, hyvn figürlerini ve püskülleri de plj kıyfetlerinde çokç göreceğiz.

Pljd büyük ve kullnışlı plj çntlrı doğru bir seçim olcktır. Hsır vey kumş çntlr pljd hem güzel görünecek hem de ihtiyçlrınızı en iyi şekilde krşılycktır. Çntlrd d çiçek desenleri, çizgiler, geometrik şekiller, hyvn motifleri de çntlrı süslüyor. Pljlrın bir bşk vzgeçilmezi de plj şpklrı olmktdır. Geniş kenrlı hsır ve kumş şpklr sizi hem güneşten koruyck hem de size hoş ve modern bir hv verecektir. Bu rd rengârenk terlikleri ve sndletleri de unutmmk gerekir.

[gllery ids="34016,34017,34018,34019,34020,34021,34022,34023,34024,34025,34026,34027,34028,34029,34030,34031"]

Yorum Yaz