Hugo Boss-Sonbahar Kış Defilesi

Erkek ve kadın giyimi üzerine uzmanlığını kanıtlamış olan Hugo Boss markası,Metzingen merkezli olup, aynı zamanda halka açık bir hazır giyim firmasıdır. Kurucusu olan kişiden ismini alan marka, günümüzde 110 ülkede 6000’inin üzerinde satış noktası ile hizmet vermeye devam etmektedir. Hugo Boss defilesi ile de ses getiren bir marka konumunda olup, yılı itibari ile cep telefonları ve aksesuarları geliştirmeye, ayrıca Boss markası adıyla çocuk moda koleksiyonu yapmaya başlamıştır. Bu anlamda;SamsungElectronics ve HTC Corporation firmaları ile bir anlaşması bulunmaktadır.

1924 yılından beri giyim üzerine çalışmalarını yürüten Hugo Boss markası, 1933 yılından sonra Adolf Hitler’in yükselişi ile parlamaya başlayan bir yıldız konumuna erişmiş bir firmadır. Bu dönemlerde parti örgütü üyelerine lisanslı üniforma yapan firma, zaman içerisinde kıyafet dünyasında kalıcıolarak yerini almaya başlamıştır.

Alman moda devinin ilkbahar-yaz kreasyonuna baktığımızda,şıklığın ön planda tutulduğu kadar, rahatlığa da önem veren bir tarzın yaratıldığı hissedilmektedir. Hugo Bossİlkbahar-yaz koleksiyonun da klasik çizgisinin dışına pek çıkmayan spor modellere ağırlık verilerek, yeni bir kreasyon yaratıldığı görülmektedir. Kısa kollu, yakalı erkek tişörtleri yine moda olup, özellikle her renk kot pantolonlarla hem iş hayatında hem de normal hayatta kullanılabilme rahatlığı sağlamaktadır.

Almanya’da kurulan, ancak adını tüm dünyaya duyuran Hugo Boss firması, yeni sezonda da erkek moda dünyasında liderliğini devam ettirmektedir. Bilgi birikimi ile tecrübesini birleştiren marka, kadın giyimine, aksesuar çeşitlerine ve parfüm serilerine de bunu yansıtmayı başarmıştır. Giyim dünyasındaki başarısının yanı sıra, güçlü kokuları ile de Hugo Boss markası ön planda yer almaktadır. Sadelik ve modernliğin ön planda tutulduğu yeni tasarımlar içerisinde yer alan güneş gözlükleri de moda severlere sunulmaktadır.

Siyahın hem erkek giyiminde hem de bayan giyiminde yine hakim olduğu sonbahar-kış kreasyonu içerisinde, uzun dar elbiseler, vücuda oturan pantolon ceket takımlar, önümüzdeki sezon maskülen trendin yine öne çıkacağını, aynı zamanda sert kadın imajının yansıtılacağını göstermektedir. Dökümlü, desenli hırka ve kazaklar bu kışta moda olup, deri kemerlerle süslenerek kullanılması önerilmektedir. Ayrıca kalın dokulu polarlara ve pelerinlere bu kışta vitrinlerde oldukça sık rastlanacaktır.

Hugo Boss-Sonbahar Kış Defilesi Resimleri 

Yorum Yaz