Kot Pantolon Kot Gömlek Modelleri

Kot pantolon, kot gömlek kombinisezonunda çok fazla yer alacaktır. Özellikle ince kot bu sezona damgasını vuracaktır. Bol paçalı kot pantolon modelleri sayesinde hem rahat, hem şık olacaksınız. Ancak kot pantolon ve kot gömlek kombini bir arada değil daha çok farklı parçalarda kullanmalısınız. Kotun her zaman ayrı bir yeri vardır. Fakat ikisini bir arada kullanmak çoğu zaman tasarımı kendi içinde öldürmeye sebeptir. Bu yüzden uzun gömlek kombini için altına çiçek desenli pantolon ya da taytlar tercih edilmelidir. Uzungömlek kombini daha çok asimetrik kesim şeklindedir. Ön kısmı kısa ve arka bölgesi uzundur.

kot pantolon tasarımları yüksek bel ve lacivert olarak yer alıyor. Paçalarda dar ve bel kısmı yüksek olduğu için gömlekleri ya da bluzları içine vermelisiniz. Kot pantolon, kot gömlek kombini genel itibari ile çok az bir arada bulunmaktadır. Daha çok farklı parçalar ile kombin oluşturduğunda göze çarpmaktadır. kot gömlek kombin modelleri geçtiğimiz sezonda da oldukça yoğun kullanılmıştır. Bu yüzden ince kot gömleklerin tadınıyılında da tadını çıkartmalısınız. Buz mavisi tonu ne kadar ağırlıkta olsa da farklı tonları da denemelisiniz. kot pantolon resimleri arasından dar paça ve yüksek bel olduğu kadar bol paçaları da göreceksiniz. Kot kombin sayesinde daha rahat ve şık olacaksınız.

Kot kombin, kot gömlekfiyatları biraz daha uygun olarak gelecektir. Ancak kot her sezon fiyatı diğer ürünlere göre ücreti fazladır. Bu sezonluk bir ürün olduğu için değil kot kumaşının işlemindeki masraftan kaynaklanıyor. Elbette kot gömlek fiyatları yüzünüzü biraz daha güldürecektir. Kot pantolonfiyatları sayesinde farklı paça ve kesimlerde birkaç tasarım temin edeceksiniz. Renkli kot gömlek kombini gençlerin gönlünü alacaktır. Kot mavi bir renk olsa da işlendiğinde daha açık, koyu ve eskitme şeklinde tarzı değiştiriliyor. Bu yüzden kendi renginizi ve tarzınızı kot gömlek, kot pantolon kombinisezonunda doyasıya yaşayacak ve giyinmenin sırlarını sonuna kadar öğreneceksiniz.

Zayıf hanımlar inceliğin sırrı burada: dar pantolon modelleri

Kot Pantolon Kot Gömlek Modelleri ResimleriYorum Yaz