En Yeni Güzellik Ürünleri

EDİTÖRÜN SECİMİ

Sezon bşlrını kim sevmez? Onlrc yeni lnsmn ve keşfedilecek pek çok ürün… Hydi, bşlıyoruz.

CİLT SİHİRBAZI Likit formdki sünger kompkt fondötenlere bir yenisi dh eklendi. Tüy hfifliğindeki ince dokusu, cilde verdiği mt görünüm, kusursuz Le Cushion Encre de Peu likit kompkt

YOĞUN BAKIM L Pririe değerli hvyr özleri içeren Skin Cvir serisine yeni bir ürün ekledi. Cildin sıkılşmsın yrdımcı olurken nem seviyesini rtırn bu losyon serum ve kremden önce cilde nzik tmpon hreketleriyle uygulnıyor. jrlciıgCvir Essence in Lotion nti-ging losyon, LA PRAIRIE, fiytı belli değil.

ARINDIRMA SERVİSİ Yz sonrsı hsssiyeti rtn ve nemi zln cildi thriş etmeden ölü derilerden rındırm sorunslın bu krem peeling son veriyor. İçeriğindeki doğl özlerle cildi kurutmdn nzikçe yeniliyor, gözenekleri sıkılştırıyc r ve dengeli bir cilt tonu sğlıyor. Dy To Dy krem peeling, COSMED, £57.

IŞILTI GARANTİ!

Seksi bronz görünüm için: Amwy Artistry Pcific Lights dudk prltıcısı, Urbn Decy Beched Bronzer bronzlştırıcı pudr, Kiko chrome Intense oje, Mybelline Lsh senstionl mskr, Givenchy Khol couture Wterproof No 3 göz klemi, Estee Luder set+Refresh mkyj sbitleyici sprey, Sleek Mkeup solstice ydınltıcı plet.

İPEKSİ TEN

Vücudunuz yz boyunc kybettiği nemi geri kzndırmk için burdlr. Vseline Aloe soothe sprey nemlendirici, Bio-Oil cilt bkım yğı, Molton Brown coco&sndlwood vücut losyonu, Drphin Perfecting Body scrub vücut peeling’i, L Rose des Sbles Eu de Rosee Mirculeuse şebnem sulu vücut toniği.

AYAKLARA YOĞUN BAKIM

Ölü derilerden rındırın, çtlk topuklrı onrın, birz d şımrın! Burt’s Bees coconut yk kremi, Gehwol Perlmutt-Peeling inci tozu içeren yk peelingi, Sephor Almond bdem özlü yk mskesi, Micro Pedi pilli pedikür cihzı Alessndro Pedix silky Touch yk pudrsı.

ANTRENMANIN DNA’SI

Hillside City Club’ın bilimsel ntrenmn progrmıyl performnsınızı en üst seviyeye çıkrmk ister misiniz? Progrm kpsmınd DNAFit lbortuvrınd tükürük örneğiniz incelenerek gen nliziniz rpor ediliyor. Kişisel ntrenörünüz sonuçlr bkrk size en uygun ntrenmn nedir, beslenme progrmınız nsıl olmlıdır, ne kdr sıklıkl ntrenmn ypmlısınız, hepsini belirliyor.

BAZILARI SİYAH SEVER

Gözleri krrtmnın tm zmnı! Eyeko, şimdi de Debenhms’lrd bizlerle buluşuyor. Mrknın geniş ürün yelpzesinde dh uzun ve hcimli kirpikler için pek çok mskr seçeneği, eyeliner, kş mskrsı, göz klemi ve frlr mevcut. Dumnlı bkışlr elde etmek onlrl çok koly.

[gllery ids=""]

Yorum Yaz