MaxMara Mantolar

MaxMara Mantolar
MaxMara Fashion Group moda koordinatörü Laura Lusuardi, “Manto zamansız ve giydiğiniz anda kendinizi iyi hissettiğiniz eşsiz bir parçadır,” diyor. Markanın göz alıcı modelleri ile görünümünüzü tamamlayın.
60 yıldır manto deyince akla ilk gelen marka olan MaxMara, ilk başarısını 1951 senesinde camel rengi paltosu ile yakaladı. MaxMara Fashion Group için çok önemli ve anlamlı olan bu manto markanın tarihçesini temsil ediyor. C.Z Guest, Monako Prensesi Caroline, Isabella Rossellini, Jessica Alba, Emma Stone, Eva Mendes ve Kate Middleton gibi pek çok isim de bu mantoyu severek kullanıyor. Seneler geçmesine rağmen değişmeyen, rafine ve elegan kumaş kullanımı MaxMara’mn en güçlü noktası.
Markanın 60 yıldır hedefi; dengeli, düşünceli, kontrollü, tutarlı ve saf koleksiyonlar yaratmak. MaxMara’da trençkot ve ‘wrap coat’ gibi klasik formlar da her sene yeniden yorumlanıyor. Sonbahar-Kışkoleksiyonunda kusursuz ve ileri teknoloji dikiş detayları ile MaxMara’nın ‘utility lux’ felsefesini gözler önüne seriyor. Özel dikişli, teknolojik, fonksiyonel ve maskiilen-feminen tasarımlar göz alıyor. Bu zıtlıklar en çok Runway koleksiyonundaki alpaka ve shearling dış giyimlerde görülüyor. Bu kumaşların yanı sıra, kaz tüyü mantoları ile de dikkatleri üzerine çeken MaxMara, mantodaki iddiasından taviz vermeden, kalitesi ve tasarımları ile büyülemeye devam ediyor.

MaxMara
ıvituncalılar, “RB iving’den aldığım bu Terry O’Neill jtoğrafında Faye away muhteşem görünüyor,” diyor.

Buraya taşınırken beni en çok cezbeden şey, şehrin içinde bahçeli bir evde oturmaktı,” diyor evini yakın arkadaşı Rezzan Benardete’nin mimarlık ofisi RB Living’in yardımıyla dekore eden Güneş Mutlu Mavituncalılar. “Benim eklektik, eşimin ise yalın bir tarzı var. Dolayısıyla orta yolu bulmaya çalıştık. Sade hatlı mobilyaları, karakteristik detaylar, dokular ve renklerle birleştirdik,” diyen tasarımcı ferah ve kullanışlı bir ev yaratmak istemiş.

Mobilyaların çoğunu Tayfun Mumcu’ndan, Autoban’dan, Mudo’dan ve RB Living’den almış. Mavituncalılar, “Evi dekore ederken her oda için ayrı bir renk teması belirledik ve bunun üzerinden ilerledik. Yalınlıkla cesareti dengeledik,” diyor.

Şu sıralar Mehry Mu’nun showroom’unu yenileyen tasarımcı zamanım, Ulus’taki evi ile Bebek’teki showroom’u arasında mekik dokuyarak geçiriyor. Evde vaktinin büyük bölümünü üst kattaki yatak odasında yer alan mini oturma odasında ve salonda geçiren tasarımcı, “Çok sık mutfağa giremesem de sağlıklı yemekler ve tatlılar yapmayı çok seviyorum. En çok Hurmalı Çikolata ve Kinoalı Tabule yapıyorum,” diyor.

MaxMara-2015-Kaz-Tüyü-Manto-Modelleri.jpg

Gardrop Kedisi: Kate Middleton: Max Mara manto ve Mulberry elbise

Gardrop Kedisi: Kate Middleton: Max Mara manto ve Mulberry elbise

max-mara-kim-karadashian_6411.jpg

Gardrop Kedisi: Kate Middleton: Max Mara Manto \u0026amp; Alice Temperley …

Gardrop Kedisi: Kate Middleton: Max Mara Manto \u0026amp; Seraphine Elbise

MaxMara-2015-Manto-Modelleri.jpg

Max MaraSonbahar Koleksiyonu Esranin Portresi

Gardrop Kedisi: Kate Middleton: Max Mara Manto \u0026amp; Seraphine Elbise

max-mara-2015-kışlık manto modelleri HER TELDEN BİR NAME \u2013…

Gardrop Kedisi: Kate Middleton’ın Hamile Stili

dugmeli-maz-mara-2011-koleksiyonu.jpg

Yorum Yaz