MaxMara Mantolar

MxMr Mntolr
MxMr Fshion Group mod koordintörü Lur Lusurdi, “Mnto zmnsız ve giydiğiniz nd kendinizi iyi hissettiğiniz eşsiz bir prçdır,” diyor. Mrknın göz lıcı modelleri ile görünümünüzü tmmlyın.
60 yıldır mnto deyince kl ilk gelen mrk oln MxMr, ilk bşrısını 1951 senesinde cmel rengi pltosu ile ykldı. MxMr Fshion Group için çok önemli ve nlmlı oln bu mnto mrknın trihçesini temsil ediyor. C.Z Guest, Monko Prensesi Croline, Isbell Rossellini, Jessic Alb, Emm Stone, Ev Mendes ve Kte Middleton gibi pek çok isim de bu mntoyu severek kullnıyor. Seneler geçmesine rğmen değişmeyen, rfine ve elegn kumş kullnımı MxMr’mn en güçlü noktsı.
Mrknın 60 yıldır hedefi; dengeli, düşünceli, kontrollü, tutrlı ve sf koleksiyonlr yrtmk. MxMr’d trençkot ve ‘wrp cot’ gibi klsik formlr d her sene yeniden yorumlnıyor. Sonbhr-Kışkoleksiyonund kusursuz ve ileri teknoloji dikiş detylrı ile MxMr’nın ‘utility lux’ felsefesini gözler önüne seriyor. Özel dikişli, teknolojik, fonksiyonel ve mskiilen-feminen tsrımlr göz lıyor. Bu zıtlıklr en çok Runwy koleksiyonundki lpk ve sherling dış giyimlerde görülüyor. Bu kumşlrın ynı sır, kz tüyü mntolrı ile de dikktleri üzerine çeken MxMr, mntodki iddisındn tviz vermeden, klitesi ve tsrımlrı ile büyülemeye devm ediyor.

MxMr
ıvitunclılr, “RB iving’den ldığım bu Terry O’Neill jtoğrfınd Fye wy muhteşem görünüyor,” diyor.

Bury tşınırken beni en çok cezbeden şey, şehrin içinde bhçeli bir evde oturmktı,” diyor evini ykın rkdşı Rezzn Benrdete’nin mimrlık ofisi RB Living’in yrdımıyl dekore eden Güneş Mutlu Mvitunclılr. “Benim eklektik, eşimin ise ylın bir trzı vr. Dolyısıyl ort yolu bulmy çlıştık. Sde htlı mobilylrı, krkteristik detylr, dokulr ve renklerle birleştirdik,” diyen tsrımcı ferh ve kullnışlı bir ev yrtmk istemiş.

Mobilylrın çoğunu Tyfun Mumcu’ndn, Autobn’dn, Mudo’dn ve RB Living’den lmış. Mvitunclılr, “Evi dekore ederken her od için yrı bir renk temsı belirledik ve bunun üzerinden ilerledik. Ylınlıkl cesreti dengeledik,” diyor.

Şu sırlr Mehry Mu’nun showroom’unu yenileyen tsrımcı zmnım, Ulus’tki evi ile Bebek’teki showroom’u rsınd mekik dokuyrk geçiriyor. Evde vktinin büyük bölümünü üst kttki ytk odsınd yer ln mini oturm odsınd ve slond geçiren tsrımcı, “Çok sık mutfğ giremesem de sğlıklı yemekler ve ttlılr ypmyı çok seviyorum. En çok Hurmlı Çikolt ve Kinolı Tbule ypıyorum,” diyor.

MxMr-2015-Kz-Tüyü-Mnto-Modelleri.jpg

Grdrop Kedisi: Kte Middleton: Mx Mr mnto ve Mulberry elbise

Grdrop Kedisi: Kte Middleton: Mx Mr mnto ve Mulberry elbise

mx-mr-kim-krdshin_6411.jpg

Grdrop Kedisi: Kte Middleton: Mx Mr Mnto \u0026mp; Alice Temperley …

Grdrop Kedisi: Kte Middleton: Mx Mr Mnto \u0026mp; Serphine Elbise

MxMr-2015-Mnto-Modelleri.jpg

Mx MrSonbhr Koleksiyonu Esrnin Portresi

Grdrop Kedisi: Kte Middleton: Mx Mr Mnto \u0026mp; Serphine Elbise

mx-mr-2015-kışlık mnto modelleri HER TELDEN BİR NAME \u2013…

Grdrop Kedisi: Kte Middleton’ın Hmile Stili

dugmeli-mz-mr-2011-koleksiyonu.jpg

Yorum Yaz