Pierre Cardin Eşarp Modelleri

Feyfaki yeni jenerayon akımının envin bir yere gittiğimi bir kere daha kanıtlıyor. Sokak modası yıldızlarının şimdiden favorisi 70’ler!

KATMAN KRALİÇESİ

Milano’da hakim olan eklektik retro’nun en iyi örneği, Pierre Cardin’nin tasarım evinden çıkıyor Sezon oyununda mevsimin ihtiyaçlarını umursamıyor, tüm mevsimleri içinde barındıran koleksiyonundaki parçalar katman yaratmaktaki ustalığını gösteriyor ve zıtlıkların mükemmel uyumunu yakalıyor.

ATLANTİS

Fausto Puglisi ve Emilio Pucci güçlü kadın imajıyla buluştu. Cesur görünümler, Puglisi, Madam Gres göndermelerinde, Pucci’deyse renk ve dokuda bayat buldu. Deniz canlılarını üzerinizde görmeye hazır olun.

Önceleri daha çok giyim üzerine tasarımlar gerçekleştiren Pierre Cardin artık beğenilen eşarp modellerine de imza atıyor. Özellikle tesettürlü bayanlar tarafından çok tercih edilen Pierre Cardin eşarp modelleri tarzıyla ve kalitesiyle her zaman bir adım önde bulunuyor.

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte ilkbahar yaz eşarp modellerini görücüye çıkaran koleksiyonuyla bayanlardan tam not aldı. Rengarenk canlı renklerden oluşan modeller bu sezon çok fazla tercih edileceğe benziyor. Renk ve desen çeşidiyle hanımları kendine hayran bırakmayı başaran koleksiyonuyla ilgi çekmeye devam ediyor.

Mutlaka herkesin bir ya da birkaç tane vazgeçemediği eşarp markaları vardır. Bu anlamda Pierre Cardin eşarp modellerinin sıkı takipçisi olan bayan sayısı da oldukça fazla. Gerek modern çizgileri gerekse daha geleneksel desenleri eşarp koleksiyonuna yansıtan modelleri ile de adından çok fazla söz ettireceğe benziyor. Davet ve organizasyonlarda kullanmak üzere mutlaka her bayanın sahip olması gereken bu modellerin başında zincirli modelleri geliyor. Birçok rengi bulunan bu modellerin en çok tercih edilenleri genellikle siyah ve kırmızı tonları oluyor.

Klasik eşarp modelleri kadar günlük kullanıma da uygun tasarımlar gerçekleştiren modelleri ile de oldukça dikkat çekiyor. Çiçekli desenlerden asimetrik desenlere kadar her biri ayrı ayrı beğenilen modelleri arasında en çok dikkat çekenlerden bir tanesi de puantiyeli eşarp modelleri oluyor. Daha birçok zarif ve şık eşarp modelinin bulunduğu Özel gün ve davetlerde bayanların yanında olmaya devam ediyor. Tüm kıyafetlerinizle kombin yapabileceğiniz kadar fazla çeşit içeren modelleri ipek ve şifon koleksiyonlarıyla beğeniyi bir kat daha arttırıyor. Koleksiyonu genellikle ipek eşrap modelleri ile isminden söz ettiriyor.

Fiyat açısından değerlendirdiğimizde ise biraz yüksek rakamlara rastlayabiliyoruz. Ancak ünlü mağaza ve alışveriş merkezlerinin indirimlerini takip ettiğinizde daha uygun fiyatlarla sahip olabiliyorsunuz.

Pierre Cardin Eşarp Modelleri Resimleri
Pierre Cardin Eşarp Modelleri_9.jpg

pierre-cardin-eşarp.jpg

Pierre-Cardin-2016-Eşarp-Koleksiyonu-2.jpg

Pierre-Cardin-Krem-Zemin-Renk-Çizgili-Eşarp-Modeli.jpg

pierrecardin-eşarp-fiyatları-2016-07-.jpg

Pierre Cardin Eşarp Modelleri_5.jpg

Pierre-Cardin-Eşarp-Modelleri-2016-Yeni-Sezon-15.jpg

Yorum Yaz