MARGE HOTEL

Düzenlediği dvet ve prtilerle Çeşme’nin son gözdesi oln Mrge Hotel, düğün hzırlıklrı ypn çiftlerin de son gözde dresi oldu. 150 yıllık tş konğın bhçesinde düzenlenen düğünlerde, trihin gizemi bugünün eğlencesi ile buluşuyor. Eşsiz ntik prçlrl dekore edilen lüks odlr ve otelin lüks sp’sı, blyını romntizmini doruklr çıkrıyor. Geçmişle geleceğin bir rd yşndığı Mrge Hotel, egzotik bhçesinde düzenlenen düğünleri eğlenceli bir yz prtisine dönüştürürken, konuklrını d keyifli bir zmn yolculuğun çıkrıyor. Aynı vluy bkn iki frklı ypı ve iki frklı konsept… Biri, değerli ntik prçlrl dekore edilmiş 150 yıllık eski bir tş konk, diğeri modern zmnlrın lüks ve eğlence nlyışını ttil ruhuyl bütünleştiren şık bir mekn.

Mrge Hotel, düğünleriniz için frklı lterntifler sunuyor. İsterseniz şık bir kşmüstü kokteyli, isterseniz cnlı müzik eşliğinde, yıldızlrın ltınd dillere destn bir Ege düğünü. Mrge’nin yemekleri ise hem doğl hem de lezzette sınır tnımıyor. Alçtı pzrındn lınn ve tmmen doğl ürünlerle hzırlnn Ege’ye özgü nefis mezeler, zeytinyğlı çeşitleri, şefin spesiylitesi oln n yemek ve ttlılr, düğün ve dvetleri bir nd lezzet şölenine dönüştürüyor. Mrge Hotel’in eşsiz ntik prçlrl dekore edilen şık ve konforlu suit odlrı ve lüks yrıntılrl bezeli sp’sı, blyı romntizmini doruklr çıkrmy yeterli. Konuklr yrıc Mrge’nin sp’sınd jkuzi keyfi yprk, blyı günlerini keyifli bir ttille bütünleştiriyorlr. Düğününde ve blyınd, şıklık, konfor ve lüksten ödün vermek istemeyen çiftler, rdıklrı tüm eğlenceyi ve romntizmi Çeşme Mrge Hotel’de buluyor. Adres: 5117 Sokk, No: 1, Ilıc (Yıldızburnu) Çeşme İzmir Rezervsyon Tel: 0 232 723 51 00 www.mrgehotels.com TRAVEL Güneşe Hzırlnmk, Selülitlerden Kurtulmk için RAFFLES SPA’YA! Rffles İstnbul Zorlu Center’ın içinde yer ln ve konuklrını ‘İyi Yşm’ konsepti ile ğırlyn Rffles Sp, yz döneminde cildi güneşin olumsuz etkilerine krşı destekleyen cilt bkımlrı ve şekillendirici vücut msjlrı sunuyor. sd ehrin klbindeki loksyonuyl L ‘ bir huzur vhsı ve “iyi yşm merkezi” olrk konumlnn k y Rffles Sp, yz döneminde — cildini korumk isteyenlere J özel “C Vitmini Cilt Bkımı” ile ttii öncesi ödem tmy, seiüiit oluşumunu zltmy yönelik bir msj oln “Vücut Şekillendirme Bkımı”nı öneriyor.

Güneşin olumsuz etkilerine krşı cildi desteklemek için, Orgnic Phrmcy ürünleri ile ypıln C Vitmini bkımı idel bir çözüm sunuyor. Soyucu işlevi ile kış boyu nemini ve elstikiyetini kybeden cildi onrn ppy ve diğer bitki sitleri ile güçlü bir C vitmini içeriği oin bkım, ciidi besleyerek nemlendiriyor. Vücutt oluşn serbest rdikl hsrını önlemekte ntioksidn özelliği ile öne çıkn C vitmini bkımı, koljen üretiminde önemli rol oyndığı için elstikiyet kybını zltıyor ve kışın soğuktn klınlşmış deriyi ntioksidn bkımındn güçlendirerek yz hzırlmış oluyor.60 dkiklık C Vitmini cilt bkımınd, cildin tzelenmesi, prlklık kznmsı hedefleniyor. Yıllr içinde görünürlük kznn cilt lekelerinin soluklşmsınd, yüz ve boyundki renk ve ton frklılıklrını elimine etmede desteği oln bu cilt bkımı, hfif çizgileri ortdn kldırıyor.

Selülite, ödem sorunun son! iki stlik srgı tipi kpsmlı bir bkım ” oln “Body Sculpt” vücut şekillendirme msjı; özelikle selüliti zltmy ve su tutn vücut tiplerinde ödem tmy yönelik, ttil öncesinde tercih edilebilecek bir bkım. Cildin keselenmesi ile bşlyıp detoks mçlı tuz ve yğ ile ovulmsı, selülit giderme mçlı ilgili bölgelere buzl derin msj ile devm eden ve son olrk d tüm bedeni rhtltmk üzere yktki bsınç noktlrın bskı uygulnmsı ile son buln bu srgı tipi bkımın, kür hlinde lınmsı öneriliyor. İdel kür, ltı kez Body Sculpt’ın lınmsını gerektiriyor. World Luxury Hotel Awrds trfındn “Türkiye’nin En İyi Lüks Sp Oteli” seçilen Rffles İstnbul’un sp’sınd hft içi her gün, 10.00-14.00 rsınd Hppy Hour uygulmsı vr ve tüm vücut ve cilt bkımlrı %25 indirimli…

[gllery ids=""]

Yorum Yaz