MARGE HOTEL

Düzenlediği davet ve partilerle Çeşme’nin son gözdesi olan Marge Hotel, düğün hazırlıkları yapan çiftlerin de son gözde adresi oldu. 150 yıllık taş konağın bahçesinde düzenlenen düğünlerde, tarihin gizemi bugünün eğlencesi ile buluşuyor. Eşsiz antika parçalarla dekore edilen lüks odalar ve otelin lüks spa’sı, balayını romantizmini doruklara çıkarıyor. Geçmişle geleceğin bir arada yaşandığı Marge Hotel, egzotik bahçesinde düzenlenen düğünleri eğlenceli bir yaz partisine dönüştürürken, konuklarını da keyifli bir zaman yolculuğuna çıkarıyor. Aynı avluya bakan iki farklı yapı ve iki farklı konsept… Biri, değerli antika parçalarla dekore edilmiş 150 yıllık eski bir taş konak, diğeri modern zamanların lüks ve eğlence anlayışını tatil ruhuyla bütünleştiren şık bir mekan.

Marge Hotel, düğünleriniz için farklı alternatifler sunuyor. İsterseniz şık bir akşamüstü kokteyli, isterseniz canlı müzik eşliğinde, yıldızların altında dillere destan bir Ege düğünü. Marge’nin yemekleri ise hem doğal hem de lezzette sınır tanımıyor. Alaçatı pazarından alınan ve tamamen doğal ürünlerle hazırlanan Ege’ye özgü nefis mezeler, zeytinyağlı çeşitleri, şefin spesiyalitesi olan ana yemek ve tatlılar, düğün ve davetleri bir anda lezzet şölenine dönüştürüyor. Marge Hotel’in eşsiz antika parçalarla dekore edilen şık ve konforlu suit odaları ve lüks ayrıntılarla bezeli spa’sı, balayı romantizmini doruklara çıkarmaya yeterli. Konuklar ayrıca Marge’nin spa’sında jakuzi keyfi yaparak, balayı günlerini keyifli bir tatille bütünleştiriyorlar. Düğününde ve balayında, şıklık, konfor ve lüksten ödün vermek istemeyen çiftler, aradıkları tüm eğlenceyi ve romantizmi Çeşme Marge Hotel’de buluyor. Adres: 5117 Sokak, No: 1, Ilıca (Yıldızburnu) Çeşme İzmir Rezervasyon Tel: 0 232 723 51 00 www.margehotels.com TRAVEL Güneşe Hazırlanmak, Selülitlerden Kurtulmak için RAFFLES SPA’YA! Raffles İstanbul Zorlu Center’ın içinde yer alan ve konuklarını ‘İyi Yaşam’ konsepti ile ağırlayan Raffles Spa, yaz döneminde cildi güneşin olumsuz etkilerine karşı destekleyen cilt bakımları ve şekillendirici vücut masajları sunuyor. sd ehrin kalbindeki lokasyonuyla L ‘ bir huzur vahası ve “iyi yaşam merkezi” olarak konumlanan k y Raffles Spa, yaz döneminde — cildini korumak isteyenlere J özel “C Vitamini Cilt Bakımı” ile tatii öncesi ödem atmaya, seiüiit oluşumunu azaltmaya yönelik bir masaj olan “Vücut Şekillendirme Bakımı”nı öneriyor.

Güneşin olumsuz etkilerine karşı cildi desteklemek için, Organic Pharmacy ürünleri ile yapılan C Vitamini bakımı ideal bir çözüm sunuyor. Soyucu işlevi ile kış boyu nemini ve elastikiyetini kaybeden cildi onaran papaya ve diğer bitki asitleri ile güçlü bir C vitamini içeriği oian bakım, ciidi besleyerek nemlendiriyor. Vücutta oluşan serbest radikal hasarını önlemekte antioksidan özelliği ile öne çıkan C vitamini bakımı, kolajen üretiminde önemli rol oynadığı için elastikiyet kaybını azaltıyor ve kışın soğuktan kalınlaşmış deriyi antioksidan bakımından güçlendirerek yaza hazırlamış oluyor.60 dakikalık C Vitamini cilt bakımında, cildin tazelenmesi, parlaklık kazanması hedefleniyor. Yıllar içinde görünürlük kazanan cilt lekelerinin soluklaşmasında, yüz ve boyundaki renk ve ton farklılıklarını elimine etmede desteği olan bu cilt bakımı, hafif çizgileri ortadan kaldırıyor.

Selülite, ödem sorununa son! iki saatlik sargı tipi kapsamlı bir bakım ” olan “Body Sculpt” vücut şekillendirme masajı; özelikle selüliti azaltmaya ve su tutan vücut tiplerinde ödem atmaya yönelik, tatil öncesinde tercih edilebilecek bir bakım. Cildin keselenmesi ile başlayıp detoks amaçlı tuz ve yağ ile ovulması, selülit giderme amaçlı ilgili bölgelere buzla derin masaj ile devam eden ve son olarak da tüm bedeni rahatlatmak üzere ayaktaki basınç noktalarına baskı uygulanması ile son bulan bu sargı tipi bakımın, kür halinde alınması öneriliyor. İdeal kür, altı kez Body Sculpt’ın alınmasını gerektiriyor. World Luxury Hotel Awards tarafından “Türkiye’nin En İyi Lüks Spa Oteli” seçilen Raffles İstanbul’un spa’sında hafta içi her gün, 10.00-14.00 arasında Happy Hour uygulaması var ve tüm vücut ve cilt bakımları %25 indirimli…

MARGE HOTEL Resimleri
MARGE HOTEL_14.jpgMARGE HOTEL_15.jpgMARGE HOTEL_13.jpgMARGE HOTEL_18.jpgMARGE HOTEL_19.jpgMARGE HOTEL_17.jpg

Yorum Yaz