Makyaj Teknikleri

PARLAK RENKLER Yılın belki de en parlak sezonundayız. Sıradan bir gün geçirsek de davete gidiyor olsak da güzel ve çekici olmak istiyoruz. Dokularla oynayarak ve parlak renkleri kullanarak bunu başarmak hiç de zor değil. Çünkü şanslıyız; yeni teknolojiyle üretilen kozmetik ürünler sayesinde çok fazla ürün kullanmadan veya çok uğraş gerektirmeden ipeksi mükemel görünümlü bir cillde sahip olabiliyoruz. Biraz da renk kullanırsak ışıkları ve bütün gözleri üzerimize çevirebiliriz. İşte size birkaç öneri. PEMBE Makyaj artisti önce cildin ipeksi görünümü için Egyptian Magic, ardından fondöten olarak Caprice Cosmetic’in Luminance fondöteni kullandı. Lilah Beauty’nin Virtuous Veil kapatıcısı ve Eye Primer’ı uyguladıktan sonra yine Caprice Cosmetic’in Powder Touchee Velours pudrayı sürdü ”’Üzerine Lilah Beauty’nın Bronzer Duo’sunu uyguladı. Yanaklara Kyoto Bikor Highlighter sürülüp elmacık kemikleri vurgulandıktan sonra Lilah Beauty’nin Lip&Cheel Divine Due ve Caprice Cosmetic’in Lipstick Levres Soyeuses ürünleriye dudakları renklendirdi.

Kirpikler Caprice Cosmetic Mascara Splendide’le vurgulandı. Son olarak da göz üstüne Bikor makyaj ürünlerinden Shadows Morocco Mono Bikor no 6’le gölgeleme yapıldı. Tırnaklara Caprice Cosmetics’in Nirvana 25 ojesi sürüldü. Egyptian Magic Balm ve Caprice Cosmetic Luminance fondöten her zamanki gibi cilde uygulandı. Lilah Beauty’nin Virtuous Veil kapatıcı ve Eye Primer’ından sonra Caprice Cosmetic’in Powder Touchee Velours’u ve Lilah Beauty’nin Bronzer Duo’suyla ten makyajı tamamlandı. Dudağa Caprice Cosmetic Lipgloss Bonbon sürüldükten sonra Morocco mono Bikor no 6 farla göz kapağına aydınlık bir görünüm kazandırıldı. Tırnaklara Caprice Cosmetic Syrene 45 sürüldü. YAZ SARISI Cilde önce Caprice Cosmetics’in Egyptian Magic Balm’ı sürdükten sonra fondöten olarak Luminance fondöten tercih edildi.

Lilah Beauty’nin Virtuous Veil kapatıcısı ve Eye Primer’ından sonra Caprice Cosmetics’in Powder Touchee Velours ve Liah Beauty’nın Bronzer Duo’suyla ten makyajı tamamlandı. Kyoto Bikor Highlighter’la elmacık kemiklerine ıslak bir görünüm kazandırıldı. Lilah Beauty Lip&Cheel Divine Due ve Divine b.True rujlarıyla renklendirme yapıldı. Tırnaklar Caprice Cosmetic’in Alicia 94 ojesiyle renklendi. UNCU ELEKTRİK £Ten makyajı için Egyptian Magic balm ve Luminance ondöten sürüldükten sonra Caprice Cosmetic’in PowafiW Touchee Velours ve Lilah Beauty’nin Bronzer Duo’sM uygulandı. Dudaklara Lilah Beauty’nın Lip&Cheel Divine .j Due ve b.daring ruju sürüldü. Maskara olarak Caprice Cosmetic’in Mascara Splendide’i iki kat olarak kirpikljerejS uygulandı.

Bikor Make up’dan Morocco mono Bikor nalO turuncu far göz kapaklarına sürüldü. Bu görüntüyü kombinlesin diye de Caprice Cosmetic’in Romeo 22 • numaralı ojesiyle modelin tırnakları renklendirildi. OKYANUS MAViSi Ten makyajında yine aynı ürünler kullanıldı. Egyptian Magic Balm ardından Caprice Cosmetic Luminance fondöten, Lilah Beauty’nın Virtuous Veil kapatıcı ve Eye Primer’ı uygulandı. Kyoto Bikor Highlighter’dan sonra Lilah Beauty’nin Lip&Cheel Divine Due ve Divine b.Real rujlarıyla dudağa ıslak bir görünüm verildikten sorda Bikor Make up’ın Morocco mono Bikor no7 farıyla gölgeleme yapıldı. Far rengiyle aynı olan Caprice Cosmetic Tango 20 ojeyle tırnaklar boyandı.

Makyaj Teknikleri Resimleri
Makyaj Teknikleri _33.jpgMakyaj Teknikleri _26.jpgMakyaj Teknikleri _9.jpgMakyaj Teknikleri _19.jpgMakyaj Teknikleri _23.jpgMakyaj Teknikleri _29.jpg

Yorum Yaz