Makyaj Teknikleri

PARLAK RENKLER Yılın belki de en prlk sezonundyız. Sırdn bir gün geçirsek de dvete gidiyor olsk d güzel ve çekici olmk istiyoruz. Dokulrl oynyrk ve prlk renkleri kullnrk bunu bşrmk hiç de zor değil. Çünkü şnslıyız; yeni teknolojiyle üretilen kozmetik ürünler syesinde çok fzl ürün kullnmdn vey çok uğrş gerektirmeden ipeksi mükemel görünümlü bir cillde ship olbiliyoruz. Birz d renk kullnırsk ışıklrı ve bütün gözleri üzerimize çevirebiliriz. İşte size birkç öneri. PEMBE Mkyj rtisti önce cildin ipeksi görünümü için Egyptin Mgic, rdındn fondöten olrk Cprice Cosmetic’in Luminnce fondöteni kullndı. Lilh Beuty’nin Virtuous Veil kptıcısı ve Eye Primer’ı uyguldıktn sonr yine Cprice Cosmetic’in Powder Touchee Velours pudryı sürdü ”’Üzerine Lilh Beuty’nın Bronzer Duo’sunu uyguldı. Ynklr Kyoto Bikor Highlighter sürülüp elmcık kemikleri vurgulndıktn sonr Lilh Beuty’nin Lip&Cheel Divine Due ve Cprice Cosmetic’in Lipstick Levres Soyeuses ürünleriye dudklrı renklendirdi.

Kirpikler Cprice Cosmetic Mscr Splendide’le vurgulndı. Son olrk d göz üstüne Bikor mkyj ürünlerinden Shdows Morocco Mono Bikor no 6’le gölgeleme ypıldı. Tırnklr Cprice Cosmetics’in Nirvn 25 ojesi sürüldü. Egyptin Mgic Blm ve Cprice Cosmetic Luminnce fondöten her zmnki gibi cilde uygulndı. Lilh Beuty’nin Virtuous Veil kptıcı ve Eye Primer’ındn sonr Cprice Cosmetic’in Powder Touchee Velours’u ve Lilh Beuty’nin Bronzer Duo’suyl ten mkyjı tmmlndı. Dudğ Cprice Cosmetic Lipgloss Bonbon sürüldükten sonr Morocco mono Bikor no 6 frl göz kpğın ydınlık bir görünüm kzndırıldı. Tırnklr Cprice Cosmetic Syrene 45 sürüldü. YAZ SARISI Cilde önce Cprice Cosmetics’in Egyptin Mgic Blm’ı sürdükten sonr fondöten olrk Luminnce fondöten tercih edildi.

Lilh Beuty’nin Virtuous Veil kptıcısı ve Eye Primer’ındn sonr Cprice Cosmetics’in Powder Touchee Velours ve Lih Beuty’nın Bronzer Duo’suyl ten mkyjı tmmlndı. Kyoto Bikor Highlighter’l elmcık kemiklerine ıslk bir görünüm kzndırıldı. Lilh Beuty Lip&Cheel Divine Due ve Divine b.True rujlrıyl renklendirme ypıldı. Tırnklr Cprice Cosmetic’in Alici 94 ojesiyle renklendi. UNCU ELEKTRİK £Ten mkyjı için Egyptin Mgic blm ve Luminnce ondöten sürüldükten sonr Cprice Cosmetic’in PowfiW Touchee Velours ve Lilh Beuty’nin Bronzer Duo’sM uygulndı. Dudklr Lilh Beuty’nın Lip&Cheel Divine .j Due ve b.dring ruju sürüldü. Mskr olrk Cprice Cosmetic’in Mscr Splendide’i iki kt olrk kirpikljerejS uygulndı.

Bikor Mke up’dn Morocco mono Bikor nlO turuncu fr göz kpklrın sürüldü. Bu görüntüyü kombinlesin diye de Cprice Cosmetic’in Romeo 22 • numrlı ojesiyle modelin tırnklrı renklendirildi. OKYANUS MAViSi Ten mkyjınd yine ynı ürünler kullnıldı. Egyptin Mgic Blm rdındn Cprice Cosmetic Luminnce fondöten, Lilh Beuty’nın Virtuous Veil kptıcı ve Eye Primer’ı uygulndı. Kyoto Bikor Highlighter’dn sonr Lilh Beuty’nin Lip&Cheel Divine Due ve Divine b.Rel rujlrıyl dudğ ıslk bir görünüm verildikten sord Bikor Mke up’ın Morocco mono Bikor no7 frıyl gölgeleme ypıldı. Fr rengiyle ynı oln Cprice Cosmetic Tngo 20 ojeyle tırnklr boyndı.

[gllery ids=""]

Yorum Yaz