Çocuk odası modelleri

Üç önemli nokta

Çocuk büyüdükçe sevgi, şefkat, huzur gereksinimi duyar. Yeni doğmuş bebeğin aile çevresinin güvenli ve huzurlu olması için, üç önemli noktanın yerine getirilmesi gerekir.

Çocuğun annesiyle babası arasında uyum olmalıdır. Aralarında geçimsizlik olan anababalar ellerinde olmadan çocuklarını kendileri için bir yandaş haline getirmek çabasına girmekle kalmaz, onları kendi değer yargıları doğrultusunda kullanırlar.

çevirmelerine, hiç değilse olarak bulamadığını da çocuğa hiç de uygun ol göz önünde tutarak daha mayan bir ortam oluştur da çok dikkatle dinlemek malarına yeterlidir. gerekir.

Böylece çocuk anababasından birini haklı, öbürünü haksız görmek zorunda kalacak, sonuçta da ya annesinin ya da babasının eğitseldesteğinden yoksun olacaktır. Bu da çocuk kızsa ve annesini haklı görüyorsa “bütün erkekler iğrenç yaratıklardır”, erkekse ve babasını haklı görüyorsa, “bütün kadınlar durmadan dırdır eden can sıkıcı varlıklardır” önyargısını yaratacaktır. Bir başka deyişle çocuk, karşı cins konusunda yanlış bir kanı edinecek ve bu durum, kişiliğinin gelişmesinde son derece olumsuz sonuçlar doğuracaktır.

Çocuğa yöneltilen eğitsel davranışlar tutarlı olmalıdır. Annesi çocuğa dondurma almak istediğinde, baba dondurmanın çocuk jçin zararlı olabileceği da benzeri bahanelerle araya girmemeli, haklı bile olsa susup olaya karışmamalıdır. Konuyu daha sönra eşiyle başbaşa karşılıklı konuşmayı yeğlemesi, böylece çocuğun, annesinin haksız babasının haklı olduğu (ya da tersi) biçiminde bir yargıya varmasına engel olması daha iyi bir davranıştır. Çünkü başlangıçta, çocuk için anababasının her ikisi de “hakirdir ve bu güveni kırıldığında, zamanla her ikisinin yargılarına da kuşkuyla bakmağa başlayacaktır.
bebek odası modelleri Archives – Kadınlar Kulübü 3KModa

Çocuk odası modelleri Resimleri
Çocuk odası modelleri

Bebek Odası Modelleri – Mobilya Şehri 3KModa

Çocuk odası modelleri

Bebek Odası Modelleri Çilek Mobilya 3KModa

Çocuk odası modelleri

Çocuk Odası Yatak Modelleri | Dekorstili.com 3KModa

Çocuk odası modelleri

Modalife Mobilya Bebek Odası Modelleri – Modalife, Modalife … 3KModa

Çocuk odası modelleri

Bebek Odası Perde Tasarım ve Modelleri | Dekorstyle 3KModa

Çocuk odası modelleri

Bebek odası modelleri | En moda ve En Yeni Giyim Trendleri 3KModa

Çocuk odası modelleri

Yorum Yaz