Lc Waikiki hamile kıyafetleri

Her şeyin modası olur da hamilelerin modası olmaz mı? Olur tabi ki hem de çok sevimli olur. Fakat hamile modası için bir çok mağaza da tasarım bulmak zor oluyor. Fakat Lc Waikiki hamile kıyafetleri sunduğu bol çeşit ile diğer bir çok markaya bu konuda fark atıyor.

Görüğüm en tatlı 2013 hamile kıyafetleri çocukluğumdan beri bildiğim bu markaya ait. Hem modaya uygun renkleri kullanıyorlar hamile kıyafetlerinde hem de hamile bayanlar için çok önemli olan rahatlığı sunuyorlar tasarımları ile. Bence hamile hanımlar için Lc Waikiki hamile kıyafetleri çok sevimli ve çok uygun fiyatlara sahip.

Lc Waikiki hamile elbiseleri arasında  bu sezon hamile kıyafetlerinde modaya uygun renklerin kullanılmış olması dikkatimi çekti. Hem koca sevimli bir göbüş hem de modaya uygun renkler ile anne adayları çok çok daha tatlı görünecekler.

Hamile elbiseleri arasında ayrıca kullanılan resimlerde oldukça sevimli ve yaratıcı. Hatta bence sevimliliğinden daha çok yaratıcı olmaları dikkat çekiyor. Yumurtayı kırıp çıkan bebekten, balon ile uçuş yapan bebeklere kadar bir çok güzel, yaratıcı ve değişik resimler ile dolu Lc Waikiki hamile elbise tasarımları ile hem rahat hem de modaya uygun görünebilirsiniz.

LCW hamile kıyafetleri arasında sadece bu tasarım tişörtler yer almıyor. Yine bu sezona çok uygun desenli hamile kıyafetleri de tasarlanmış. Bu modellerden bir kaç tane alarak hem hamile olup hemde davetlere şıklık içerisinde katılabilirsiniz. En önemlisi LCW hamile elbiseleri ile kendinizi şık olduğu kadar rahatta hissedeceksiniz.

LCW kıyafet modelleri arasında hamileler için yüksek bel pantolonlar, bel kısmı hem yüksek hem de lastikli pantolon modelleri de bulabilirsiniz. Böylece göbüşünüz sıkışıyormuş hissinden kurtularak pantolon giyebilirsiniz.

Bir diğer model ise hamilelere çok ama çok yakıştığını düşündüğüm bahçıvan modeller. Kot bahçıvan elbiseler ile de rahat edebilirsiniz. Altında rahat bir spor ayakkabı, içinize yine rahat bir tişört giyerek minik yürüyüşlere de gidebilirsiniz.

Fiyatlara gelirsek, bence hem bu kadar çeşitli ve farklı olup hem de bu kadar uygun fiyatlara sahip hamile kıyafetleri kolay kolay bulunmaz. Her bütçeden anne adayının alabileceği kadar uygun fiyatlara sahip LCW hamile modelleri.

Lc Waikiki hamile kıyafetleri ResimleriYorum Yaz