Kate Moss TopshopYaz Koleksiyonu

Modayı bir moda ikonundan daha iyi kim bilebilir ki? Dönemin ünlü stilist ve moda yaratıcılarından olan Kate Moss topshop için inanılmaz bir kreasyon hazırladı. Moda ikonu özgün tasarımları ve kıyafete kattığı yorumlarla dinamik bir seri hazırlamışa benziyor şıklık ve özgüveni temsil eden parçalar insana kadın bağımsızlığını hatırlatır gibi adeta enerji veren yapısı mükemmel duruşu ve farklılığı ile moda kavramını yeniden yorumlayan Kate Moss koleksiyonu moda otoritelerinin dilinden uzun süre düşmeyeceğe benziyor. Tamamen özgün olan bu koleksiyonda Kate Moss un kişisel zevkleri ve coğrafi sevgileri öne çıkıyor İngiliz ciddiyeti ve hatlarını sergileyen bu koleksiyon asil duruşu ile de insanları büyüleyerek adından sıkça söz ettiriyor.

Yaz koleksiyonu içersinde kaftan benzeri bluzlar püsküllü ve koyu renkli ceketler ayaktan omuzlarına kadar uzanan koyu renk örgü işlemeli pardösü benzeri parçalarla inanılmaz parçalar ortaya koyuyor. Kat enin balear adalarına olan sevgisinin işlendiği bu koleksiyonda el yapımı havası veren bilek boyuna gelen elbiseler dikkat çekiyor. Asi bir görünüm sağlayan bu koleksiyon bayanlarında çok ilgisini çekmiş durumda ülkemizden de online satışı başlayacak olan koleksiyonun farklı havası imajlarınız değiştirmek isteyen bayanların vazgeçilmez tercihlerinden biri olacağa benziyor.

2014 yaz koleksiyonu tam bir vintage havasında şehirli asi kadınının kasaba sevgisi olarak işlenen koleksiyondaki parçalar zıt renkleri ile de farklı bir görsellik sunuyor. Tek beyaz ve ya tek siyah olan bu elbiseler arasında Ketenin en sevdiği bileğe kadar gelen örgü paleo benzeri kıyafetler. Yaz koleksiyonu içinde Kate’nin düşlediği zıtlık teması moda otoriteleri tarafından yazın insanda yarattığı zıt duyguları simgelediği şeklinde yorumlanıyor yaz giyiminin ortak noktası olan canlılık ve cıvıl cıvıl havası Kate tarafından benimsenmeyerek daha koyu bir duruş sergilenmiş.

Bu bakışı ile canlı renkleri sevmeyenlerin beğenisini kazanan Kate ilerleyen dönemlerde mankenliğinin üzerine moda kariyerinide bindirilerek adından eski günlerinde ki kadar sık söz ettireceğe benziyor. Eğer bir trend takipçisi iseniz Kate Moss Topshopkoleksiyonu tam size göre.

Kate Moss TopshopYaz Koleksiyonu ResimleriYorum Yaz