Versace Elbise Modelleri

versace elbise modelleri 2021 10

Eşsiz Mod Kutlmsı: Versce

Deniz ltı dünysının gizemini ynsıtn “Verscepolis” dlı İlkbhr/Yz 2021 defilesi hl gündemimizdeyken; Versce, “Step Inside L Grec” bşlıklı Sonbhr/ Kış 2021 erkek giyim ve kdın giyim koleksiyonunu ylnızc dijitl pltformd tnıttı. Sezon için Milno Mod Hftsı tkviminden çıkcğını resmen çıklyn mrk, progrmdki geri kln ktılımcılr gibi sdece dijitl bir sunum ypmyı tercih etti. Koleksiyon, 10 dkiklık kıs bir podyum filmi ve berberindeki bir lookbook fotoğrf çekimi ile sergilendi.

Dontell Versce bsın yptığı çıklmd “Dijitl bir etkinlik olmnın vntjlrı vr. Bunlrdn biri, doğru olduğunu düşündüğünüz nd izleyicinizle bğlntı kurm olsılığı. Sonbhr/Kış 2021 Koleksiyonu’nu Milno Mod Hftsı’ndn birkç gün sonr sunm krrı, Versce’nin Cmer dell Mod’nın gururlu bir üyesi olmy devm ettiği ve mrknın her zmn önemli bir oyuncu olcğı gerçeğini etkilemiyor. Mod bir snt ve bzen tm olrk gelişmesi için olğn yolun dışınd işlemesi gerekiyor” dedi.

[gllery ids="106500,106501,106502,106503,106505,106506,106507,106508,106509,106510"]

Bunun gelecek koleksiyonlrı ifde etmenin yeni bir yolu olduğunu dile getiren Dontell, ilhm perileri olrk bilinen Gigi ve Bell Hdid krdeşler ile Irin Shyk eşliğinde dillere destn bir mod kutlmsı gerçekleştirdi. Gigi Hdid, kızı Khi’yi dünyy getirdikten sonr ilk kez podyum çıktı. Yeni koleksiyon, mrknın mirsın ykın terzilik çizgilerini ynsıtn elli dokuz yeni görünümle sunuldu. Modellerin gücünün kutlndığı defilede İtlyn lüksü ile eşnlmlı hle gelen ve gelecek sezonlr d dmgsını vurmsı beklenen Grec motifi, ceketlerden mini elbiselere, ksesur olrk d eşrplrdn çntlr ve çorplr kdr her yerde krşımız çıktı.

Lbirentten ilhm ln ve koleksiyondki tek desen oln bu motif; fuşy, srı, kırmızı ve mvi renk pletinde sergilenen tsrımlrd prti kızlrın seslenirken, khverengi tonlrı ve siyhlrl d Versce lüksünü ynsıttı. Versce’yi her zmn çık ve riskli renkler ve desenlerle tnıyor olsk d, bu sefer toprk yeşilleri ve khverengiler koleksiyon hkim oldu. 70’lerden klsiklerin ve monokrom fütürizmin ynı sır, mrk ynı zmnd birkç sokk stili görünümünü de kucklyn bir yol izledi.

Oversize tkılr, L Grec işlemeli ykkbılr, rüzgr geçirmez ceketler ve yeniden keşfedilen çıkrılbilir keseli kre çntlr “logomni” trendini ynsıtırken; Y ve Z kuşğı müşterilerinin isteklerine de cevp vermeyi bşrdı. Aşırı yeniliğe rğmen mrk, Versce’nin DNA’sı için gerekli oln cömert ihtişm ur’sını korudu. İpek bşörtüler hepimizin sevdiği Güney İtly hvsını geri getirirken, eski Versce hyrnlrının klp tışlrını d hızlndırmyı bşrdı.

Yorum Yaz