HANDE DOĞANDEMIR

HAYATIMIN A§KI İLE BEYAZ CAMDA İZLEDİĞİMİZ GÜZEL VE DOĞAL OYUNCU HANDE DOĞANDEMİR İLE UZUN ZAMANDIR OKUMAYI BEKLEDİĞİNİZ BİR RÖPORTAJ GERÇEKLEŞTİRDİK. GİRİŞ KISMINI KISA TUTUYOR, SİZİ DOĞANDEMİR’IN SAMİMİ CEVAPLARIYLA BAŞBAŞA BIRAKIYORUM. RÖPORTAJBUKET BAYDAR buket@bestylemgzine.com FOTOĞRAFAYTEKİN YALÇIN. MODA EDİTÖRÜHAKAN ÖZTÜRK. SAÇFIRAT BELLİ N021. MAKYAJHAMİYET AKPINAR. MODA EDİTÖRÜ ASİSTANIFIRAT GENÇDOCAN, BACKSTAGEALPER KESİM bşlngıç sürecine ve bugüne dir neler yol çıkmz, benimde tm nlmıyl o şekilde noktd çok mutluyum. İçinde mutsuz olmmı ypmmış olmk en büyük idelimdi. Bunu d şu n . süreçte gerçekleştirmiş olduğum innıyorum, bir o kdr keyifli bir süreç oldu benim için. Yşdığım bir kznımım olduğun innrk yol lıyorum. Önümde un bir süreç ve ypılmsı gereken bir çok şey vr. Hedefim her mn dh iyisini ypbilmek. Peki oyunculukl ilgili geleceğe dir hyllerin neler? Yolun henüz bşınd olduğum inndığım bir dönemdeyim. Zten sonu olmyn bir öğrenme, gelişme, çık olunmsı gereken bir konu oyunculuk. Mutlu olmy devm ettiğim sürece mesleğimi ypmk istiyorum, bu lnd çok fzl idelim vr.

Önceliğim her zmn sinem filmleri. Aynı zmnd snt ve festivl filmlerinde yer lmkt her oyuncu gibi benimde hyllerim rsınd yer lıyor. Eğer yptığınız işte mutluysnız onu hep tm nlmıyl yşmk istersiniz. Benim içinde bu öyle. Oyunculuğun her lnını değerlendirmek öğrenmek ve yşmk istiyorum. Kendi krkter özelliklerinde sevdiklerin ve sevmediklerin neler? insnlr beni tnımdn önce çok soğuk ve mesfeli bulduklrını söylerler, tnıdıktn sonr d tm tersini. Dışrıdn neden böyle göründüğüm hkkınd hiçbir fikrim yok m koly iletişim kurrım, genelde önyrgılı değilimdir kimseye krşı ve sl yrgılmm her şeyden önce nlmy çlışırım. Bzen fzl duygusl olbiliyorum bu d fevri hreket etmeme neden olbiliyor. Nsıl bir çocukluk geçirdin? Mutlu bir çocukluk geçirdim. Çocukluğum dir çok güzel, smimi, içten nılrım vr. Tek çocuğum m kuzenlerimle berber krdeş gibi büyüdük, onlrl bir rd geçti çocukluğum. Sokkt oynybilen şnslı çocuklrdık. Birbirine son derece bğlı, her zmn her koşuld sonsuz destek veren, sevgi dolu bir ilede büyümenin vntjını hep yşdım. Şu nd çocukluk hyllerine ne kdr ykınsın? Birz utngç bir çocuktum m mutlk sntl ilgili bir şeyler ypmnın hyline shiptim.

Ailemin de bu konud verdiği destek ve beni doğru yönlendirmiş olmlrı çok fydlı oldu. Şun bktığımd hyllerime bir nebze dokunduğumu, htt ykınlştığımı söyleyebilirim. Dinlenmek senin için ne ypmktır? Evimde olmyı çok seviyorum. Orsı benim huzur bulduğum dünym. Müziğimi çıyorum, film izliyorum, yemek ypıyorum bzen de hiçbir şey ypmıyorum m evde olduğum zmnlr gerçekten dinleniyorum. Bunun dışınd skin ve doğyl iç içe bir yere kçmkt iyi bir lterntif olbiliyor. Çılgınlık limitin nedir? Büyük çılgınlıklr ypbilen biri değilimdir slınd, skin bir ypım vr. Am bzen bzı duygulr thmin etmediğiniz vey sl ypmm dediğiniz şeyleri yptırbiliyor. Öyle bir duygu yoğunluğu yşrsm neler ypbilirim onu şu n tm kestiremiyorum (Gülüyor). Modyı tkip eder misin? Modyı tkip ediyorum tbii ki m modyl d yşmıyorum çıkçsı. Hızlıc değişen trendler vr ve onlrın dışınd kldığınız n demode oluyorsunuz.

Ben, o n mod oln trendleri kendime uyrlmyı tercih ediyorum. İnsn kendine en çok ykışnı yine kendisi biliyor m mod bloglrını okumyı, sosyl medyd blogger’lrı tkip etmeyi seviyorum. Giyim trzın hkkınd tek cümle kurck olsn bu ne olurdu? Günlük hytımd genelde spor giyinmeyi ve rhtlığın ön plnd olmsını tercih ediyorum. Vzgeçemediğin tkıntılı olduğun giysi y d ksesur vr mı? Giyimde siyhtn vzgeçemiyorum ve çok renkli giyinmeyi sevmiyorum çıkçsı, ill bir renk tcksm d dh pstel tonlrı tercih ediyorum. Am tkı konusund çeşitliliği çok seviyor, özellikle yüzüklerimden vzgeçemiyorum. En çok d 2. el ldığım yüzüklerimi seviyorum. Son dönem de ise en çok etnik tkılrımı kullnıyorum. Nsıl lışveriş yprsın, ikinci fikre ihtiyç duyr mısın? Ruh hlime göre değişiyor; Bzen lışveriş ypmk için çıkıp, hiçbir şey lmdn döndüğüm oluyor.

Bzen de tm rdığım prçlrı buluyorum. Genelde bir şeye ihtiycım vrs lışverişe çıkmyı tercih edenlerdenim. Birz krrsız bir insn olduğum için de lcğım önemli bir prçd mutlk rkdşlrımın fikrini lırım. Hytt giymem dediğin bir şey vr mı? Mod öyle bir şey ki ‘sl’ dediğiniz şeyleri bile size giydirebiliyor. Bundn birkç yıl önce yüksek bel pntolonlr bize sdece 80’leri htırltırken, şimdi hepimiz byılrk giyiyoruz. O yüzden snırım ‘sl” dememek gerekiyor. Hem kendi dın, hem de krşı cins dın güzelliği nsıl tnımlrsın? Her iki cins dın d güzelliğin fiziksel bir şey olmktn çok enerjiyle ilgisi olduğunu düşünüyorum. Güzel ve pozitif enerjinin insnın dış görünüşüne bile ynsıdığın innıyorum. Güzellik sırlrın vr mıdır? Çok bilinmeyen sırlrım yok, doğl olmk diyelim. Cildimin temizliğine ve nemlendirilmesine özen gösteriyorum. Kimysl içermeyen doğl ürünler kullnmy dikkt ediyorum. Set dışınd mkyj ypmmy ve cildimi yormmy çlışıyorum. Çünkü dizi setinde uzun stler mkyj mruz kldığımız için cildimi dinlendirmem gerekiyor. Seni ne bştn çıkrır? Bu çok kpsmlı bir soru. Örneğin, diyetteyken çok güzel bir ttlı d beni bştn çıkrbilir y d çok yorgun olduğumd ve sdece evde oturmk istediğimde rkdşlrımın yptığı bir orgnizsyon d beni bştn çıkrbilir… Plnsızc ypıln ttil fikirleri de beni cezbeden şeyler rsınd… Erkeklerde giyimde çekici ve itici bulduğun detylr neler? Erkeklerde genellikle spor giyim trzı hoşum gider; Jen üstüne deri ceket her zmn beğendiğim bir kombindir mesel. Bir süre önce mod oln kıs pntolonlrdn hoşlndığımı pek söyleyemem m… Bir erkekte ilk olrk ne ilgini çeker? ‘lsdıuım her şevden bir kznımım oldııumı innrk yol lıyorum. mutluluğun krşılıklı özveriyle elde edildiğine innıyorum. Şu sırlr gündeminin birinci sırsınd ne vr? Şu sırlr Hytımın Aşkı’n tüm zmnımı ve enerjimi knlize etmiş durumdyım.

Hem iyi bir iş çıkrmk dın, hem de yoğun bir tempod çlıştığım için gündemimin ilk sırsınd işim vr. Senin hkkınd bilmediğimiz, pek ön pln çıkmyn bir şeylerden söz edebilir misin? Bilinmeyenleri oln bir insn değilim slınd, nsılsm öyle yşıyorum. Beni tnıdığınızd çok şşırtmm. Fotoğrf çekme ve yeni yerler görme tutkumu sğlıklı beslenme ve yemek ypm merkımı, en çok d khveye oln düşkünlüğümü beni tnıyn herkes bilir mesel. Hytımın bir döneminde, her şeye r verip 1 yılımı dünyyı dolşmy yırmk istiyorum. Senin için şhne bir ttil rotsı nerede bşlr, nerede biter? Benim için şu n şhne bir ttil rotsı uzk doğu olbilir snırım. Tylnd’ gitmeyi çok istiyorum, mesel bhsettiğim o 1 y boşluğu ord geçirmeyi çok isterim. Son olrk gündemindeki projelerden kısc bhsedebilir misin? Şu n gündemimde öncelikle tbii ki Hytımın Aşkı dizisi vr çünkü gerçekten bütün vktimi ln bir proje m bir yndn d görüştüğüm, ileriye yönelik sürpriz projeler vr. içten bir gülüş çok pozitif bir duygu, ilk bşt bkışlrın ve gülüşün içtenliği dikktimi Aşık olduğunu nsıl nlrsın? Çok zor olmz nlmk; Yptığın her şeyi heyecnl pylşmk istediğin biri vrs ve hep ynınd olmk istiyorsn şık olmuşsundur. Bende de bu böyle… Aşkı nsıl yşıyorsun? Nsıl bir şıksın? Ben her zmn duygulrını çıkç belli eden bir insnım sdece hytımdki insn değil, ileme, rkdşlrım, sevdiğim herkese onlrı ne kdr sevdiğimi söylemekten hiç çekinmem. Bu nedenle her şeyi krşı trftn beklemeden, ne hissediyorsm öyle yşr ve ifde ederim.

[gllery ids=""]

Yorum Yaz