Siyah elbise modelleri

elbise modelleri tsrımlrınd en çok tercih edilen siyh rengi, mrklrın ilgi çekici koleksiyonlrıyl bynlrın sıkç tercih edilen butikleri rsınd oluyor. Çünkü her lnd bu modelleri tercih edebiliyorlr. Gerek iş yerlerinde, gerek günlük giyimde ve htt özel gecelerde dhi sıkç tercih edilen bu tsrımlr, yeni sezond d son derece iddilı diyebilirim. Siyh elbise modelleri tsrımlrını ve yrıclıklı oln butikleri sizlere bu yzımd hzırldım. Yeni sezond tercih edilebilecek modeller rsınd seçiminizi kolylştırck idel siyh elbise butiklerini mrklrın butik resimleriyle berber sunuyor olcğım.

Sdece yeni sezond d değil, hemen her sezond bu rengin bynlr üzerinde yrı bir büyüsü vr. Seksenli ve doksnlı yıllrı htırlyck olursk, bu dönemde de strplez ve skılı oln siyh elbiseler bynlr trfındn sıkç tercih ediliyordu. Gün geçtikçe bu modeller yerini mrk koleksiyonlrının iddilı tsrımlrın bırktılr. Mrklr d bynlr bu tsrımlrı son derece ilgi gören modeller üzerine oluşturuyor. İlk etpt dikkt çeken butikler rsınd oln uzun elbise modelleri prlk ve düz bir renkle oluşturuluyor. Bynlr bu modelleri dh çok özel gecelerinde tercih ediyorlr. Sizler de bu tsrımlrı hyl ediyor olmlısınız. Evet biye elbise modelleri tsrımlrındn bhsediyorum. Her lnd tercih edilebilecek bu tsrımlr, ilginizi çekebilir. Bunun ynınd iş yerinde de giyilebilecek siyh renkli modeller vr.

Çlışn bynlrın en sık düşündüğü şey, yrın iş yerinde giyebilecekleri modelleri oluyor. İş yeri için tercih edilebilecek modeller dh çok koyu renk tonlrıyl oluşturuln tsrımlrdır. Fzl gösterişe gerek klmdn, sde ve şık görünen elbise modelleri rsındn seçim ypn bynlr, yeni sezond siyh rengini sıkç tercih ediyorlr. Diz üstü vey uzun oln modeller rsındn, kendilerini rht hissedebilecekleri siyh elbise modelleri koleksiyonunu tercih ediyorlr. Mrklrın reyonlrınd Pzr günü lışverişlerini dolu dolu geçiren bynlr, bu tsrımlrı sıkç rıyor, ynı zmnd kendi modlrını d hoş bir kombin ile oluşturuyorlr.

Her yzının ltınd ypıln yorumlrd, bynlr görsellerini oluşturduğumuz modelleri nerelerde bulcklrını merk ediyor. Aynı şekilde bu yzıyı okuyn bynlr d en şık siyh elbiseleri hngi mrklrın reyonlrınd rycklrını merk ediyor. Bende tkip ettiğim mrklrı bynlrımız öneriyorum. Adil Işık mrksı bşt olmk üzere, Koton, Zr, Bershk, Mngo, Defcto mğzlrınd siyh elbise modelleri tsrımlrın ulşbilir, ynı zmnd bu butiklerden de şık reyonlrı seçebilirsiniz. Seçilen görsellerin birçoğu bu mrklr it tsrımlrdır. Kfnızd yine bir soru olurs, bize ktrbilirsiniz.

[gllery link="file" columns="2" ids="5680,5681,5682,5683,5684,5685,5686,5687,5688,5689,5691,5693,5694,5695,5696,5697,5698,5699,5700,5701,5702,5703" size="lrge"]

Yorum Yaz