Bir Genç Gibi Nasıl Giyinilir: Gençlerin Giyim Tarzları

genc giyim tarzlari 5

Stil, her gün orty çıkn yeni mod trendleriyle her zmn değişiyor. Eğrinin önünde klmk istiyorsnız, en son trendlere yk uydurmnız gerekir. Anck bzen, bugünlerde neyin mod ve trend olduğunu bilmek zor olbilir çünkü herkesin “mod”nın neye benzediği konusund frklı bir fikri vrdır. Bu mklede, tüm yıl boyunc şık ve mody uygun görünebilmeniz için bir genç gibi nsıl giyineceğiniz konusund yrıntılı bir rehber sğlycğız!

Bir Genç Gibi Nsıl Giyinilir

Bir genç gibi giyinmek istiyorsnız izlemeniz gereken birkç ipucu vr. Her şeyden önce, çoğu gencin frklı trzlrd giyindiğini unutmyın, bu nedenle kıyfetiniz klıb tm olrk uymuyors cesretiniz kırılmsın. İkinci olrk, yş grubunuz rsınd popüler oln trendleri klınızd bulundurun. Son olrk, size ykışn kıyfetler yrtmk için sezginizi kullnın. Bşlmk için bzı ipuçlrı:

-Üzerinize tm oturn ve sizi rht hissettiren giysiler seçerek bşlyın. Figürünüzü güzelleştirecek ve ktif olduğunuzd sizinle birlikte hreket edecek prçlr isteyeceksiniz.

-Kıyfetlerinizi renkli ve şık tutun. Gençler giyinmeyi ve kendilerini seçkin bir grubun prçsı gibi hissetmeyi severler.

-Tmmen size özel bir görünüm yrtmk için frklı stilleri bir ry getirin. Öne çıkmnın en iyi yollrındn biri, lışılmdık öğeleri grdırobunuz eklemektir.

-Mksimum etki için kıyfetlerinizi ksesurlrl dontın. Bilezik, kolye ve küpe gibi ksesurlrı eklediğinizden emin olun. Bu küçük yrıntılr, insnlrın sizi nsıl gördüğü konusund büyük bir frk yrtbilir.

[gllery ids="108923,108924,108925,108926,108927,108928,108929,108930,108931"]

Bir Genç İçin En İyi Mod Trendleri

Mod söz konusu olduğund, gençler her zmn en yeni trendlerin peşindedir. İster genç ister genç olun, size en çok ykışck belirli stiller vr. İşte genç kızlr için en iyi mod trendlerinden bzılrı:

-Boho stili: Bu trend, tmmen güneybtı ve bohem unsurlrı grdırobunuz dhil etmekle ilgili. Sır dışı bir kolye ve bileziklerle bol giysiler giyebilir vey mksi etekler ve gösterişli kolyeler gibi dh ypılndırılmış prçlrı tercih edebilirsiniz.

-İzler: Bskılr şu nd çok büyük ve her vücut tipinde hrik görünüyorlr. İster siyh vey beyz gibi nötr renkleri tercih edin, ister kırmızı ve turuncu gibi dh cesur bskılrl krıştırın, bskılr grdırobunuz hreket ktcktır.

-Crop tops: Crop tops, cildinizin nefes lmsın izin verdiği için yz için mükemmeldir. Ayrıc gündüz vey gece giyilebilen çok yönlü bir prçdır.

Tytlr: Tytlr, rht ve çok yönlü olduklrı için şu nd Genç modsının en popüler prçlrındn biridir. Onlrı herhngi bir üst ile giyebilir, yukrı vey şğı giyebilirsin ve ihtiycın olurs dış giyim kdr hriklr.

Erkek vey Kız Çocuk Giyim

Giyim söz konusu olduğund, genç erkek ve kızlrın birkç frklı ihtiycı vrdır. İster bir prti için giyiniyor olun, ister sırdn bir günde dışrı çıkıyor olun, bu yönergeleri tkip etmek uyumlu görünmenize yrdımcı olcktır.

Erkekler için en önemli şey işleri bsit tutmktır. Aynı nd çok fzl şey giymeye çlışmyın ve tüm öğelerinizin çok yönlü ve koly şekillendirilebilir olduğundn emin olun. İyi bir kurl, nötrlere ve temel renklere bğlı klmktır.

Kızlr için genç görünmenin nhtrı, rht ve gösterişli prçlr bulmktır. Abrtılı vey bş döndürücü bir şey giymek zorund değilsiniz, nck kıyfetlerinizin üzerinize iyi oturduğundn ve vücudunuzu dh güzel gösterdiğinden emin olmk çok şey ktcktır.

Hem erkekler hem de kızlr çok dr vey çok büyük giysiler giymekten kçınmlıdır. Pntolonlr uyluk ve klç çevresine sıkıc oturmlı, etekler ise en z diz boyu olmlı nck dh kıs olmmlıdır. Son olrk, üzerinde slogn vey grfik oln hiçbir şey giymeyin. Bunlr genellikle genç izleyiciler için uygun değildir.

Gençler İçin Popüler Giyim Mrklrı

Gençler gibi giyinmenin en önemli yönlerinden biri üzerinize tm oturn ve size çok ykışn giysiler bulmktır. Gençlerin kıyfetleri konusund seçici olm eğilimi vrdır, bu nedenle zevkinize hitp eden mrklr bulmk önemlidir. İşte en popüler genç giyim mrklrındn bzılrı:

ASOS: Bu İngiliz perkendeci, uygun fiytlı mod seçenekleri ve mody uygun kıyfetleri ile tnınır. Topshop ve Zr gibi birçok popüler mrk d dhil olmk üzere hem erkek hem de kız çocuklrı için geniş bir giyim trzı yelpzesine shiptir.

H∓M: H∓M, şık giysiler ryn gençler için uygun fiytlı bir bşk seçenek. Kot pntolonlr, etekler, üstler ve kpüşonlulr dhil olmk üzere geniş bir ürün yelpzesine shiptir.

Forever 21: Forever 21, bütçesini bozmdn mod düzeltmelerini ypmk isteyen gençler için bşk bir ekonomik seçenektir. Seçimi, kot pntolon ve tişört gibi temel prçlrdn elbise ve etek gibi dh mod seçeneklere kdr uznır.

Plytex: Plytex özellikle genç kızlr hitp eden bir mrkdır. Sıck hvlrd giyilebilecek tlet ve swetshirt’lerin ynı sır geniş bir sutyen ve külot yelpzesine shiptir.

Yorum Yaz