Güneş kremi önerileri

KORU BENİ Hem yüz hem de vücutt rhtlıkl kullnılbilecek güneş ürünleri deniz kenrınd geçireceğiniz zmnlrın size dh fzl keyif vermesini sğybilir. Deborh Milno, Lierc, Nuxe’ün frklı korum numrlrınd güneş ürünleri cilCınızı korum ltın lırken sğlıklı bir bronzluk sğlıyor. Ten renginize vey cilt tipinize gore size uygun ürünü seçebilirsiniz AYIN YENLERİ Özellikle güneş serilerinde bir rtış göze çrpıyor. Yenilenen formülleriyle güneş ürünleri, cilde nınd nem veren prtik bkım kremleri, sıcktn ve klordn etkilenen sçlrın bkımını sğlyn sç ürünleriyle yzın keyfini çıkrmk mümkün. Esr Özübek esr@bestylemgzine.com GÜNEŞLE DOST Ttili seviyoruz. Ttil deyince de klımız hemen deniz-güneş ikilisi geliyor. Peki güneşlenirken cildimizi koruyor muyuz? Yepyeni güneş ürünleri cildinizi güneşr zrrlı etkilerine krşı korumyı grntilerken cildinizin dh sğlıklı bir şekilde bronzlşmsın yrdımcı oluyor Bu önereceğimiz ürünler Avon, Cosmed, Nive ve PizBuin’de bulunuyor. Rhtlıkl deneyebilirsiniz.

YAZA ÖZEL L’Occitne’ın yz özel hzırldığı frklı setlerle Provence ruhunu teninize tşıybilirsiniz. Sephor’nın seyhtlerde çok prtik bir ürün olrk önerdiği dudk blmı kvnoz ypısıyl çok koly uygulnıyor. Vseline’in yepyeni sprey şeklindeki nemlendiricisiyse nınd ipeks bir cilt sğlıyor. Bioder’in yepyeni Bio-Clen Micellr suyu cildi kirden rındırıyor Pomplı ypısıyl d çok prtik. DUŞTA NEM Yeni Le Petit Mrseillis, “Duşt Özel Bkım Serisi”, duşt kendini şımrtmk isteyenlere, gül yprğı yğı, blmumu ve rgn yğı içerikli “Yoğun Besleyici”, she yğı ve ksy içerikli “Yoğun Nemlendirici”, Akdeniz yosunu ve deniz minreleri içerikli “Tzeleyici” ve rgn yğı ve portkl çiçeği içerikli “Besleyici” olmk üzere dört yeni duş jeli sunuyor KİŞİSEL BAKIM Kişisel bkımınız önem veriyorsnız, Plmolive’in yeni duş jelleri, Colgte’in ‘Klıcı Beyzlık’ diş mcunu, L’Orel Pris’in 3’ü 1 Ard Yüz Temizleme Jeli ve DermCeutic KCeutic Post Tretment Crem’iyle cildirizin ve vücudunuzun bkımını kolyc gerçekleştirebilirsiniz.

YAZ MAKYAJI Yzın dh z mkyj ypsk d yenilikler tkip etmek istiyoruz. Physicins Formul’nın nınd bronz bir gorunum veren bronz pudrsı Bronze Booster, Revlon’un ColorSty Gel Envy ojeleri, Pure Beuty’nın kremsi ypıdki rujlrı bu yın yeniliklerinden. Eminiz frklı renk lterntifleriyle bu ürünleri kullndıkç çok seveceksiniz. RENGARENK VE NEMLİ DUDAKLAR NYC’nin yeni Show Time Lip Blm’lrı dudklrınızı güneşten ve kuru hvlrdn koruyor İçeriğindeki C Vitmini etkisiyle dudklrınız ihtiycı oln nemi sğlrken, çtlk görünümlerinin zlmsın yrdımcı oluyor Sdece Wtsons mğzlrınd bulbileceğiniz NYC Show Time Lip Blm, dudklrınızı sğlıklı bir görünüme kvuşturmk üzere DOĞALGORUNUM Bu yzın ikonik serilerinden biri de Nrs’ın Thiti Bronze Collection’ı ve bu serinin içinde bulunn Monoi Vücut Yğı.

Anınd cildi nemlendiren ve prlk bir görünüm verer yğı çok seveceksiniz. BeneFit’in yepyeni Goof Proof Brow Pencil’ı d kşlrının şekline tkıntılı olnlr için idel. Physicins Formul’nın IstBeuy BB Crem’i de ciltteki kusurlrı nınd kmufle ediyor, koruyor SAÇLARA OZEL Zyıf ve çbuk kırıln sçlrınız vrs, Gliss’in Mgnificent Strength serisi tm size göre demektir. Toni&Guy’ın Moistutirizing Shine Spry’i mt görünümlü sçlr prlklık kzndırırken. Ducry’in Nutricert spreyi UV korum ve bkım ypıyor. Kerstse’ın Chronologiste serisinin ikonik ürünü Prfum En Huile’se çiçeklerin lüks dokunuşl birleştiği eşsiz bir koku. Büyüleyici prlklıkt, yumuşk ve cezbedici sçlr vd ediyor. KALICI SARILAR Tm d yz girmeye hzırlnırken, ihtiycınız oln sçlrınızdn kolyc kıp gitmeyecek kusursuz srı tonlrı, INOA Blond Resist ile mümkün INOA Blond Resist iki yönlü formülsyon ship yeni ‘High Resist’ teknolojisi syesinde beyzlrı dh güçlü kptırken, rengin de sçlr dh sıkı tutunmsını sğlıyor Böylece sçlr göz kmştırıcı bir prlklık ve uzun süre klıcı bir renk kznıyor BAKIMLI SAÇLAR Kerstse’ın Soleil serisi güneşten yıprnn sçlrı tekrr sğlıklı görünüme kvuşturmyı mçlıyor. UrbnCre’in Extreme Serum’u d formülündeki özel içerikle cnsız sçlr bkım ypıyor Elidor’un ‘Sğlıklı Uzyn Sçlr’ kremi düzenli kullnıldığınd etkisini hissettiiriyor Orgnix’in Coconut Wter şmpunı sçlr kybettiği nemi geri kzndırıyor Klorne’ın Mngo özlü sç bkım yğı d özel içeriğiyle sçlrı hemen dh sğlıklı ve prlk görünmesine destek veriyor.

[gllery ids=""]

Yorum Yaz