Bayan hırka modelleri

Yaz sezonu bitiyor ve yazlık kıyafetlerin belli başlı bazıları rafa kalkmaya başladı. Önümüzdeki sezonların giyim anlayışları her zaman daha önceden belli olduğu için bu sene bu tarz şeylere herkes daha önem verir oldu. Soğuyan havalar ile beraber artık herkes üzerindeki kıyafetleri kalınlaştırmaya ve yanına ek bir şeyler almaya başladı. Özellikle sonbahar mevsime girdiğimiz bu ayda yavaş yavaş havalar iyice soğumaya başladı ve kıyafetler de buna göre şekillenmek zorundadır. Yapılması gerekenlerden birisi moda takip eden bir bayan olarak giydiklerinizde değişim yapmaktır. Hırka giyilmeye artık başlandı ve bu sezondan da yola çıkarak gelin bayan hırka modelleri hakkında konuşalım.

Hırka modelleri sürekli değişim gösteren bir kıyafet türü değildir bu yüzden de sabit bazı modeller vardır ki her sene bayanların üstünde görürsünüz ve diğer sezonda hatta diğer sene bile giyilmeye devam eder. Hırkalarda da bazı diğer kıyafet anlayışlarındaki gibi eskiler döndü. Bu yüzden de yapılacak en önemli şey eskiler kavramı içerisinde yer alan kıyafet anlayışını bilmektir.

Hırkalarda bu anlamda düze bir ceket tarzı yerine daha geniş aşağıya doğru uzanan eklemeli bayan hırka modelleri daha stil sahibi bayanların giyeceği tarzlardır. Bir de kaşe montu andıran kalın hırkalar vardır ki bunlar hem baylar hem de bayanlar için oldukça şık ürünlerdir. Keten pantolonla daha az kullanılır ancak kot pantolonlar ve içerisine giyilen bodyler ile kazaklar ile oldukça tarz durur.

Bayanları önümüzdeki sezon kalın battaniye motifli hırkalar da bekliyor. bayan hırka farklı tarzdaki hırkaların görülebileceği bir sezon olacak. Sıradan düz kesim hırkalar devam ediyor yine tercih eden bayan sayısı oldukça azdır. hırka modelleri bu sene renk olarak çeşitli renkleri içinde barındıracak.

En tarz duran ve bir bayanı stil sahibi gösteren hırka türü ise delikli olanlardır. Yani örgü hırka modelleri ile daha şık kombinler yapabilir stil sahibi durabilirsiniz. Aynı zamanda spor tarzı hırkalar da günlük kullanım için oldukça modaya uygun bir seçimdir.

Bayan hırka modelleri ResimleriYorum Yaz