TOMMY HILFIGER & GIGI HADID BULUSMASI

Amerikan modasının en güçlü temsilcilerinden tasarımcı Tommy Hilfiger ve süper model Gigi Hadid güçlerini ve yaratıcılıklarını birleştirdi. Tommy x Gigi etiketli koleksiyona Amerikan Güzeli ya da Batı Yakası Hikayesi de diyebiliriz. Sonuç hepimizin lehine havalı tasarımlar. İkilinin yüz yüze sohbetlerine “kulak misafiri” olduk.

New York’ta 9 Eylül’de yapılan defile hala herkesin hafızasında. Gigi Hadid’in (tabii ki!) açılış ve kapanışını yaptığı şov Tommy Hilfiger ismini taşıyan her tasarım/kıyafet ya da iş birliğinin moda tutkunlarını ne kadar heyecanlandırdığının kanıtıydı. Az öncesine dönersek, ikonik bir moda tasarımcısıyla sosyal medya fenomeni bir süper model ortak çalışırsa neler meyda gelir? Söylemeden edemeyeceğim, Gigi bu marka için harika seçim. Çok iyi bir voleybol oyuncusu ve at binici olan Los Angeles doğumlu Gigi, markanın temsil ettiği pek çok özelliğin adeta özeti. Gigi, “Denizci temasına çok eğlenceli ve yeni bir yaklaşım benimsedik. Stilde sadeliği seviyorum, görünümlerim rahat ve şık olarak tanımlanabilir” diyor. Tommy Hilfiger ve Gigi Hadid, birlikte ilk kapsül koleksiyonları Tommy x Gigi’yi tasarlarken nelerden ilham aldıklarını ve deneyimlerini anlattılar.

Klasiklere eklediğimiz kalın örgü balıkçı kazaklar, lacivert çizgili gömlekler ve denizci detayları gibi yeni yorumları ra sevdim.

G.H.: Denizci teması için çok eğlenceli ve yeni bir yaklaşım benimsedik. Parçalardan her birini giymek için sabırsızlanıyorum, hem heyecan verici ve yeni, hem de zamansız ve klasikler.

TOMMY HILFIGER: Gigi, burada olmak ve kapsül koleksiyonumuza birlikte bakmak çok heyecan verici! Birlikte tasarlamak harika bir deneyim. Sonuç hakkında ne düşünüyorsun?

GIGI HADID: Bence koleksiyon muhteşem görünüyor! Bildiğin gibi ilk defa ortak tasarım yapıyorum, dolayısıyla bu koleksiyon benim için çok özel. Sanırım her kız bir noktada kıyafet tasarlamak ister. Bu sürecin içindeyken bu benim için daha da tutku duyduğum bir konu haline geldi.

T.H.: Şunu gözlemledim ki hiç zorlanma dan rahatça tasarlayabiliyorsun. Süreç boyunca aklındakiler konusunda hep dürüst ve açıktın ve sonuç, yaratıcılığını yansıtıyor.

G.H.: Bu koleksiyon tasarıma başlamak için mükemmel fırsattı, müthiş olduğu nu bildiğim bu ekibe güvenebileceğim den emindim.

T.H.: Koleksiyonda favori parçan var mı?

G.H.: Koleksiyonun tümü ideal gardıro bumu yansıtıyor ama yeşil monta ve süveter elbiseye bayılıyorum. Hepsi her gün severek giyebileceğim parçalar. Se nin favorin var mı?

T.H.: Koleksiyonun geneline entegre et tiğimiz denizci ve iş üniforması etkileri çok hoşuma gitti ve hepsi de bana ilham

KOLEKSİYONDA HERKESE UYGUN BİR PARÇA VAR

T.H.: Koleksiyonun senin tarzını gerçekten yakaladığını düşünüyorum: havalı, rahat ve erişilebilir. Sence onları kimler giyecek?

G.H.: Koleksiyonda herkese uygun bir, parça var diye düşünüyorum. Tasarlarken pek çok arkadaşım, ailem ve rol modeli diyebileceğim insanlar aklımdaydı. Bence koleksiyon herkese eğlenceli gelecek. İnsanların bunları kendi stillerine göre yorumlayıp giyeceğine inanıyorum, bu beni heyecanlandırıyor.

T.H.: Tasarım süreciyle ilgili unutamadığın hoş bir anın var mı?

G.H.: Tamamı unutulmaz ve özel. Senin imzan olan stili alıp kendi yorumumu katmayı gerçekten çok sevdim. Senin gibi bir tasarımcıyla çalışma fırsatı bulduğum için minnettarım!

T.H.: Şahane bir ortak çalışma oldu. Bu projeye ve tasarım sürecine iyimser bir yaklaşımla katıldığın için teşekkürler!

TOMMY HILFIGER & GIGI HADID BULUSMASI Resimleri
TOMMY HILFIGER & GIGI HADID BULUSMASI_8.jpg

TOMMY HILFIGER & GIGI HADID BULUSMASI_1.jpg

TOMMY HILFIGER & GIGI HADID BULUSMASI_4.jpg

TOMMY HILFIGER & GIGI HADID BULUSMASI_10.jpg

TOMMY HILFIGER & GIGI HADID BULUSMASI_6.jpg

TOMMY HILFIGER & GIGI HADID BULUSMASI_9.jpg

Yorum Yaz