TOMMY HILFIGER & GIGI HADID BULUSMASI

Amerikn modsının en güçlü temsilcilerinden tsrımcı Tommy Hilfiger ve süper model Gigi Hdid güçlerini ve yrtıcılıklrını birleştirdi. Tommy x Gigi etiketli koleksiyon Amerikn Güzeli y d Btı Yksı Hikyesi de diyebiliriz. Sonuç hepimizin lehine hvlı tsrımlr. İkilinin yüz yüze sohbetlerine “kulk misfiri” olduk.

New York’t 9 Eylül’de ypıln defile hl herkesin hfızsınd. Gigi Hdid’in (tbii ki!) çılış ve kpnışını yptığı şov Tommy Hilfiger ismini tşıyn her tsrım/kıyfet y d iş birliğinin mod tutkunlrını ne kdr heyecnlndırdığının knıtıydı. Az öncesine dönersek, ikonik bir mod tsrımcısıyl sosyl medy fenomeni bir süper model ortk çlışırs neler meyd gelir? Söylemeden edemeyeceğim, Gigi bu mrk için hrik seçim. Çok iyi bir voleybol oyuncusu ve t binici oln Los Angeles doğumlu Gigi, mrknın temsil ettiği pek çok özelliğin det özeti. Gigi, “Denizci temsın çok eğlenceli ve yeni bir yklşım benimsedik. Stilde sdeliği seviyorum, görünümlerim rht ve şık olrk tnımlnbilir” diyor. Tommy Hilfiger ve Gigi Hdid, birlikte ilk kpsül koleksiyonlrı Tommy x Gigi’yi tsrlrken nelerden ilhm ldıklrını ve deneyimlerini nlttılr.

Klsiklere eklediğimiz klın örgü blıkçı kzklr, lcivert çizgili gömlekler ve denizci detylrı gibi yeni yorumlrı r sevdim.

G.H.: Denizci temsı için çok eğlenceli ve yeni bir yklşım benimsedik. Prçlrdn her birini giymek için sbırsızlnıyorum, hem heyecn verici ve yeni, hem de zmnsız ve klsikler.

TOMMY HILFIGER: Gigi, burd olmk ve kpsül koleksiyonumuz birlikte bkmk çok heyecn verici! Birlikte tsrlmk hrik bir deneyim. Sonuç hkkınd ne düşünüyorsun?

GIGI HADID: Bence koleksiyon muhteşem görünüyor! Bildiğin gibi ilk def ortk tsrım ypıyorum, dolyısıyl bu koleksiyon benim için çok özel. Snırım her kız bir noktd kıyfet tsrlmk ister. Bu sürecin içindeyken bu benim için dh d tutku duyduğum bir konu hline geldi.

T.H.: Şunu gözlemledim ki hiç zorlnm dn rhtç tsrlybiliyorsun. Süreç boyunc klındkiler konusund hep dürüst ve çıktın ve sonuç, yrtıcılığını ynsıtıyor.

G.H.: Bu koleksiyon tsrım bşlmk için mükemmel fırsttı, müthiş olduğu nu bildiğim bu ekibe güvenebileceğim den emindim.

T.H.: Koleksiyond fvori prçn vr mı?

G.H.: Koleksiyonun tümü idel grdıro bumu ynsıtıyor m yeşil mont ve süveter elbiseye byılıyorum. Hepsi her gün severek giyebileceğim prçlr. Se nin fvorin vr mı?

T.H.: Koleksiyonun geneline entegre et tiğimiz denizci ve iş üniformsı etkileri çok hoşum gitti ve hepsi de bn ilhm

KOLEKSİYONDA HERKESE UYGUN BİR PARÇA VAR

T.H.: Koleksiyonun senin trzını gerçekten ykldığını düşünüyorum: hvlı, rht ve erişilebilir. Sence onlrı kimler giyecek?

G.H.: Koleksiyond herkese uygun bir, prç vr diye düşünüyorum. Tsrlrken pek çok rkdşım, ilem ve rol modeli diyebileceğim insnlr klımdydı. Bence koleksiyon herkese eğlenceli gelecek. İnsnlrın bunlrı kendi stillerine göre yorumlyıp giyeceğine innıyorum, bu beni heyecnlndırıyor.

T.H.: Tsrım süreciyle ilgili unutmdığın hoş bir nın vr mı?

G.H.: Tmmı unutulmz ve özel. Senin imzn oln stili lıp kendi yorumumu ktmyı gerçekten çok sevdim. Senin gibi bir tsrımcıyl çlışm fırstı bulduğum için minnettrım!

T.H.: Şhne bir ortk çlışm oldu. Bu projeye ve tsrım sürecine iyimser bir yklşıml ktıldığın için teşekkürler!

[gllery ids=""]

Yorum Yaz