Armaniyaz koleksiyonu

Armaniyaz koleksiyonu

Hvlrın iyice ısınmsıylilkbhr – yz sezonu d kendini iyiden iyiye göstermeye bşldı. Bütün insnlrı ln lışveriş telşı rsınd d tüm firmlr yzkresyonlrını lıcıy çıkrmy bşldı.  yzınd Armniyineçeşit çeşit birbirinden güzel tsrımlr imz ttı. By byn ve çocuk kollrınd bir çok tsrımı piysy süren firm, bu yz oldukç iddilı bir giriş yptı. Bynlrın çok frklı lterntif ile krşılşcğı koleksiyonu içerisinde neler olduğun bir göz tlım. Adındn söz ettiren ve klite kokn bu mrk, kdınlr için çok fonksiyonlu birbirinden kullnışlı ve şık tsrımlr yptı. Yzlık elbiselerin üzerinde durn firm, günlük hytt ve özel lnlrd oldukç rht kullnılck ve tercih edilmesi muhtemel bir çok tsrım gerçekleştirdi.

Yzın hkim renklerinin hepsinin kullnıldığı, uçuş uçuş eteklere ship, her bedende zrif durck şekilde formlnmış elbiseler bu yz frklı olmnız için size gereken en önemli prçlrdn biri. St, çnt ve şpk modelleri ile de yz koleksiyonunu tmmlyn bu dev mrk, tkılrı ve prfümleri ile de piysy hızlı bir giriş yptı. A’dn Z’ye bütünü ile ihtiyçlrın tmmını bünyesinde brındırn bu düny devi mrk, plj modsınd d iddisını sürdürüyor. Armni yz koleksiyonu içinde yer ln bikiniler, plj terlikleri ve plj elbiseleri de bu sene oldukç rğbet göreceğe benziyor. Tnıtımını henüz ypn mrknın tsrımcılrı ise ilginin ilk günden oldukç yoğun olduğunu söylediler.

Erkek kresyonlrınd d yenilikten yn oln mrk, gömlek pntolon ksesur ve prfümleri ile ön pln çıkmk istiyor. Günlük giyimde rhtlığı ess ln mrk, iş yerinde ve özel nlrd ise oldukç ciddi tsrımlr imz tmış durumd. Erkek ksesurlrınd özellikle itin ile tsrım ypn mrknın stleri kemerleri ve kol düğmeleri ise fzlsıyl orijinl çizgiler tşımkt. Bir erkeği mükemmel ypck ve mody tm olrk yk uydurrk hvlı bir görüntüye ship edecek bütün ihtiyçlrın tsrımını yptığını söyleyen Armoni tsrımcılrı müşterilerinin bir n önce Armniyz koleksiyonu ile tnışmlrını tvsiye ediyor.

[gllery ids="34698,34699,34700,34701,34702,34703,34704,34705,34706,34707,34708,34709,34710,34711,34712,34713"]

Yorum Yaz