Armaniyaz koleksiyonu

Havaların iyice ısınmasıylailkbahar – yaz sezonu da kendini iyiden iyiye göstermeye başladı. Bütün insanları alan alışveriş telaşı arasında da tüm firmalar yazkreasyonlarını alıcıya çıkarmaya başladı.  yazında Armaniyineçeşit çeşit birbirinden güzel tasarımlara imza attı. Bay bayan ve çocuk kollarında bir çok tasarımı piyasaya süren firma, bu yaza oldukça iddialı bir giriş yaptı. Bayanların çok farklı alternatif ile karşılaşacağı koleksiyonu içerisinde neler olduğuna bir göz atalım. Adından söz ettiren ve kalite kokan bu marka, kadınlar için çok fonksiyonlu birbirinden kullanışlı ve şık tasarımlar yaptı. Yazlık elbiselerin üzerinde duran firma, günlük hayatta ve özel alanlarda oldukça rahat kullanılacak ve tercih edilmesi muhtemel bir çok tasarım gerçekleştirdi.

Yazın hakim renklerinin hepsinin kullanıldığı, uçuş uçuş eteklere sahip, her bedende zarif duracak şekilde formlanmış elbiseler bu yaz farklı olmanız için size gereken en önemli parçalardan biri. Saat, çanta ve şapka modelleri ile de yaz koleksiyonunu tamamlayan bu dev marka, takıları ve parfümleri ile de piyasaya hızlı bir giriş yaptı. A’dan Z’ye bütünü ile ihtiyaçların tamamını bünyesinde barındıran bu dünya devi marka, plaj modasında da iddiasını sürdürüyor. Armani yaz koleksiyonu içinde yer alan bikiniler, plaj terlikleri ve plaj elbiseleri de bu sene oldukça rağbet göreceğe benziyor. Tanıtımını henüz yapan markanın tasarımcıları ise ilginin ilk günden oldukça yoğun olduğunu söylediler.

Erkek kreasyonlarında da yenilikten yana olan marka, gömlek pantolon aksesuar ve parfümleri ile ön plana çıkmak istiyor. Günlük giyimde rahatlığı esas alan marka, iş yerinde ve özel anlarda ise oldukça ciddi tasarımlara imza atmış durumda. Erkek aksesuarlarında özellikle itina ile tasarım yapan markanın saatleri kemerleri ve kol düğmeleri ise fazlasıyla orijinal çizgiler taşımakta. Bir erkeği mükemmel yapacak ve modaya tam olarak ayak uydurarak havalı bir görüntüye sahip edecek bütün ihtiyaçların tasarımını yaptığını söyleyen Armoni tasarımcıları müşterilerinin bir an önce Armaniyaz koleksiyonu ile tanışmalarını tavsiye ediyor.

Armaniyaz koleksiyonu ResimleriYorum Yaz