Defacto Hırka Modelleri

Defcto Hırk Modelleri 2021

Kış mevsimin de giysi dolbımızın vzgeçilmezi oln Hırklrımızdır. hırklrımız syesinde kollrımızı ve sırtımızı soğuktn korurken sizi çok konforlu hissettirecek modeller vr bu 2020-2021 sezonund kesinlikle incelemelisiniz. Bizim incelediğimiz Defcto hırk tsrımlrı diğer mrklrın hırk modellerinden çok dh fzl şık ve zrif tsrımlrdn oluşuyor. Hem güzel hem de şık görünmek isteyenler için çok frklı trz d koleksiyonun d yer veren Defcto hırklr en popüler hırk modelleri rsınddır. Her stile ve her yş uygun Defcto hırk modellerinden birkçını dolbınız eklemelisiniz. Defcto hırk tsrımlrı içinde sdece bynlrımız değil erkekler için de özel tsrım hırk modellerini bulmk mümkündür. Soğuk hvlr için en çok tercih edilen kpüşonlu Defcto hırk modelleri olmktdır. Günlük kombinlerinizin en önemli prçsı syıln hırklr özellikle ister düğmeli ister fermurlı tsrımlrı çok beğenilmekte. Ayrıc iç kısımı pmuklu kumştn tsrlnmış hırk modelleri ile serin hvlr d kendinizi hem şık hem de sıccık hissedecek ve konforu yşycksınız. Defcto hırklr desen ve renk çeşitliğine shiptir. Uzun ve kıs modelleri ile kombinlerinizi çok rht gerçekleştirebilirsiniz.

[gllery ids="105587,105588,105589,105590"]

Defcto hırk koleksiyonun d en trend modeller rsınd slş hırk tsrımlrı herkes trfındn çok beğeniliyor. Kırmız, siyh ve gri en fzl tercih edilen renkler rsınddır. Ayrıc kış ylrı için khve, bej renkler ön pln çıkmış. İçinize giyeceğiniz kıs kollu tişörtününüz üstende Defcto hırk modelleri hem feminen bir görünüm hem de çok şık duruyor. Mrknın hırk koleksiyonun d önü işlemeli, belden bğlmlı, bele oturn modeller, uzun ve kıs hırklrınızın ltın giyeceğiniz bot ve çizmelerle frklı kombinler ypbilirsiniz. Bu sezonun en trend rengi oln ekru rengi de Defcto hırk koleksiyonun eklemiş yrıc şl yk hırk tsrımlrıd buu sezon trendlerin rsınddır. Büyük beden hırk tsrımlrın d çık khverengi ve kiremit renginde üretilen cepli hırklr ile gömlek kombinleri yprk şıklığı siz de yklybilirsiniz.

Dh Önce Yyınlmış Olduğumuz Mklemiz

Defcto Hırk Modelleri

Kışın o soğuk günlerinde Defcto hırk modelleri tsrımlrıyl sıck bir kış geçirebilirsiniz. Modnın tkipçi mrklrı rsınd oln Defcto her geçen gün dh d frklı bir görünüme bürünüyor. Yni dh emin dımlr trk müşteri kitlesini dh d fzl rttırıyor. Bunu ürünlerinin klitesi, ürün sonrsı desteği ve ünlü yıldızlrı reklm filmlerinde oyntrk gerçekleştiriyor. Son günlerde Defcto hırk modelleri için de tlebin rttığını söyleyebiliriz. Bu ilginin rtmsındn dolyı biz de mrknın renkli oln tsrımlrın göz ttık. Günlük giyimde, iş yerinde ve htt özel günlerde tercih edebileceğiniz bu modeller rsındn seçim ypmk düşündüğümüz kdr koly olmdı. İlk etpt kullnımı rht tsrımlr yoğunlşmy özen gösterdik. Anck mrknın her tsrımınd kullnım rhtlığını hissettik. Bu yüzden Defcto hırk butiklerinde kendi modmızı oluşturmk için renkli oln tsrımlrı denemeye bşldık. O kdr fzl renk ve tsrım reyonlrd dizilmiş ki, hngisini sepetimize ekleyeceğimize krr veremedik. Hırklr rsınd beyz renk tonlrıyl oluşturulmuş, ktlog resimlerinde Pris Hilton’un üzerinde oln Defcto hırk modelleri gözümüze son derece şık göründü. Bunun ynınd diğer mnkenlerin üzerinde bulunn tsrımlr d hyrnlıkl bkbilirsiniz. Kırmızı renk tonlrıyl oluşturulmuş, üzeri desenli hırk modelleri de son derece şık görünüyor. Giyeceğiniz ln göre doğru seçimler ypmnız sizin için fydlı olbilir.

Geçtiğimiz sezonunun son ylrınd fliyete giren resmi Defcto online lışveriş syfsı,sezonund çok sık tkip ediliyor. Mrknın mğzlrının ynınd biz de defcto.com.tr syfsını sıkç tkip ediyoruz. Defcto hırk modelleri tsrımlrıyl mrknın resmi syfsınd hzır durumd. Hdi Defcto mğzlrın gitmeden mrknın lışveriş sitesini de tkip edebilirsiniz. Bunun ynınd sizler için seçtiğimiz koleksiyonu butiklerini de incelemeyi ihml etmeyin.

[gllery columns="2" ids="1182,1183,1184,1185,1186,1187,1188,1189,1190,1191,1192,1193,1194,1195,1196,1197,1198,1199,1200,1201,1202,1203,1204,1205" size="lrge"]

Yorum Yaz