2014-Sonbahar Kış Ayakkabı Modası

Hanımların kıyafetten sonra en çok para harcadığı şeylerden biri de çanta ve ayakkabılardır. Bizde bu nedenle 2014sonbahar kış ayakkabı modası ile ilgili çalışmalar yaptık. Sevilen modeller ve yeni trendlerle kış sezonuna merhaba diyen ayakkabıların her biri şıklığınızı yansıtacak türden. Her biçimiyle ilgi çeken sonbahar kış ayakkabı modası2015 sezonunda yine moda dünyasını esip kavurmayı başardı.

Bu kış sezonu yine şık ayakkabıların derilerin ve parlak ruganların senesi olacak. Sonbahar kışayakkabı modası dahilinde gösterişli ve çarpıcı tasarımlar dikkat çekiyor. Sezonun en trend modeli ise hiç şüphesiz ki Oxford ayakkabılar oluyor. Maskülen bir tarzın simgesi olan Oxfordlar biraz daha değiştirilerek daha renkli bir hale getirilmiş. 2014sonbahar kış Oxford ayakkabı modası yine en beğenilenlerden biri olarak kışa damga vurdu. Hem mat deri hem de rugan olarak tasarlanan bu modeller sokak modasına da hemen uyum sağladı.

2014sonbahar kış ayakkabı modası kapsamında topuklu ayakkabılar da yine bayanların ilk alternatifi olacak diye düşünmek mümkün. Dolgu topuklardan platform modellere kadar her biri çok beğenilen topuklu ayakkabıların neon renkleri de trend haline geldi. Neon renkli ayakkabılar son zamanlarda genç kızların en çok ilgi gösterdiği ayakkabılardan biri oldu. 2014ayakkabı modası sonbahar kış sezonu açısından değerlendirildiğinde zımbalı ve taşlı modellerin de yine çok revaçta olduğu görülüyor. Erkeksi stilin yanı sıra feminen tarzın da hakim olduğu 2014sonbahar kış bayan ayakkabı modası aylarında bomba gibi tasarımlarla geliyor.

Bilindiği gibi bir kombinin en önemli tamamlayıcı unsuru olan ayakkabılar şık elbiselere yakışır şekilde tasarlanmış. Özenle beğeniye sunulan 2014sonbahar kış ayakkabı modası ünlü markaların da vitrinlerini süslemekte. Bilindiği gibi bilekten bağlı ayakkabılar özellikle bilekleri ince olan hanımlara çok yakışır. 2014sonbahar kış bilekten bağlı ayakkabı modası yine zarif bayanların dikkatini çeken modeller arasında. Her kış sezonunun önde gelen tasarımlarından olan dolgu topuklu ayakkabılar da bu senenin modası. 2014sonbahar kış ayakkabı modası yine en trend tasarımlarla şıklığın ve zarafetin simgesi olacak.

2014-Sonbahar Kış Ayakkabı Modası ResimleriYorum Yaz