Kendi Güzellik Uzmanınız Olun

Güzellik

Yeni stın ldığınız ürün hrik olbilir nck onu tm olrk nsıl kullncğınızı bilmeniz de bir o kdr önemlidir. Bir ürüne doktorluk etmek yni o ürünü gerektiğinde bşk ürünlerle krıştırmk, gerektiğinde bşk bir mçl kullnmk vey rengini değiştirmek rtık elinizde. Bu bölümdeki ipuçlrı üründen dh iyi verim lmnızı sğlyck. Üstüne üstlük, kendinizle gurur duycksınız.

RUJUNUZUN RENGİNİ AÇIN

Avucunuzu doğl bir pletmiş gibi kullnın ve bir prç ruj ile kptıcıyı dudk fırçsı yrdımıyl krıştırın. Dudklrınız uygulyın.

KULLANMADIĞINIZ RUJLAR

Etrft bir sürü ruj vr ve hiçbirinin renginden hoşnut değilsiniz. İki tnesini lıp birbirine krıştırsnız yepyeni bir renk elde edeceksiniz. Gözden çıkrdığınız ve tonlrı birbirine ykın oln iki ruju vucunuzd dudk fırçsı yrdımıyl krıştırın ve dudklrınız sürün. Belki değişik tonlrı krıştırmyı bile deneyebilirsiniz.

ELDE ETTİĞİNİZ RUJ KARIŞIMLARI

Koyu oln rujunuzun rengini çık renk bir kptıcı ile çrk dudk fırçsıyl uygulyın. Yeni elde ettiğiniz krışımı küçük bir mkyj pletinde güvenle sklybilirsiniz.

YENİ BİR RENK

İşte size kullnmk istediğiniz ojenin on prmğınız birden yetmeyeceğini düşündüğünüz nlrd uygulybileceğiniz prtik bir çözüm. Her zmn dolbınızd beyz oje bulundurun. Kullnmk istediğiniz ojenin içerisine beyz ojeden bir miktr koyup güzelce çlklyın. Elinizdeki ojenin bir ton çığını elde edeceksiniz.

KAPATICINIZIN MÜKEMMEL OLMASI İÇİN

Bir kptıcıdn en iyi performnsı elde etmek için ypılck en doğru şey, vucunuzun içinde bir prç fondöten ile krıştırmktır.

BURUN KENARLARINDAKİ FONDÖTEN KALINTILARI
Cildiniz çok kuruys sürdüğünüz fondöten burun kenrlrınd topklnmlr ypıp, klıntı bırkbilir. Bunu engellemek için bir miktr nemlendiriciyi fondöteninizle krıştırın ve bu bölgeye prmklrınızl dikktlice sürün. (Elinizin ltınd lf, bet vey poli hidroksi sitli bir nemlendirici vrs, çok iyi sonuç lırsınız.) Hiç nemlendirici bulmzsınız, bir dudk kremini de ynı işlem için kullnbilirsiniz.

Kf deriniz hssss, sçlrınız sdece gölge yptırın. Sç boytmktn dh yumuşk bir işlemdir çünkü sç diplerine işlemez.

< href="http://www.3kmod.com/guzellik/kendi-guzellik-uzmniniz-olun/ttchment/354104" rel="ttchment wp-tt-31434">

Yorum Yaz