En şık elbise modelleri

Hangi bayan her zaman şık görünmek istemez ki? Spor giyinirken dahi şık görünmeye özen gösteririz biz hanımlar. İşte bunu bildiğimiz için size bu sezonun en şık elbise modellerini sunuyoruz. Bence bu elbiselere şöyle bir göz atmadan geçmeyin.

Malumunuz, elbiseler yaz aylarına en çok uyum sağlayan kıyafetlerden biri hatta belki de en favorisi. Sıcacık havalarda, bizi serin tutan elbiseler rahat hissettirdiği kadar şıkta gösteriyor biz hanımları. Pantolonları yavaş yavaş rafların arkasına doğru itip, elbiseleri eteklere öne çıkarmamıza şunun şurasında ne kaldı ki?

Elbise modellerini incelemeden önce bu sezonun modasını şöyle bir özetleyelim. Bu sezon çiçekler, kocaman çiçek desenleri, renkli renkli cıvıl cıvıl kıyafetler, çift renklerin kombinasyonu, rahatlığı ön planda tutan abartıdan olabildiğince uzak ve dantelli kıyafetler moda. Peki bu moda yeni sezon elbise modellerine nasıl yansıyor?

elbise modelleri arasında da modaya uygun olarak gerek minik gerek büyük çiçek desenlerine sahip elbiseler ile oldukça çok karşılaşacağız. Bu çiçek desenli elbiseleri daha çok gündelik yaşama uygun kıyafetlerde göreceğiz.

Biraz daha şık elbiselerde ise daha çok dantel detayları görmemiz mümkün. Bu dantel detaylı elbiseler en şık elbiseler arasında yer alıyor.

Vücuda bel kısmına kadar tamamen oturan ve etek kısmında biraz kabaran, pli kullanımı ile havalandırılmış elbiseler de yine en şık elbise modelleri arasında yer alıyor. Bu elbiseler genelde düz renk olurken, iki renk kullanımlı olanlarını da bazı mağazalarda görebilirsiniz.

Yine şık elbise modelleri arasında gösterebileceğimiz dökümlü, bol ve salaş görünüme sahip elbiseler yer alıyor. Ayak bileklerine kadar uzanan rahat ve dökümlü elbiselerin yanı sıra kısa modellerini de bulabilirsiniz. Bu şık elbiseler arasında kemer detayı kullanılanlarda favoriler arasında yer alıyor.

Çok daha gündelik ve spor modellerden hoşlananlar için kareli gömlek havasında görünen elbiseleri sevenlerde bu tarz elbiseleri mağazalarda bulabilir.

Elbise fiyatları ise dudak uçuklatacak cinsten değil. Her bütçeye uygun şık elbise modelleri yılında mağazalarda bulunabilir. Yeni sezon elbiseleri uygun fiyat ile eminim çevrenizde ki bir çok mağazada da bulabilirsiniz.

En şık elbise modelleri ResimleriYorum Yaz