YÜZ KUMBARASINDA BİN 600 YÜZ

TV&Magazin

Geçtiğimiz günlerde İstnbul’d çok ilginç bir fotoğrf sergisi çıldı sevgili okurlr… Mummer Ynmz önderliğinde bir ry gelen 40 Hrmiler fotoğrf grubu üyesi 40 gönüllü fotoğrfçı, gelecek için trih yzck ‘Yüz Kumbrsı’ projesine hyt verdi. Frklı görüşlerden, bkışlrdn ve yşm trzlrındn 40 frklı göz, ortk bir görsel nltım dili kullnrk bin 600 portre ile kumbryı doldurdu. Ülkemizin yzr, kriktürist, müzisyen ve iş dünysının bşrılı insnlrı, mrk yrtnlr, tiytrocu, sinemcı, gzeteci, bilim insnlrı, yönetmen, sporcu, şir ve ressm gibi birçok yüzü, bu büyük lbümde yerini ldı.

Ülkemizin toplumsl yşmını etkileyen, her biri kendi lnın dını yzdırmış bin 600 yüz, proje boyunc tek tek fotoğrftndı. Perde rksınd durnlr, her dim hytın içinde olnlr, yüzleri çok iyi tnınn vey dlrı bilinip yüzleri bilinmeyen pek çok isim ‘Yüz Kumbrsı’nd bir ry geldi. Bu isimlerden biri de benim! Benim fotoğrflrımı çeken sevgili Umut Altun’ bir kez dh teşekkürler.

40 Hrmiler, beni fişe de tşımış. Eh, ne diyeyim şekerim, şimdi Gisele Bündchen düşünsün!

DOST YAŞAM VAKFINA DESTEK

Bu ilginç sergiyi gezmeniz için önemli bir neden dh vr. O d, projeden elde edilecek oln gelir, Down sendromlu çocuklrın geleceğine ışık tutn Dost Yşm Vkfın bğışlnck. Sergi; İstikll Cddesi üzerinde yer ln Frnsız Kültür Merkezi’nde, 19 Mrt trihine kdr görülebilir. Peugeot ile Engelsiz Yşm’ın desteğiyle izleyiciyle buluşn bu büyük sergide, ‘Yüz Kumbrsı’ fotoğrfçılrındn biri oln Dovvn sendromlu Deniz Özkn’ın d fotoğrflrını d görebilirsiniz.

Molloğlu, Erhn Yüksel, Ftih Küçük, Filiz Dibi, Filiz Tülü, Qye Yön, Qone Soysl, Çülendm Yılmz, Hzl Erkn, Işın Akpınr, İlknur Atlkın, İrem Sokullu, Lle Elms, Leyl Durdoğn, Lolit Anjel, Mneki Neko, Merve Krhn, Mustf Önder, Müge Kekeç, Nily Dikmen, Niyzi Uğur Qenc, Nury Ertürk, Okşn Fındık, Özlem Çulhgil Kır, Sevil Akışık, Şebnem Eldes, Teomn Cimit, Teri Erbeş, Umut Altun, Vldi Benbnste.

Yorum Yaz