Nike Güneş Gözlükleri

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte yeni sezon güneş gözlükleri de çoktan görücüye çıktı. Birbirinden şık ve kaliteli tasarımların yer aldığı Nike güneş gözlükleri koleksiyonu da şimdiden modacılardan ve kullanıcılardan tam not aldı. Özenle tasarlanan modellerin yer aldığı koleksiyonda her yaşa ve zevke hitap edebilecek, hem klasik hem de spor modeller yer alıyor. Dünyaca ünlü spor giyim markalarından bir tanesi olan Nikegüneş gözlükleri koleksiyonuyla büyülemeye devam ediyor. En güzel modellerini yeni sezonda beğeniye sunan markanın yeni tasarımları oldukça dikkat çekiyor. Bu modeller arasında en çok dikkat çeken ise hiç şüphesiz Nike çerçevesiz güneş gözlükleri oluyor. Genellikle canlı renklerden tasarlanan bu koleksiyonda neon renklerin varlığı da gözlerden kaçmıyor. Pembe, yeşil ve mavi renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı çerçevesiz güneş gözlükler koleksiyonunda beyaz renk modeller de beğeniliyor.

Nike güneş gözlükleri koleksiyonunda en çok tercih edilen modellerden bir tanesi de kalın çerçeveli koyu renk model oluyor. Nikekalın çerçeveli güneş gözlükleri koleksiyonunda genellikle koyu renkli camlar kullanmayı tercih etmiş. Kahverengi, siyah ve lacivert renklerin ağırlıkta olduğu bu koleksiyon özellikle erkeklerin çok fazla ilgisini çekiyor. Nike erkek güneş gözlükleri 2014 koleksiyonunda yer alan kalın çerçeveli modeller de beyaz renk de tercih edilenler arasında yer alıyor. Daha çok gençler tarafından ilgi gören beyaz kalın çerçeveli modeller Nikebayan güneş gözlükleri koleksiyonunda da en beğenilen modeller arasında yer alıyor.

Nikeunisex güneş gözlükleri koleksiyonunda yer alan modeller ise hem erkekler hem de bayanlar tarafından çok beğeniliyor ve fazlasıyla tercih ediliyor. Nike güneş gözlükleri kategorisinde önemli bir yere sahip olan unisex modeller kullanıcılara geniş bir renk seçeneği sunuyor. Genç kesim tarafından genellikle canlı renkler tercih edilirken, soft renkler ve koyu renkler de fazlasıyla ilgi görüyor. Nike güneş gözlükleri fiyat açısından değerlendirildiğinde ise genellikle yüksek fiyatlar karşımıza çıkıyor. Ancak çeşitli internet sitelerinde yer alan kampanyalar takip edildiğinde birçok kaliteli modele oldukça uygun fiyatlarda satın almak da mümkün olabiliyor.

Nike Güneş Gözlükleri ResimleriYorum Yaz