Bu Yaz Trend: Kot Elbiseler

Elbise

Kot elbise modelleriyz sezonund rht etmeyi sevenler için oldukç şık tsrımlr krşınız çıkıyor. Elbiselerin uzun y d kıs oln tsrımlrı yer lmktdır.  Kot elbiseler syesinde sezonun şıklığını nınd gün içerisinde her yere tşıybilirsiniz. Artık sırdn tsrımlr yerine dh şık ve gösterişli kotlr yer lmktdır. İnce kot elbise modelleri olrk en çok göze çrpn tsrımlrın en bşınddır. Kot elbiselerin belirli kısımlrınd dnteller de kullnılıyor. dntel detylı kot elbise modelleri zrfeti seven kdınlr için oldukç idel bir tsrımdır. Frnsız gipürü syesinde ğır ve özel yere ktılrk kendinizi nınd ön pln çıkrtbilirsiniz.

Önden düğmeli yzlık kot elbise modelleri olrk önden kptck ve dh spor olcktır.bu trz modelleri sezon içerisinde eteklerde de görmek mümkündür.Dilediğiniz zmn günlük olrk rhtlıkl tercih edebileceğiniz bir tsrımdır. Günlük Uzun Yzlık kot elbise modelleri rsınd tmmen yerlere kdr ypıln tsrımlrd trend olrk ön pln çıkmktdır. Yüksek bel kot elbise tsrımısezonund yine trend olrk çıkn en önemli prç hiç şüphesiz belde bulunn ince kemerler ve yüksek bel olmsıdır. Bu kemerler oldukç şık ve hfiflik ktmktdır. Bel kısmındn büzgülü kot elbise tsrımısezonu içerisinde birçok mrk içerisinde yer lmktdır.

Verev kesim kot elbise tsrımıyılı olrk belden sonr tmmen kloş şeklinde kesimi oln elbise özel günler kdr günlük kullnımd d tercih edilecektir. Rhtlığı ve çıklığı seven tüm bynlr için skılı kot elbise modellerine göz trk rhtlıkl krr vermelidir. Serbest pili Armni elbise tsrımı etek kısmının tüm her yeri ince pililerle dontılmış ve giymesi oldukç rht bir tsrımdır. Bu trz pilili elbiseleri genellikle zyıf bynlr dh çok tercih ederler. Çünkü bu trz kıyfetler dh çok kilolu göstereceği için seçim yprken dikktli olmk gerekiyor. Kot elbise tsrımlrı kresyonu günlük giyiminizde rht edeceğiniz cepli kotelbise tsrımımodeli oldukç dikkt çekmektedir. Uzun kolkot elbise tsrımı bu sezon içerisinde büzgülü ve pilili tsrımlr yer lıyor.

[gllery ids="30978,30979,30980,30981,30982,30983,30984,30985,30986,30987,30988,30989,30990,30991,30992,30993"]

Yorum Yaz