Bu Yaz Trend: Kot Elbiseler

Kot elbise modelleriyaz sezonunda rahat etmeyi sevenler için oldukça şık tasarımlar karşınıza çıkıyor. Elbiselerin uzun ya da kısa olan tasarımları yer almaktadır.  Kot elbiseler sayesinde sezonun şıklığını anında gün içerisinde her yere taşıyabilirsiniz. Artık sıradan tasarımlar yerine daha şık ve gösterişli kotlar yer almaktadır. İnce kot elbise modelleri olarak en çok göze çarpan tasarımların en başındadır. Kot elbiselerin belirli kısımlarında danteller de kullanılıyor. dantel detaylı kot elbise modelleri zarafeti seven kadınlar için oldukça ideal bir tasarımdır. Fransız gipürü sayesinde ağır ve özel yere katılarak kendinizi anında ön plana çıkartabilirsiniz.

Önden düğmeli yazlık kot elbise modelleri olarak önden kapatacak ve daha spor olacaktır.bu tarz modelleri sezon içerisinde eteklerde de görmek mümkündür.Dilediğiniz zaman günlük olarak rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir tasarımdır. Günlük Uzun Yazlık kot elbise modelleri arasında tamamen yerlere kadar yapılan tasarımlarda trend olarak ön plana çıkmaktadır. Yüksek bel kot elbise tasarımısezonunda yine trend olarak çıkan en önemli parça hiç şüphesiz belde bulunan ince kemerler ve yüksek bel olmasıdır. Bu kemerler oldukça şık ve hafiflik katmaktadır. Bel kısmından büzgülü kot elbise tasarımısezonu içerisinde birçok marka içerisinde yer almaktadır.

Verev kesim kot elbise tasarımıyılı olarak belden sonra tamamen kloş şeklinde kesimi olan elbise özel günler kadar günlük kullanımda da tercih edilecektir. Rahatlığı ve açıklığı seven tüm bayanlar için askılı kot elbise modellerine göz atarak rahatlıkla karar vermelidir. Serbest pili Armani elbise tasarımı etek kısmının tüm her yeri ince pililerle donatılmış ve giymesi oldukça rahat bir tasarımdır. Bu tarz pilili elbiseleri genellikle zayıf bayanlar daha çok tercih ederler. Çünkü bu tarz kıyafetler daha çok kilolu göstereceği için seçim yaparken dikkatli olmak gerekiyor. Kot elbise tasarımları kreasyonu günlük giyiminizde rahat edeceğiniz cepli kotelbise tasarımımodeli oldukça dikkat çekmektedir. Uzun kolkot elbise tasarımı bu sezon içerisinde büzgülü ve pilili tasarımlar yer alıyor.

Bu Yaz Trend: Kot Elbiseler ResimleriYorum Yaz