Zara ilkbahar sonbahar kış kıyafetleri

Zara hemen her bayanımızın tercih ettiği markalar arasındadır. Büyük bir merakla her sezon koleksiyonlarını görmek ve incelemek için sabırsızlıkla beklerler. Bunu çok iyi bilen Zara markası koleksiyonlarında hep çeşitlerinin fazla olmasına önem vermektedir. Bu yıl Zara sonbahar kışkoleksiyonun da yine harikalar yaratmış diyebiliriz.

Zara’nınsonbahar kış koleksiyonun da en dikkat çeken farklı tarzdaki elbise modelleri olmaktadır. İlk göze çarpansa Leopar desenli elbise modelleri diyebiliriz.Zaten bu sezonda leopar çok moda. Eğer  sizin hala bir leopar desen elbiseniz yoksa hemen Zara mağazalarına uğramalısınız. Çizgili elbiseler, desenli elbiseler  Leoparın haricinde karışık renkleri de görebilirsiniz. Renk ağırlında ise siyah ve beyazın hakimiyeti var.

Zarasonbahar kış koleksiyonunun içerisinde yer alan deri ceket modellerini mutlaka görmelisiniz. Deri her sezon olduğu gibi busezonunda da adeta tavan yapmış. Zara’nın deri ceket tasarımları çok farklı ve şıklığından da hiç ödün vermemiş türden. Deri ceketlerle beraber deri etekler , deri elbiseler hatta deri gömlekler bile tasarlanmış.  Sonbahar ve kış aylarının hem yağmurundan hem de soğuk günlerinden korunmak için Zara’nın rahat ve farklı modelleri ile tasarlanmış  palto  , mont , kaban modelleri bizleri hem sıcak tutacak hem de oldukça şık gösterecektir. Zarasonbahar ve kış koleksiyonları vitrinlerdeki yerini çoktan aldı bile diyebiliriz.

Soğuk kış günlerinin arkasında gelen ilkbahar ayları için bile Zarailkbahar sezonunu hazırlamış. Zarabahar modasında birbirinden şık ve canlı bir koleksiyonunu göreceksiniz. Zara’nın ışıltısı hemen fark edelicek türden bir koleksiyon sizleri beklemekte. Örnek vermek gerekirse sezon trendi olan kısa üstler  zara koleksiyonunda çok dikkat çekecek. Ayrıca yırtmaçlı etek modelleri , şifon etekler , asimetrik kesimli etekleri sıkça göreceğiz. Bol paça pantolonlar , Zara kıyafetlerinde püskül detaylar bayanlarımızın çok ilgisini çekecek cinsten kıyafetler olacak. Zara elbise modelleri tasarımlarında kısa elbiseler , uzun elbise modelleri siyah gece elbiseleri , beyaz elbise modelleri görülmeye değer nitelikte parçalar arasında.

Sizler de stilinizi yenilemek ve baştan yaratmak isterseniz Zaranın ilkbahar sonbahar kışkoleksiyonunu mutlaka görüp inceleyerek tarzınızı yaratabilirsiniz.

Zara ilkbahar sonbahar kış kıyafetleri Resimleri 

Yorum Yaz